LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Panasonic vaizdo kamera  HC-VX980 4K
Panasonic vaizdo kamera  HC-VX980 4K Panasonic vaizdo kamera  HC-VX980 4K Panasonic vaizdo kamera  HC-VX980 4K

Panasonic vaizdo kamera HC-VX980 4K

448.00 €

598.00
Sutaupote: 150.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį Teirautis4K vaizdo įrašymas

Išsaugokite gražius atsiminimus 

Šia kompaktiška „Panasonic“ vaizdo kamera galima filmuoti 4K raiška, kuri yra keturis kartus didesnė nei „Full-HD“. Tai reiškia, kad bet kokiomis fiksavimo aplinkybėmis vaizdai bus detalūs ir tikroviški. Be to, ypatingų ar unikalių akimirkų vaizdus galite užfiksuoti 4K nuotraukose naudodami 4K nuotraukų režimą. „Panasonic“ itin spartaus ir tikslaus automatinio fokusavimo technologija suteikia galimybę 4K filmus fiksuoti kiekvienam.

 

Sklandus priartinimas

Sklandaus priartinimo funkcija leidžia priartinti vaizdą išvengiant liejimo. Galite lengvai priartinti objektus ne kadro centre – visai nereikia pakeisti kameros kampo.

Tiksli panorama

Sklandžiai ir tiksliai kurkite panoraminius vaizdus – tiesiog pasirinkite pradinį ir galutinį taškus.

Lengvas sekimas

Galite pasirinkti žmogų, kurį norite sekti vaizdo įraše, o vaizdo kamera automatiškai išlaikys šį objektą iškirptoje srityje.

Patogus stabilizavimas

Automatinis karpymo padėties reguliavimas leidžia sujudinimus pašalinti net nufilmavus. Taigi vaizdo įrašai tampa stabilesni ir aiškesni. 

Pastaba: filmuojama MP4 1080/25p režimu.

Aukštos kokybės pagrindinė technologija


Aiškų vaizdą užtikrinanti optinė įranga 

Be aiškių vaizdų fiksavimo, žymusis „LEICA Dicomar“ objektyvas padeda sukurti subtilius atspalvius, kuriais ir garsėja LEICA objektyvai – ir nėra jokių šešėlių ir atspindžių. 

Tiksliai užfiksuoti vaizdai 

Padidinus įrašų nuskaitymo greitį pažangusis BSI jutiklis su maždaug 8 efektyviaisiais megapikseliais padeda apsisaugoti nuo iškraipymų, todėl vaizdai užfiksuojami itin tiksliai. 

Crystal Engine 4K 

Itin sparčiai veikiantis didžiulis „Crystal Engine 4K“ integruotasis kontūras greitai ir tiksliai apdoroja daugybę 4K duomenų ir pašalina triukšmus.

 

Išlygintas vaizdas visuose įrašuose

Kadro išlyginimo funkcija automatiškai aptinka ir ištaiso fotografuojamų vaizdų pasvirimą, todėl galite filmuoti laisvai. Atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas nustatymą galima naudoti pasirinkus vieną iš trijų lygių (išjungta, įprastinis, stiprus*). 

* Negalima naudoti su 4K režimu.


Aiškus, nesusilieję vaizdai

Patobulintajam hibridiniam optiniam vaizdo stabilizavimui naudojamas penkių ašių taisymo mechanizmas, kuris tiksliai pašalina dėl sujudinimų atsiradusį liejimą – nesvarbu, ar filmuoti plačiakampiu režimu, ar pasirinkę didelį priartinimo nustatymą. Tai leis užfiksuoti ryškius, aiškius vaizdus 4K ir kitais formatais beveik bet kokiomis sąlygomis.

 

Belaidis filmavimas keliomis kameromis

Užfiksuokite daugiau emocijų vaizdo įraše 

Išbandykite naują filmavimo stilių, kuris leidžia filmuose užfiksuoti daugiau emocijų. Naudodamiesi „Wi-Fi“ funkcija galite susieti net tris išmaniuosius telefonus ir dvejais iš jų filmuoti matydami vaizdą atskiruose polangiuose. Galite įjungti vieną arba kitą vaizdo polangį bei keisti jų rodymo vietą. Ši funkcija suteikia galimybę filmuoti įvairiais kampais ir skirtingais matymo taškais norint užfiksuoti daugiau objektų emocijų. 

Pastaba: Šia funkcija negalima naudotis 4K arba 24p režimu.

 

HDR (didelio dinaminio diapazono) filmų funkcija

Aiškūs vaizdai su ryškiomis detalėmis 

Mėgaukitės ryškesniais, aiškesniais vaizdo įrašais – HDR filmų funkcija. Pasitelkus šią funkcija sujungiami du skirtingų ekspozicijų vaizdai, kad būtų panaikintos itin ryškiai apšviestos sritys ir užblokuoti šešėliai. Net esant sudėtingoms filmavimo sąlygoms, pvz., foniniam apšvietimui, galite filmuoti natūraliai atrodančius vaizdo įrašus su tolygiu tonų perėjimu. Paspaudę specialų HDR mygtuką galite greitai prireikus perjungti režimą. 

Pastaba: Šia funkcija negalima naudotis 4K arba 24p režimu. 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite