LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Garso priedai


Saramonic belaidis mikrofonas VmicLink5 (TX+RX) HiFi Wireless System
Saramonic belaidis mikrofonas VmicLink5 (TX+RX) HiFi Wireless System Saramonic belaidis mikrofonas VmicLink5 (TX+RX) HiFi Wireless System Saramonic belaidis mikrofonas VmicLink5 (TX+RX) HiFi Wireless System

Saramonic belaidis mikrofonas VmicLink5 (TX+RX) HiFi Wireless System

598.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 110324
Gamintojas: Saramonic
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį Teirautis„Saramonic VmicLink5“ sistema atstovauja naujos kartos skaitmeninėms belaidėms sistemoms. Naudodamas naująją 5,8 GHz perdavimo technologiją aukštos kokybės garsui perduoti, jis gali nuolatos stebėti ir peršokti tarp dažnių, kad išlaikytų stipriausią įmanomą signalo lygį iki 30 metrų atstumu. Tai puikus belaidžio garso sprendimas garso įrašymui naudojant DSLR vaizdo įrašus, lauko įrašymą, filmų kūrimą, transliaciją ir TV, elektrinių naujienų rinkimą (ENG), interviu vietoje, garso dizainą ir dar daugiau.

 

Nešiojamasis imtuvas „VmicLink5 RX5“ (x 1)
„Saramonic VmicLink5 RX5“ yra į fotoaparatą įmontuojamas integruotas belaidis imtuvas. Jame yra lengvai skaitomas LCD ekranas ir „DigRF“ sinchronizacija tarp siųstuvo ir imtuvo. Pasirenkamas išvesties režimas leidžia pasirinkti išėjimo signalą mono- arba stereofoniniu.

 

Kėbulo komplektacijos siųstuvas „VmicLink5 TX5“ (x 1)
„VmicLink5 TX5“ yra kompaktiškas siųstuvas, turintis krištolo valdomą PLL sintezatorių. Jis aprūpintas nutildymo funkcija ir užrakto tipo „Mic“ ir „Line“ įvesties jungtimis. 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite