LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Panasonic vaizdo kamera HC-V800
Panasonic vaizdo kamera HC-V800 Panasonic vaizdo kamera HC-V800 Panasonic vaizdo kamera HC-V800

Panasonic vaizdo kamera HC-V800

448.00 €

598.00
Sutaupote: 150.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisVisas grožis silpnoje šviesoje


Puiki vaizdo kokybė

 

Mėgaukitės puikiomis charakteristikomis silpnoje šviesoje, kurias užtikrins didelis 1/2,5 colio jutiklis ir šviesus F1.8 objektyvas. Puikus „Leica Dicomar" objektyvas perteikia subtilius niuansus ir atspalvius, kuriais garsūs LEICA objektyvai. Fiksuokite stulbinančius, nuostabius prisiminimus net silpnai apšviestose vietose.


Plačiakampis 25 mm* objektyvas su optiniu 24 kartų priartinimu

 

Naujasis objektyvas su 24 kartų priartinimu apima diapazoną nuo 25 mm plačiakampio iki 600 mm priartinimo išgaunamo 4 pavarų objektyvo sistema. Dėl stulbinančių plačiakampių galimybių ne tik sutalpinsite dideles žmonių grupes ir foną ankštose vietose, bet ir galėsite patogiai daryti asmenukes naudodami pasukamą LCD ekraną. * 35 mm fotoaparato atitikmuo. Galimas tik 24p režimu.


Naujas HIBRIDINIS O.I.S.

 

Naudojamas penkių ašių koregavimas, kad būtų sumažintas vaizdo suliejimas – nuo plačiakampio objektyvo iki galingo artinimo. Automatiškai optimizuojamas O.I.S. efektyvumas, reguliuojant O.I.S. mechaninį valdymą pagal įvairias fotografavimo padėtis, sąlygas ir naudotojo nuostatas. Sumažina pavaros susidėvėjimą ir žymiai pagerina mažos amplitudės rankų virpesių koregavimą. Automatiškai aptinka ir koreguoja fiksuojamo vaizdo pokrypį.


Aktyvus kontrastas


Automatiškai išlyginama gradacija, atsižvelgiant į šviesumo pasiskirstymą vaizde. Be to pagerina silpnai apšviestų vietų kontrastiškumą tamsiuose ir iš galo apšviestuose siužetuose, bei padeda išvengti visiškai užtamsintų šešėlių.


Sulėtinto vaizdo įrašymo funkcija

 

Sklandžiai sulėtintas vaizdo įrašo atkūrimas suteikia galimybę perteikti kasdienių siužetų emocinius pojūčius. Naudodamiesi „Wi-Fi“ funkcija galite padvigubinti filmavimo malonumą susiedami net tris išmaniuosius telefonus ir dvejais iš jų filmuoti matydami vaizdą atskiruose polangiuose. Net esant sudėtingoms filmavimo sąlygoms, pvz., foniniam apšvietimui, galite filmuoti natūraliai atrodančius vaizdo įrašus su tolygiu, realistišku tonų perėjimu. 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite