LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Panasonic vaizdo kamera  HC-V770EP-K
Panasonic vaizdo kamera  HC-V770EP-K

Panasonic vaizdo kamera HC-V770EP-K

398.00 €

548.00
Sutaupote: 150.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisUžfiksuokite natūralų matomo vaizdo grožį


Optinis artinimas 20 kartų naudojant „4-Drive Lens“ sistemą

 

Valdant kiekvieną iš keturių objektyvų grupių atskirai, sumažėja atstumas, todėl gaunami aukštos kokybės, didelio artinimo vaizdai, o kameros dydis išlieka kompaktiškas. Kameros korpusas yra kompaktiškas net naudojant 20 kartų optinį priartinimą.


BSI jutiklis


„Back Side Illumination“ jutiklis turi efektyvią 6,03 mln. efektyviųjų pikselių sritį, slopinančią triukšmą, kai filmuojama silpnai apšviestose vietose, pvz., viduje arba naktį lauke. Gaunami stulbinamai gražūs vaizdai, kuriuose matomos mažiausios detalės. Unikalus ir spartus „Panasonic“ variklis leidžia filmuoti ir paleisti „Full-HD“ kokybės sulėtinto vaizdo įrašus. Triukšmo mažinimo funkcija sumažina triukšmą, kad būtų galima užfiksuoti aiškius, ryškių spalvų „Full-HD“ kokybės vaizdus.


Fotografavimo nustatant lygį funkcija


Fotografavimo nustatant lygį funkcija automatiškai aptinka ir ištaiso fotografuojamų vaizdų pasvirimą. Nustatymas galimas ties vienu iš trijų lygių (IŠJUNGTA, Įprastas, Stiprus) atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas. HYBRID O.I.S. + naudoja penkių ašių ištaisymą, kad būtų sumažintas vaizdo suliejimas – nuo plačiakampio objektyvo iki galingo artinimo. Tai leis užfiksuoti ryškius, aiškius ir nesulietus vaizdus 4K ir kitais formatais fotografuojant beveik bet kokiomis sąlygomis.


„Full-HD“ lėtas vaizdo įrašymas


Įrašo „Full-HD“ vaizdus (1920 x 1080) 120 kadrų/sek.* Išmanusis kadrų kūrimas naudojant „Crystal Engine“ derinamas su 240 kadrų/sek.* sparta, kad būtų užtikrinamas tolygus lėtas judesys. Lėtas vaizdo įrašymas perjungiamas fotografavimo metu palietus piktogramą. * NTSC sritis: 60/120/240 kadrų/sek. * PAL sritis: 50/100/200 kadrų/sek.


„iA“ (išmanusis automatinis režimas) / „iA Plus“ režimas


Ši galinga funkcija įvertina fotografavimo aplinkybes ir automatiškai pritaiko nustatymus bei įjungia kitas funkcijas, kad būtų gauti optimalūs rezultatai. Be to, „iA“ parenka visus nustatymus, tad jums tereikia tik lengvai fiksuoti gražius, puikiai sufokusuotus vaizdus.


„Wi-Fi“ funkcijos


NFC funkcija suteikia galimybę nesukant galvos dėl pradinių nustatymų išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį prijungti prie filmavimo kameros vienu palietimu. QR kodus galės naudoti naudotojai, kurie neturi NFC telefono. Galite tiesiogiai transliuoti įvykius USTREAM įrašę juos „Full-HD“ raiška. „Panasonic Image App“ leidžia išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį naudoti kaip tiesioginį nuotolinį valdiklį ir filmavimo kamerą valdyti nuotoliniu būdu. Kamera užfiksuotus vaizdo įrašus ir nuotraukas galima peržiūrėti išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu arba nusiųsti į SNS svetainę. Galite išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu stebėti kitame kambaryje esantį kūdikį. Pranešimo funkcija per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį įspėja, jei balso jutiklis aptinka, kad kūdikis pabudo ir verkia. * Reikia belaidžio prieigos taško (kelvedžio).


Kai esate išvykę iš namų, stebėti, kas juose vyksta, galite įrašydami aukštos kokybės tiesioginius vaizdo įrašus, taip pat galite kalbėtis su šeima ar augintiniais naudodami išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį Nufotografavę iš karto galite peržiūrėti svarbiausias vietas atkurdami jas išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Labiausiai patikusius vaizdus galite bendrinti SNS svetainėje paprasčiausiai juos ten nuvilkdami. Iš filmavimo kameros vaizdai perkeliami į kompiuterį per belaidį namų prieigos tašką. Naudodami namų prieigos tašką, galite belaidžiu ryšiu perduoti duomenis į svetainėje ar kituose kambariuose esantį televizorių arba planšetinį kompiuterį. Galite rodyti vaizdus dideliame ekrane*. * Reikia belaidžio prieigos taško (kelvedžio).


Suderinamas su nuotolinio pasukimo svirtimi (pasirenkama)


Prijunkite prie pasirenkamos svirties ir kamera pasisuks automatiškai. Judesio jutiklis ir veido atpažinimo funkcija leidžia vakarėliuose automatiškai fiksuoti susirinkusiųjų veidus. Taip pat galite iš anksto patvirtinti filmavimo kampus, kad galėtumėte perjungti iš išmaniojo telefono. Judesio jutiklis net suteikia galimybę naudojant kamerą stebėti namuose paliktus augintinius. Galite valdyti tiesiogiai filmavimo kamera arba nuotoliniu būdu naudodami „Panasonic Image App“.


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite