LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Panasonic vaizdo kamera HC-W580
Panasonic vaizdo kamera HC-W580

Panasonic vaizdo kamera HC-W580

348.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisNedidelė dviguba kamera – dukart smagiau


90x išmanusis / 50x optinis priartinimas


Daugiau dinamikos ir emocijų prisiminimuose Lengvai užfiksuokite toli esančius objektus, kurių nėra galimybės naudojant tradicines priartinimo funkcijas – tai galite padaryti naudodami 90x išmanųjį priartinimą. Be to, galite pasinaudoti 50x optiniu priartinimu ir priartėti prie norimų užfiksuotų objektų, taip filmuotiems vaizdams suteiksite daugiau emocijų ir dinamikos. 28 mm plačiakampis vaizdas


Dvigubos kameros funkcija


Suteikite vaizdo įrašui išskirtinumo Šiame modelyje įrengta pasukama papildoma kamera, leidžianti fotografuoti iš karto iš dviejų kampų. Pavyzdžiui, savo šeimos narius ir save galite fotografuoti naudodami ir plačiakampį, ir teleobjektyvą. Atsarginė funkcija įrašo nuotrauką nuotraukos vaizde ir pagrindinės kameros vaizdą be papildomo lango. Papildomos kameros vaizdas įrašomas viename iš papildomų langų ir jo rodymo padėtį galima keisti liečiant.


Belaidis filmavimas keliomis kameromis


Užfiksuokite daugiau emocijų vaizdo įraše Išbandykite naują filmavimo stilių, kuris leidžia filmuose užfiksuoti daugiau emocijų. Naudodamiesi „Wi-Fi“ funkcija galite susieti net tris išmaniuosius telefonus ir dvejais iš jų filmuoti matydami vaizdą atskiruose polangiuose. Galite įjungti vieną arba kitą vaizdo polangį bei keisti jų rodymo vietą. Ši funkcija suteikia galimybę filmuoti įvairiais kampais ir skirtingais matymo taškais norint užfiksuoti daugiau objektų emocijų.


HDR (didelio dinaminio diapazono) filmų funkcija


Aiškūs vaizdai su ryškiomis detalėmis Mėgaukitės ryškesniais, aiškesniais vaizdo įrašais – HDR filmų funkcija. Pasitelkus šią funkcija sujungiami du skirtingų ekspozicijų vaizdai, kad būtų panaikintos itin ryškiai apšviestos sritys ir užblokuoti šešėliai. Net esant sudėtingoms filmavimo sąlygoms, pvz., foniniam apšvietimui, galite filmuoti natūraliai atrodančius vaizdo įrašus su tolygiu tonų perėjimu. Paspaudę specialų HDR mygtuką galite greitai prireikus perjungti režimą.


Išlygintas vaizdas visuose įrašuose


Galite filmuoti laisvai, nes kadro išlyginimo funkcija automatiškai aptinka ir ištaiso fotografuojamų vaizdų pasvirimą. Atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas nustatymą galima naudoti pasirinkus vieną iš trijų lygių (išjungta, įprastinis, stiprus*). Patobulintajam hibridiniam optiniam vaizdo stabilizavimui naudojamas penkių ašių taisymo mechanizmas, kuris tiksliai pašalina dėl sujudinimų atsiradusį liejimą – nesvarbu, ar filmuoti plačiakampiu režimu, ar pasirinkę didelį priartinimo nustatymą. Tai leis užfiksuoti ryškius ir aiškius vaizdus beveik bet kokiomis sąlygomis.

 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite