Instant Cameras
Lomography momentinis fotoaparatas Instant White
|
88.00 €
|
Found cheaper? Suggest a price
Warranty: 24 month
Stock: li100w
Manufacturer: Lomography
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Content: | ![]() |
![]() |
Add to Cart
InquireSu fotoaparatu naudojamos Instax Mini fotoplokštelės.
| Baterijos tipas | 4 x AAA |
| Galima diafragma | Pagal nutylėjimą f/16 (arba rankiniu būdu f/8, f/11, f/22, f/32 ) |
| Užragto greitis | Automatinis - ∞ iki 1/125 (N), Bulb (B) |
| Židinio nuotolis | 48mm (27mm ekvivalentas) |
| Nuotraukų dydis | 42mm x 64mm |
| Nuotraukų prasukimas | Automatinis |
| Nuotraukų dydis | Instax Mini |
| Blykstės jungtis | Įmontuota blykstė |
| Filtro jungtis | 40mm |
| Fokusavimas | Zonos fokusavimas |
| Fokusavimo atstumas | 0.4m - 0.9m, 1m - begalybė. |
| Kadrų skaičiuoklis | Automatinis kadrų skaičiuoklis |
| Medžiaga | Plastikas |
| Trikojo jungtis | Taip |
| Eksponometras | Taip |
| Vaizdo ieškiklis | Optinis vaizdo ieškiklis |
| Image Sensor | |
| Effective pixels: | |
| Sensor size & type: | |
| Max. resolution: | |
| Image ratio w:h: | |
| Lens | |
| Optical zoom: | |
| Digital zoom: | |
| Maximum aperture: | |
| Image stabilization: | |
| Lens Type: | |
| LCD: | |
| Focusing | |
| Focus mode type: | |
| Min. focus distance, the distance: | |
| Exposure compensation | |
| Exposure correction: | |
| Shutter speed: | |
| ISO: | |
| White Balance: | |
| Shooting Modes | |
| Manual settings: | |
| Auto shooting programs: | |
| Continuous drive: | |
| Videography: | |
| Viewfinder: | |
| Flash: | |
| Memory | |
| Delivered memory: | |
| Replacing Memory: | |
| Uncompressed format: | |
| Connectivity: | |
| Power supplies | |
| Battery: | |
| Charger: | |
| Battery life in a single charge: | |
| Physical Characteristics | |
| Body: | |
| Body color: | |
| Weight without battery: | |
| Dimensions WxHxD: | |
| Accessories | |
| Manufacturer's recommended accessories: | |
| Additional comments: | |
| Additions to the product: | |
| The consultant's comment: | |

Reflectors and Umbrellas (220)






















































































.jpg)



























Vilnius: +370 682 15074