LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Panasonic Vaizdo kamera HC-VX1EP-K
Panasonic Vaizdo kamera HC-VX1EP-K Panasonic Vaizdo kamera HC-VX1EP-K Panasonic Vaizdo kamera HC-VX1EP-K

Panasonic Vaizdo kamera HC-VX1EP-K

468.00 €

698.00
Sutaupote: 230.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisCharakteristikos be kompromisų


4K aukščiausia vaizdo kokybė

Didelės raiškos 4K filmavimas perteikia itin natūralius, realistiškus vaizdus. O „4K PHOTO“ fiksuoja šias svarbias akimirkas. Jūs visada gausite nepriekaištingą vaizdo kokybę naudodami išskirtinį „Leica Dicomar" objektyvą.

 

Puikūs vaizdo įrašai silpnoje šviesoje

Didelis 1/2,5 colio jutiklis ir šviesus F1.8 objektyvas užtikrina maždaug 1,7 karto geresnę nei įprastai kokybę silpnoje šviesoje. Triukšmas taip pat sumažinamas net silpnai apšviestose vietose, pavyzdžiui, filmuojant patalpoje ar nakties siužetus.


Plačiakampis 25 mm* objektyvas su optiniu 24 kartų priartinimu

Naujasis 4K objektyvas su 24 kartų priartinimu apima diapazoną nuo 25 mm plačiakampio iki 600 mm priartinimo išgaunamo 4 pavarų objektyvo sistema. Dėl stulbinančių plačiakampių galimybių ne tik sutalpinsite dideles žmonių grupes ir foną ankštose vietose, bet ir galėsite patogiai daryti asmenukes naudodami pasukamą LCD ekraną. * 35 mm fotoaparato atitikmuo. Galima 4K ir FHD/24p režimais.

 

Naujas HIBRIDINIS O.I.S.

Naudojamas penkių ašių koregavimas, kad būtų sumažintas vaizdo suliejimas – nuo plačiakampio objektyvo iki galingo artinimo. Automatiškai optimizuojamas O.I.S. efektyvumas, reguliuojant O.I.S. mechaninį valdymą pagal įvairias fotografavimo padėtis, sąlygas ir naudotojo nuostatas. Sumažina pavaros susidėvėjimą ir žymiai pagerina mažos amplitudės rankų virpesių koregavimą. Automatiškai aptinka ir koreguoja fiksuojamo vaizdo pokrypį.

 

4K itin tikslus AF

Mėgaukitės didelės spartos, puikiomis sekimo charakteristikomis ir stabilizavimu. Be to, naudodami pasirinktinį AF, galite rinktis iš trijų fokusavimų režimų. Automatiškai išlyginama gradacija, atsižvelgiant į šviesumo pasiskirstymą vaizde. Kai filmuojate 4K raiška, jūsų filmuojamas objektas visada išliks kadre ir ryškus, nes galite redaguoti vaizdus kameroje ir išsaugoti juos „Full-HD“ raiška. Galite naudoti artėjimo funkciją ir kitas profesionalias filmavimo technologijas, naudojamas kino filmuose. 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite