LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Panasonic vaizdo kamera HC-V180
Panasonic vaizdo kamera HC-V180

Panasonic vaizdo kamera HC-V180

198.00 €

248.00
Sutaupote: 50.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisDar vienas jūsų atostogų kompanionas


90x išmanusis / 50x optinis priartinimas


Daugiau dinamikos ir emocijų prisiminimuose Lengvai užfiksuokite toli esančius objektus, kurių nėra galimybės naudojant tradicines priartinimo funkcijas – tai galite padaryti naudodami 90x išmanųjį priartinimą. Be to, galite pasinaudoti 50x optiniu priartinimu ir priartėti prie norimų užfiksuotų objektų, taip filmuotiems vaizdams suteiksite daugiau emocijų ir dinamikos.


Išlygintas vaizdas visuose įrašuose


Galite filmuoti laisvai, nes kadro išlyginimo funkcija automatiškai aptinka ir ištaiso fotografuojamų vaizdų pasvirimą. Atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas nustatymą galima naudoti pasirinkus vieną iš trijų lygių (išjungta, įprastinis, stiprus*). Patobulintajam hibridiniam optiniam vaizdo stabilizavimui naudojamas penkių ašių taisymo mechanizmas, kuris tiksliai pašalina dėl sujudinimų atsiradusį liejimą – nesvarbu, ar filmuoti plačiakampiu režimu, ar pasirinkę didelį priartinimo nustatymą. Tai leis užfiksuoti ryškius ir aiškius vaizdus beveik bet kokiomis sąlygomis.


BSI jutiklis


Puikūs vaizdo įrašai ir nuotraukos Pažangus vaizdo kameros BSI jutiklis padeda užfiksuoti nuostabius, aukštos kokybės vaizdus ir esant geram, ir prastam apšvietimui. Vadinasi, scenas ir objektus galėsite užfiksuoti puikiuose vaizdo įrašuose be triukšmų įvairiomis sąlygomis ir bet kokiomis aplinkybėmis, įskaitant atvejus, kai filmuojama patalpoje ar naktį.


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite