LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo monitoriai


YoloLIV tiesioginio vaizdo transliavimo įrenginys YoloBox
YoloLIV tiesioginio vaizdo transliavimo įrenginys YoloBox YoloLIV tiesioginio vaizdo transliavimo įrenginys YoloBox YoloLIV tiesioginio vaizdo transliavimo įrenginys YoloBox YoloLIV tiesioginio vaizdo transliavimo įrenginys YoloBox YoloLIV tiesioginio vaizdo transliavimo įrenginys YoloBox YoloLIV tiesioginio vaizdo transliavimo įrenginys YoloBox

YoloLIV tiesioginio vaizdo transliavimo įrenginys YoloBox

918.00 €

1 178.00
Sutaupote: 260.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 114547
Gamintojas: YoloLIV
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisViskas, ko jums reikia, mažoje dėžutėje

Nuo šių metų pavasario pasaulis nebėra toks kokį mes pažinojome. Įprastas darbo pobūdis pasikeitė iš esmės ir nuo šiol mes nesame priklausomi nuo didelių biurų ar studijų. Tuo pat metu mobilumo ir prieigos poreikis gerokai išaugo.

Kai nebesusitinkame taip kaip anksčiau, skaitmeniniai susitikimai ir tiesioginis transliavimas tapo svarbiu kiekvieno žmogaus kasdieniniame gyvenime. Dėl „YoloBox“, pagaminto „YoloLiv“, tiesioginis transliavimas tapo sklandesnis. Jis turi viską, ko gali prireikti, mažoje dėžutėje.

 

YoloBox yra kodavimo priemonė, perkeitėjas, monitorius ir įrašymo prietaisas vienoje pakuotėje. Tai – nešiojamas kelias kameras palaikantis įrenginys tiesioginėms transliacijoms, kuris vienu metu gali transliuoti trijose platformose.

Dabar tuo pat metu galite transliuoti savo susitikimą per „YouTube“, „Facebook“ ar pasirinktą RTMP. Tiesiog prijunkite savo kamerą prie dėžutės. „YoloBox“ gali persijungti tarp iki penkių vaizdo šaltinių (du HDMI, vieno USB, vienos SD kortelės ir vieno RTMP ryšio) pilna HD raiška tuo pat metu.

 

Viską yra lengva valdyti su 7 colių liečiamu ekranu, kuris tuo pat metu atstoja monitorių. Dideliame liečiamame ekrane rodomas išvesties vaizdas bei kiti įvesties srautai. LCD ekrane matysite valdymo sąsają, leidžiančią perjungti informacijos šaltinius vienu prisilietimu.

 

Meniu juostoje galite pridėti grafinius elementus, tokius kaip vandens ženklus, subtitrus ar net pavyzdžiui savo vaiko futbolo rungtynių rezultatų lentelę!

 

Kai transliuojate, tiesiog prisijunkite prie vietinio tinklo per WiFi, Ethernet arba 4G (SIM kortelė nepridedama) ir nustatykite savo transliaciją. 

 

Dar viena išskirtinė „YoloBox“ savybė yra tai, kad jums nereikia kompiuterio ar kito asmeninio įrenginio, kad galėtumėte pradėti transliuoti. Dėl jo mažo ir kompaktiško dizaino, jį sumontuoti ant trikojo ar kameros yra paprasta ir galima naudoti kaip monitorių. Tereikia savęs, kameros ir jūs jau pasiruošusi pradėti vieno žmogaus armija!

 

Jei jūsų sekėjai negali stebėti jūsų tiesioginės transliacijos, ją galite įrašyti į atminties kortelę ir pasidalinti vėliau. Įmontuota baterija laiko apie 3 valandas ir gali būti pakraunama naudojant išorinę bateriją per USB jungtį.

 

Pagrindinės ypatybės:

  • Nešiojamas kelių kamerų įrenginys tiesioginėms transliacijoms
  • Gali persijungti tarp iki penkių vaizdo šaltinių 
  • Kodavimo priemonė, perkeitėjas, monitorius ir įrašymo prietaisas – „YoloBox“ turi visas funkcijas viename įrenginyje
  • Valdoma liečiamu ekranu
  • Paprasta paruošti naudojimui
  • Kelių kamerų fiksavimas
  • Tiesioginės transliacijos raiška yra 540P/720P/1080P
  • Paprasta pridėti grafinius elementus


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite