LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Panasonic vaizdo kamera  HC-VXF990
Panasonic vaizdo kamera  HC-VXF990

Panasonic vaizdo kamera HC-VXF990

698.00 €

798.00
Sutaupote: 100.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisVisi vaizdai 4K formatu

4K vaizdo įrašymas

Beribė laisvė kurti Užfiksuokite visą gamtos grožį naudodami kompaktišką vaizdo kamerą su jaudinančia 4K raiška. Įspūdingos įsimintinų akimirkų 4K raiškos nuotraukos ir profesionalūs filmai. Dabar tai galite padaryti lengvai – itin sparčiai ir tiksliai veikiantis automatinis fokusavimas – tai „Panasonic“ siūlomas 4K šedevras.


4K karpymas

Sklandaus priartinimo funkcija leidžia priartinti vaizdą išvengiant liejimo. Galite lengvai priartinti objektus ne kadro centre – visai nereikia pakeisti kameros kampo. Sklandžiai ir tiksliai kurkite panoraminius vaizdus – tiesiog pasirinkite pradinį ir galutinį taškus. Galite pasirinkti žmogų, kurį norite sekti vaizdo įraše, o vaizdo kamera automatiškai išlaikys šį objektą iškirptoje srityje. Automatinis karpymo padėties reguliavimas leidžia sujudinimus pašalinti net nufilmavus. Taigi vaizdo įrašai tampa stabilesni ir aiškesni. Pastaba: filmuojama MP4 1080/25p režimu.


Pakreipiamas vaizdo ieškiklis

Mėgėjams ir profesionalams Užfiksuokite įsimintinas akimirkas bet kokiomis sąlygomis ir mėgaukitės aukščiausios kokybės vaizdais. Naudodamiesi elektroniniu vaizdo ieškikliu (EVF) galite lengvai filmuoti esant ryškiai dienos šviesai, kai reikia aiškiai stebėti filmuojamą vaizdą. Stumdomas ir pakreipiamas mechanizmas suteikia lankstumo filmuojant įvairiomis padėtimis, o okuliaro antgalį galima nuimti, kad būtų patogu žiūrėti bet kuria akimi.


Kino teatro efektas

Filmuodami sulėtinto ir pagreitinto vaizdo* režimu galite derinti sulėtintą ir pagreitintą vaizdą bei kurti judesio scenas su profesionaliais efektais. Dažniausiai tai sudėtinga atlikti rankiniu būdu, tačiau lėto priartinimo funkcija leidžia priartinti vaizdą lėtai ir užfiksuoti filmuojamo objekto emocinės būsenos pasikeitimus. Artėjimo funkcija* leidžia priartinti tik fone esantį vaizdą išlaikant esamą objekto dydį – taip galite užfiksuoti tokius jausmus kaip sumišimas, sielvartas ar nuostaba. Sulėtinto vaizdo* funkcija leidžia kasdienes scenas paversti meno kūriniais. * Galima naudoti tik su MP4 1080/28M formatu.


Aukštos kokybės pagrindinė technologija

Aiškų vaizdą užtikrinanti optinė įranga Be aiškių vaizdų fiksavimo, žymusis „LEICA Dicomar“ objektyvas padeda sukurti subtilius atspalvius, kuriais ir garsėja LEICA objektyvai – ir nėra jokių šešėlių ir atspindžių. Tiksliai užfiksuoti vaizdai Padidinus įrašų nuskaitymo greitį pažangusis BSI jutiklis su maždaug 8 efektyviaisiais megapikseliais padeda apsisaugoti nuo iškraipymų, todėl vaizdai užfiksuojami itin tiksliai. Crystal Engine 4K Itin sparčiai veikiantis didžiulis „Crystal Engine 4K“ integruotasis kontūras greitai ir tiksliai apdoroja daugybę 4K duomenų ir pašalina triukšmus.


Belaidis filmavimas keliomis kameromis

Užfiksuokite daugiau emocijų vaizdo įraše Išbandykite naują filmavimo stilių, kuris leidžia filmuose užfiksuoti daugiau emocijų. Naudodamiesi „Wi-Fi“ funkcija galite susieti net tris išmaniuosius telefonus ir dvejais iš jų filmuoti matydami vaizdą atskiruose polangiuose. Galite įjungti vieną arba kitą vaizdo polangį bei keisti jų rodymo vietą. Ši funkcija suteikia galimybę filmuoti įvairiais kampais ir skirtingais matymo taškais norint užfiksuoti daugiau objektų emocijų. Pastaba: Šia funkcija negalima naudotis 4K arba 24p režimu.


HDR (didelio dinaminio diapazono) filmų funkcija

Aiškūs vaizdai su ryškiomis detalėmis Mėgaukitės ryškesniais, aiškesniais vaizdo įrašais – HDR filmų funkcija. Pasitelkus šią funkcija sujungiami du skirtingų ekspozicijų vaizdai, kad būtų panaikintos itin ryškiai apšviestos sritys ir užblokuoti šešėliai. Net esant sudėtingoms filmavimo sąlygoms, pvz., foniniam apšvietimui, galite filmuoti natūraliai atrodančius vaizdo įrašus su tolygiu tonų perėjimu. Paspaudę specialų HDR mygtuką galite greitai prireikus perjungti režimą. Pastaba: Šia funkcija negalima naudotis 4K arba 24p režimu. 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite