Instant Cameras
Lomography momentinis fotoaparatas Instant Black
|
88.00 €
|
Found cheaper? Suggest a price
Warranty: 24 month
Stock: li100b
Manufacturer: Lomography
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Content: | ![]() |
![]() |
Add to Cart
InquireSu fotoaparatu naudojamos Instax Mini fotoplokštelės.
| Battery Type | 4 x AAA |
| Available Apertures | Default f/16 (Or manual control f/8, f/11, f/22, f/32 in exposure compensation) |
| Shutter Speeds | Automatic - ∞ to 1/125 (N), Bulb (B) |
| Focal Length | 48mm (27mm equivalent) |
| Exposure Area | 42mm x 64mm |
| Film advance | Automatic |
| Film Format | Instax Mini |
| Flash connection | Built-in Flash |
| Filter Thread | 40mm |
| Focusing | Zone Focusing |
| Focusing Distance | 0.4m - 0.9m, 1m - Infinity |
| Frame Counter | Auto Frame Counter |
| Material | Plastic |
| Tripod Mount | Yes |
| Lightmeter | Yes |
| View Finder | Direct optical viewfinder |
| Image Sensor | |
| Effective pixels: | |
| Sensor size & type: | |
| Max. resolution: | |
| Image ratio w:h: | |
| Lens | |
| Optical zoom: | |
| Digital zoom: | |
| Maximum aperture: | |
| Image stabilization: | |
| Lens Type: | |
| LCD: | |
| Focusing | |
| Focus mode type: | |
| Min. focus distance, the distance: | |
| Exposure compensation | |
| Exposure correction: | |
| Shutter speed: | |
| ISO: | |
| White Balance: | |
| Shooting Modes | |
| Manual settings: | |
| Auto shooting programs: | |
| Continuous drive: | |
| Videography: | |
| Viewfinder: | |
| Flash: | |
| Memory | |
| Delivered memory: | |
| Replacing Memory: | |
| Uncompressed format: | |
| Connectivity: | |
| Power supplies | |
| Battery: | |
| Charger: | |
| Battery life in a single charge: | |
| Physical Characteristics | |
| Body: | |
| Body color: | |
| Weight without battery: | |
| Dimensions WxHxD: | |
| Accessories | |
| Manufacturer's recommended accessories: | |
| Additional comments: | |
| Additions to the product: | |
| The consultant's comment: | |

Reflectors and Umbrellas (220)






































































.jpg)










































Vilnius: +370 682 15074