Valiuta:    
LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Profesionali filmavimo technika


Panasonic HC-X1000E 4K Ultra HD
Panasonic HC-X1000E 4K Ultra HD Panasonic HC-X1000E 4K Ultra HD Panasonic HC-X1000E 4K Ultra HD Panasonic HC-X1000E 4K Ultra HD

Panasonic HC-X1000E 4K Ultra HD

1 598.00 €

1 798.00
Sutaupote: 200.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisPasiruoškite naudoti 4K

 

Universalūs įrašymo formatai ir bitų sparta

Dėl universalių įrašymo formatų ir bitų spartos HC-X1000 yra paruošta naudoti įvairiomis sąlygomis. Kartu su AVCHD įrašymo formatu kuriami ir MOV bei MP4, kad būtų galima sparčiai ir lengvai redaguoti vaizdą. „Full-HD“ įrašymas turi „ALL-Intra“ glaudinimo funkciją, kad išlaikytų maksimalią bitų spartą 200 Mbps. Taip sukuriamas pribloškiančios kokybės vaizdas.

 

Aukštos kokybės pagrindinė technologija

„Leica Dicomar“ objektyvas Šis įspūdingas objektyvas ne tik leidžia užfiksuoti ypač aiškų vaizdą, bet ir atkuria subtilius niuansus bei šešėlius, kuriais garsėja visi „Leica“ objektyvai. 1/2,3 col. BSI jutiklis Dėl padidintos šio jutiklio nuskaitymo spartos tapo įmanoma apdoroti didelės apimties 4K duomenis 60 kadrų/sek. / 50 kadrų/sek. sparta. „Crystal Engine Pro“ 4K Šis ypač spartus LSI sparčiai ir tiksliai apdoroja didelius 4K duomenų kiekius ir tuo pat metu sumažina triukšmą. 


Didelis našumas kompaktiškame korpuse

Nepaisant jos daugybės profesionalių funkcijų, pvz., trigubo rankinio nustatymo žiedo, ND filtro ir dvigubo SD kortelių lizdo, dėl „4-Drive Lens“ sistemos ši kompaktiška vaizdo kamera užtikrina stabilų vaizdo filmavimą net ir laikoma rankose. Idealiai tinka lauko sąlygomis, kur būtinas mobilumas.


Priartinimas 20 kartų naudojant „4-Drive Lens“ sistemą

Kompaktiški objektyvai ir erdvę taupantis valdymo diapazonas užtikrinamas valdant kiekvieną iš keturių objektyvų grupių atskirai, todėl šis kompaktiškas korpusas yra visiškai suderinamas su optiniu priartinimu iki 20 kartų.. Tai ypač akivaizdu filmuojant profesionaliai, pvz., sporto renginius, kai naudojamas 4K detalumas ir optinis priartinimas iki 20 kartų.


ND filtras

Į objektyvus įtaisyti ND filtrai sumažina atsitiktinės šviesos kiekį. Filtrus (1/4, 1/16, 1/64 arba IŠJUNGTA) galima pasirinkti atsižvelgiant į filmavimo aplinką. Tai patogu, pavyzdžiui, kai norite filmuoti naudodami ilgesnį išlaikymą esant ryškiai saulės šviesai. Taip pat atidarydami diafragmą galite išgauti didesnę raišką ir lauko gylį.


0 liuksų nakties režimas

Infraraudonieji spinduliai ir IR LED blykstė leidžia fotografuoti tamsoje (0 liuksų). Galite filmuoti aiškų vaizdą net stebėdami gyvūnus naktį.


Fokusavimo paryškinimas / Fokusavimo išplėtimas

Fokusavimo paryškinimas žymimas pasirenkama spalva, kad rankiniu būdu fokusuoti būtų lengviau, o Fokusavimo išplėtimas padidina vaizdo priartinimą iki 10 kartų naudojant daugiafunkcį ratuko valdiklį. Naudokite šias funkcijas kartu, kad akimirksniu patikrintumėte fokusavimo tikslumą. Galite pasirinktis fokusavimo sritį paliesdami bet kurią ekrano vietą. AE / AF veikimas tęsiasi nuo pasirinktos pozicijos. 
 

Panašios prekės

 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite