Papildomi priedai
Genesis B-Slide PRO 150
|
288.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Genesis
Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Slider length: | 100cm/39” |
| Mounting points on moving platform: | 1x 1/4” male thread (with 3/8” adapter) 3x female thread 1/4” |
| Mounting points on slider: | 7x female thread 1/4” 1x female thread 3/8” |
| Max. load: | 13.5kg |
| Min/max height: | 65/85mm |
| Dimensions: | 1250x155mm |
| Weight: | 2100g |
| Material: | aluminium |

Tinklo adapterių komplektai (3)



























































































.jpg)
















Vilniuje: +370 682 15074