LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Sony ILME-FX6 Full-Frame Cinema Camera (Body)
Sony ILME-FX6 Full-Frame Cinema Camera (Body) Sony ILME-FX6 Full-Frame Cinema Camera (Body) Sony ILME-FX6 Full-Frame Cinema Camera (Body) Sony ILME-FX6 Full-Frame Cinema Camera (Body)

Sony ILME-FX6 Full-Frame Cinema Camera (Body)

6 148.00 €

6 198.00
Sutaupote: 50.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: ILME-FX6VDI
Gamintojas: Sony
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisSony FX6 apžvalga

 

Sony FX6 viso kadro kamera, buvo sukurta siekiant pasiūlyti universalų kinematografijos vaizdą kompaktiškoje formoje. FX6 gali užfiksuoti iki 15+ dinaminio diapazono žingsnių. Sony S-Cinetone kaip filmo juostos odos atspalviams iki 10 bitų. 4: 2: 2 XAVC-I įrašymas. „FX6“ kamera sujungia 4K viso kadro „Exmor R“ jutiklį su „BIONX XR“ varikliu, kad būtų galima itin jautriai fotografuoti įvairiais nustatymais, naudojant pagrindinį ISO 800, taip pat didelio jautrumo ISO 12800 režimą niuansuotoms silpno apšvietimo scenoms.

 

Mažiau nei 1kg sveriantis „FX6“ korpusas yra 1kg lengvesnis nei „FX9“ ir yra 6 x 4,6 colio. Viso kadro jutiklis supakuotas į korpusą, panašų į „S35“ jutiklį „Sony FS5“ kameroje. Nors „FX6“ sklandžiai telpa į „Pro-cine“ nustatytą darbo eigą, ji taip pat siūlo keletą funkcijų, kurios yra naudingos filmuojant vienam operatoriui. Tai apima greitą ir tikslų veido aptikimą ir realiuoju laiku automatinį akių fokusavimą, tiek automatiniu, tiek rankiniu fokusavimu. ND filtro nustatymai, kad būtų galima greitai kompensuoti ekspoziciją, ir 3,5 colių skystųjų kristalų ekranas, kuris leidžia greitai jutiklinio ekrano pagalba prieiti prie pagrindinio meniu nustatymų įvariomis padėtimis, kad būtų patogu naudotis.

 

Sony FX6 dalijasi pagrindinėmis filmavimo funkcijomis su tokiomis kameromis kaip „VENICE“ ir „FX9“. Pagrindiniai atributai yra viso kadro jutiklis, kino juostos spalviškumas, kompaktiškumas, lengva forma, profesionalios jungčių sąsajos ir pažangūs automatinio fokusavimo pasirinkimai.

 

Palyginti su FX9, FX6 skiriasi keliomis specifikacijomis; bet daugelis FX6 funkcjų yra tokios pačios kaip FX9. FX6 ir FX9 panašumai:

Ši kamera filmuoja kaip FX9. vaizdo įrašo kokybė iki DCI 4K60
Turi tą patį „S-Cinetone“, „S-Log3“ ir „HLG“ gama pasirinkimą
Išvestis 16 bitų, neapdorota kaip „FX9“
„Sony E“ objektyvų jungtis
Siūlo tas pačias nuo 1/4 iki 1/128 ND parinktis
Taip pat teikia 2 kanalų XLR garso įvestis


FX6 skirtumai nuo FX9:

4K filmavimas prieš 6K filmavimą.
Turi vieną 12G / 6G / 3G-SDI BNC prievadą, lyginant su papildomu FX9 3G-SDI prievadu.
Turi laiko kodo prievadą, bet trūksta FX9 genlock jungties


FX6 pranašumai lyginant su FX9:

ISO diapazonas yra nuo 320 iki 409 600, palyginti su „FX9“ nuo 320 iki 102 400 diapazonu
Didžiausias kadrų dažnis - 120p 4K ir iki 240p HD formatu, lyginant su geriausiu FX9 1080p HD formatu
Dviejų kortelių lizdai, suderinami su patvariomis, labai efektyviomis „CFexpress A“ tipo arba plačiai prieinamomis SDXC kortelėmis, palyginti su „FX9“ priklausomybe nuo patentuotų „XQD“ kortelių ir vienos SD kortelės parinkties
4K viso kadro CMOS „Exmor R“ jutiklis
„FX6“ 10,2 MP vaizdo jutiklis pasižymi galiniu apšvietimu, užtikrinančiu puikų low-light apdorojimą.

