Valiuta:    
LT| RU| EN
Shopping Cart:
empty
 

Camcorders


Panasonic vaizdo kamera HC-V380
Panasonic vaizdo kamera HC-V380

Panasonic vaizdo kamera HC-V380

248.00 €

298.00
Save: 50.00

Found cheaper? Suggest a price
Warranty: 24 month
Manufacturer: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį

Content:


Add to Cart Inquire







Smagu filmuoti ir peržiūrėti


90x išmanusis / 50x optinis priartinimas

 

Daugiau dinamikos ir emocijų prisiminimuose Lengvai užfiksuokite toli esančius objektus, kurių nėra galimybės naudojant tradicines priartinimo funkcijas – tai galite padaryti naudodami 90x išmanųjį priartinimą. Be to, galite pasinaudoti 50x optiniu priartinimu ir priartėti prie norimų užfiksuotų objektų, taip filmuotiems vaizdams suteiksite daugiau emocijų ir dinamikos.

 

Išlygintas vaizdas visuose įrašuose

 

Galite filmuoti laisvai, nes kadro išlyginimo funkcija automatiškai aptinka ir ištaiso fotografuojamų vaizdų pasvirimą. Atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas nustatymą galima naudoti pasirinkus vieną iš trijų lygių (išjungta, įprastinis, stiprus*). Patobulintajam hibridiniam optiniam vaizdo stabilizavimui naudojamas penkių ašių taisymo mechanizmas, kuris tiksliai pašalina dėl sujudinimų atsiradusį liejimą – nesvarbu, ar filmuoti plačiakampiu režimu, ar pasirinkę didelį priartinimo nustatymą. Tai leis užfiksuoti ryškius ir aiškius vaizdus beveik bet kokiomis sąlygomis.


Belaidis filmavimas keliomis kameromis


Užfiksuokite daugiau emocijų vaizdo įraše Išbandykite naują filmavimo stilių, kuris leidžia filmuose užfiksuoti daugiau emocijų. Naudodamiesi „Wi-Fi“ funkcija galite susieti net tris išmaniuosius telefonus ir dvejais iš jų filmuoti matydami vaizdą atskiruose polangiuose. Galite įjungti vieną arba kitą vaizdo polangį bei keisti jų rodymo vietą. Ši funkcija suteikia galimybę filmuoti įvairiais kampais ir skirtingais matymo taškais norint užfiksuoti daugiau objektų emocijų.


„Wi-Fi“ funkcijos


Įdiegę „Panasonic Image App“ programą mobilųjį įrenginį galite naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą. Nufilmuotus vaizdus vėliau galite peržiūrėti ir įkelti į debesų saugyklas. Tiesiog pasinaudokite transliacijų realiuoju laiku* funkcija ir transliuokite įvykius per „USTREAM“ tiesiogiai. Naudodamiesi kūdikio stebėjimo priemone* savo mobiliajame įrenginyje galite patikrinti, ką veikia jūsų mažylis kitame kambaryje. Kai išvykstate iš namų, galite stebėti* kas juose vyksta ir kalbėtis su šeimos nariais ar augintiniais per mobilųjį įrenginį. *Reikia belaidžio prieigos taško (kelvedžio).



 
 

Similar Products

 
Production

Useful information

Newsletter

Subscribe to our mailing list and be the first to know about new promotions, products and sales

Contact Us

Vilnius: 8 5 2394130
Kaunas: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Also find us