627 židinio plokštumos automatinio fokusavimo taškai. Viso kadro objektyvų suderinamumas, užtikrinantis sodrią, įtraukiančią išvaizdą. Greitas jutiklio nuskaitymo greitis sumažina užrakto artefaktus ir palaiko didelius kadrų dažnius ir greitus automatinio fokusavimo atsakus.
15 ir daugiau dinaminio diapazono sustojimų
„Exmor R“ jutiklis taip pat leidžia „FX6“ užfiksuoti didžiulius 15 ir daugiau dinaminio diapazono žingsnių „Cine EI“ režimu su „S-Log3“, sukuriant niuansuotus, didelės raiškos vaizdus.
Platus ISO diapazonas
Pasirinkite iš bazinio 800 ISO, didelio jautrumo 12 800 ISO, kad užfiksuotumėte silpnesnę šviesą, ir iki 409 600 ISO, kad susidorotumėte su tikrai prastu apšvietimu.
Elektroniškai kintantys ND filtrai
Nustatykite FX6 integruotą neutral density (ND) filtro sistemą, kad ji automatiškai atliktų teisingus ekspozicijos kadrus net esant kintančioms apšvietimo sąlygoms, arba sklandžiai sureguliuokite ND filtro tankį rankiniu būdu nuo 1/4 iki 1/128, kai filmuojate; abu variantai duos tinkamai eksponuojamus vaizdus, nepaveikdami jūsų pasirinkto lauko gylio.


Išplėstinės XAVC kodeko parinktys:
„FX6“ yra pirmoji kompaktiška viso kadro kamera, pasiūliusi UHD 4K 4:2:2 fiksavimą aukštos kokybės, tačiau efektyviu XAVC-I kodeku. Tai taip pat leidžia jums pasirinkti iš profesionalių „XAVC Intra“ ir „XAVC Long“ kodekų, kurių bitų dažnis svyruoja nuo 35 iki 600 Mb / s.
Didelis kadrų dažnio pasirinkimas
Jei norite sulėtinto ir greito veiksmo išvaizdos, rinkitės iš viso kadro dažnių:
1–60 kadrų per sekundę HD – DCI 4K raiška
100 arba 120 kadrų per sekundę HD formatu per UHD 4K
150, 180, 200 arba 240 kadrų per sekundę „Full HD“ formatu


„Super35“ pasirinkimai apima:

1–60, 100 ir 120 kadrų per sekundę „Full HD“ formatu
Išraiškingas kino žvilgsnis
„Sony“ „S-Cinetone“ gama kreivė siūlo kino išvaizdą, pasižyminčią juostos spalvomis, švelnesniais tonais ir maloniu odos tonų atkūrimu. „S-Cinetone“, „S-Log3“, „S-Gamut3“ ir „S-Gamut3.Cine“ pasirinkimai taip pat supaprastina FX6 filmuotos medžiagos suderinimo su VENICE ar FX9 vaizdo įrašu procesą ir siūlo plačias spalvų rūšiavimo parinktis.
Greitas hibridinis / fazių aptikimo automatinis fokusavimas
Suderinamas su daugiau nei 50 „Sony E-mount“ objektyvų, FX6 patobulintas automatinio fokusavimo pasirinkimas apima veido aptikimo ir akių automatinio fokusavimo režimus, kad greitas fokusavimas būtų ypač ryškus net esant prastesnio apšvietimo nustatymams. Fazės aptikimo automatinis fokusavimas atlieka šį filmavimą naudojant septynis perėjimo greičio žingsnius ir penkis jautrumą žingsnius.

Vaizdo stabilizavimas ir dar daugiau naudojant Catalyst ir metaduomenis
Suporuokite „FX6“ su „Sony Catalyst Prepare / Browse“ programine įranga, kad naudodami metaduomenis stabilizuotumėte savo vaizdą, automatiškai pasuktumėte gimbalo medžiagą ir pridėtumėte žymes, kad būtų lengviau filtruoti klipus po filmavimo.
Jutiklinis 3,5 colio LCD valdymas
„FX6“ 3,5 colių skystųjų kristalų ekranas siūlo ir didelės raiškos peržiūrą, ir paprastą jutiklinio ekrano kameros valdymą. Skystųjų kristalų LCD meniu valdiklyje yra pagrindiniai nustatymai, tokie kaip kodekas, vaizdo nuskaitymo režimas, vaizdo dydis ir dažnis, bazinis ISO / jautrumas, filmavimo režimas ir garso lygiai.


Patikimas dizanas ir konstrukcija
Sukonstruotas su lengvu, tačiau patvariu magnio lydinio korpusu, FX6 korpusas siūlo maksimalų patikimumą ir efektyviai išsklaido šilumą, kad būtų galima pratęsti įrašymo laiką. Išorinės siūlės, mygtukai ir sąsajos buvo apdorotos atnaujintu sandarikliu, kuris taip pat pagerina fotoaparato atsparumą dulkėms ir drėgmei.


4 kanalų garso įrašymas
FX6 siūlo iki 4 kanalų garso įrašymą, derindamas šaltinius iš dvigubų XLR įėjimu, 2 kanalų daugiafunkcio hot-shoe įvesties ir stereofoninį mikrofoną, įmontuotą į viršutinę fotoaparato rankeną. Tai leidžia vienu metu naudoti išorinį mikrofoną pagrindiniam garso šaltiniui įrašyti ir į įmontuotą mikrofoną, kad operatorius galėtų naudoti aplinkos garsą ir (arba) balso atmintines.
Profesionali įvesties / išvesties sąsaja
„FX6“ įvesties ir išvesties prievaduose yra pasirenkama 12G / 6G / 3G-SDI išvestis, skirta lanksčiam stebėjimui, 12 bitų neapdorota išvestis per SDI ir HDMI išvestis. Jis taip pat turi laiko kodo įvestį ir išvestį, skirtą sinchronizuoti kelias kameras, ir įmontuotą „Wi-Fi“ modulį.
CFexpress laikmenos lizdai ir keli įrašymo režimai
„FX6“ dvigubos laikmenos lizdai priima ir tvirtas, didelio našumo, didelės talpos „CFexpress“ A tipo korteles, tiek plačiai prieinamas UHS-II / UHS-1 SDXC korteles. Atminkite, kad „CFexpress A“ tipo kortelės reikalingos 100/120 kadrų per sekundę UHD 4K ir 150/180/200/240 kadrų per sekundę HD didelės spartos fiksavimui.


Modulinis, „Grab-and-Go“ dizainas
Modulinė „FX6“ konstrukcija leidžia pritaikyti kompaktišką korpusą, kad būtų galima naudoti gimbalą ar droną, arba jį galima naudoti su atskirais priedais, tokiais kaip išmanioji rankena ir išmanioji rankena, leidžianti valdyti pirštais, kai fotografuojama rankoje. 3,5 colių skystųjų kristalų ekraną galima greitai pastatyti kameroje keliose vietose, kad būtų patogus ir ergonomiškas vaizdas.


Turinio naršyklės suderinamumas mobiliesiems
Naudojant „FX6“ „Wi-Fi“ funkciją naudojant atskirai prieinamą „Mobile Browser Mobile“ programą ir suderinamą išmanųjį telefoną ar nuotolinio valdymo pultą, galima nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti fokusavimą / rainelę / mastelio keitimą.


Sony FX6 viso kadro kino kamera (tik korpusas)

Rankena

3,5 colių LCD ekranas

Nuotolinio valdymo grip

1 x Sony BP-U35 ličio jonų akumuliatorius

BC-CU1 akumuliatoriaus laikiklis

Kintamosios srovės adapteris

Maitinimo laidas

C tipo USB kabelis

LCD gaubtas

Cold Shoe Kit

Objektyvo tvirtinimo dangtelis

Rankenos jungties dangtelis 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite