Valiuta:    
LT| RU| EN
Shopping Cart:
empty
 

Mirrorless cameras


Panasonic Lumix DC-GH5S Body + H-ES LEICA 2,8-4,0/12-60 OIS
Panasonic Lumix DC-GH5S Body + H-ES LEICA 2,8-4,0/12-60 OIS Panasonic Lumix DC-GH5S Body + H-ES LEICA 2,8-4,0/12-60 OIS Panasonic Lumix DC-GH5S Body + H-ES LEICA 2,8-4,0/12-60 OIS Panasonic Lumix DC-GH5S Body + H-ES LEICA 2,8-4,0/12-60 OIS Panasonic Lumix DC-GH5S Body + H-ES LEICA 2,8-4,0/12-60 OIS

Panasonic Lumix DC-GH5S Body + H-ES LEICA 2,8-4,0/12-60 OIS + Jupio DMW-BLF19E baterija dovanų

2 398.00 €

2 498.00
Save: 100.00

Found cheaper? Suggest a price
Warranty: 24 month
Manufacturer: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį

Content:


Add to Cart Inquire                 

 

Visiškas jautrumas – naujai sukurtas jutiklis

LUMIX GH5S pasiekė didžiausią jautrumą ir geriausią vaizdo kokybę LUMIX istorijoje. Tai pavyko sujungus naujai sukurtą aukšto jautrumo jutiklį su dvigubo savojo ISO technologija ir naujausiu „Venus Engine“. Dvigubas savasis ISO yra perversmą sukėlusi profesionalių „Panasonic“ vaizdo kamerų technologija, leidžianti palaikyti aukštą jautrumą ir žemus triukšmo lygius. Įprastai, kylant jautrumui kyla ir triukšmo lygis, jeigu kamera su tradiciniu viengubu savuoju ISO. Tačiau naujai sukurtas jutiklis naudodamasis dviguba grandine gali greitai persijungti į aukštą jautrumą. O tai reiškia, kad galite užfiksuoti puikų vaizdą menkai apšviestose situacijose su nuslopintu triukšmu.

 

„Cinema 4K“ 60p / 50p* su neribotu vaizdo įrašymu

Su pirmąja LUMIX GH5, 4K 60p / 50p vaizdo įrašymas DLSM fotoaparatu tapo įmanomas. Dabar LUMIX GH5S dar tinkamesnė, kad galėtumėte išplėsti savo kūrybines galimybes, ir pirmą kartą** gali įrašyti vaizdą „Cinema 4K“ (C4K: 4096 x 2160) 60p / 50p* raiška. Maža to, įrašymo laikas neribotas, net kai filmuojate FHD ar 4K vaizdo įrašą.

* „Cinema 4K“ (C4K: 4096 x 2160) raiška (pagal DCI („Digital Cinema Initiatives“).
*** Nuo 2018 m. sausio 8 d. skaitmeninis vieno objektyvo neveidrodinis fotoaparatas, atitinkantis „Cinema 4K“ (C4K: 4096 x 2160) raišką (pagal DCI („Digital Cinema Initiatives“). Pagal „Panasonic“ tyrimą.
*** Priklausomai nuo SD kortelės ir akumuliatoriaus.

 


 

4:2:2 10 bitų įrašymas į vidinę atmintį

Su LUMIX GH5 mėgaukitės nepakartojamu 4:2:2 10 bitų C4K / 4K vaizdo įrašymu į vidinę atmintį. Pavyzdžiui, 10 bitų perteikia visas besikeičiančio dangaus ir saulėlydžių subtilybes be ryškių perėjimų, kurie būdingi 8 bitams. Galimybė turėti visas filmų kūrybos galias fotoaparate sukuria naują precedentą kurti nepriklausomus mažo biudžeto filmus. Ir galite įrašinėti 4:2:2 10 bitų formatu į SD kortelę, o tuo pačiu metu siųsti tiesioginį signalą per viso dydžio HDMI prievadą*, prijungtą prie išorinio monitoriaus arba įrašymo įrenginio. 4:2:2 10 bitų įrašymas užtikrina spalvų ir perėjimų patikimumą naudojant daugiau nei milijardą spalvų, bei keturis kartus daugiau tonų nei 8 bitų įrašyme, kad dirbtumėte kaip profesionalai.

* C4K / 4K 4:2:2 10 bitų 60p / 50p vaizdo įrašai, tik išvestis.


   

Iš anksto įdiegta V-LogL filmavimo funkcija 

Neutrali arba plokščia logaritminė („log“) gamos kreivė fiksuoja plataus dinaminio diapazono vaizdus su idealiais spalvų perėjimais. Be to, LUT ekrano funkcija padeda eksponuoti ir tiksliai perteikia kūrėjo užmanymą (pvz., naudojant V-LogL su Rec.709 LUT suteikia HDTV išvaizdą).

„Hybrid Log Gamma“, skirta 4K HDR vaizdo įrašams

HDR (didelis dinaminis diapazonas) yra a režimas, atkuriantis ir šviesias ir tamsias vaizdo dalis, suteikdamas tokia išvaizdą, kokią mato žmogaus akis. „Hybrid Log Gamma“ (HLG) galite pasirinkti nuotraukų stiliuose.

 

Keletas vaizdo formatų – išskirtinai LUMIX GH5S!

LUMIX GH5S jutiklis palaiko keletą vaizdo formatų: 4:3, 17:9, 16:9 ir 3:2. Dėl plačių efektyviųjų megapikselių ribų, židinio nuotolis skirtingiems formatams išlieka vienodas. Naudojama fotografuojant, filmuojant 4K ir C4K kokybe bei anamorfiniu režimu ši funkcija suteikia jums visas galimybes perteikti objektyvo matymo kampą, sukuriant tikrai stulbinamą vaizdo išraišką!

O taip pat, naudojantis dideliu jutikliu, pasiekiama didelė nuskaitymo sparta. Svyruojančio išlaikymo iškraipymas, palyginti su LUMIX GH5, sumažinamas maždaug 1,3 karto, įrašant naudojant elektroninį užraktą ar didelę nuskaitymo spartą.

 


Iki 10 kartų sulėtintas vaizdo įrašo atkūrimas – VFR (keičiamas kadrų dažnis)

Kad vaizdo įrašo išraiškingumas būtų dar geresnis, LUMIX GH5S galima daugybė įvairių efektų. Naudodami VFR galite filmuoti pagreitintus / sulėtintus vaizdo įrašus C4K / 4K (60 k./s. iki 2,5 karto lėčiau*) arba „Full HD“ (240 k./s ik 10 kartų lėčiau*) kokybe. Minimalus vaizdo kadrų dažnis pagreitintam vaizdui yra 2 k./s. 

* 24p atkūrimu. Efekto stiprumas priklauso nuo įrašymo formato ir dažnio, o matymo kampas susiaurėja, jei pasirenkate didesnį nei 204 k./s. filmavimo greitį.

 

4:2:2 10 bitų HDMI tiesioginė išvestis ir įrašymas į vidinę atmintį tuo pačiu metu

LUMIX GH5S gali perduoti 4:2:2 10 bitų vaizdą realiuoju laiku į išorinį monitorių ar įrašymo įrenginį per papildomai įsigyjamą HDMI laidą (viso dydžio A tipo) ir tuo pačiu metu įrašinėti į vidinę atmintį 4:2:2 10 bitų formatu*. Jis tinka profesionaliems vaizdo įrašams kurti, kuriems reikalingas tikslus vaizdo stebėjimas arba įrašymas aukštos kokybės kodavimu į išorinius įrenginius (pavyzdžiui, „ProRes“).
HDMI laido fiksatorius komplektuojamas su LUMIX GH5S, kad laidas neišsitrauktų filmuojant natūroje. 

* C4K / 4K 60p / 50p tik išvestis.

 

 

 

 

TC įvesties / išvesties jungtis

Laiko kodas gali būti sinchronizuotas su išoriniu įtaisu naudojant komplekte esantį BNC konvertavimo laidą. Todėl galima paprasčiau redaguoti ne nuosekliai užfiksuotą medžiagą, nufilmuotą su keliais fotoaparatais.


Palaikoma LINIJINĖ įvestis

LINIJINĖ įvestis palaikoma per 3,5 mm mikrofono lizdą. Todėl galima įrašyti garsus iš išorinio garso įrenginio, o tai padės efektyviau montuoti vaizdo įrašus.

 
 
Image Sensor
Effective pixels:
Sensor size & type:
Max. resolution:
Image ratio w:h:
 
Lens
Optical zoom:
Digital zoom:
Maximum aperture:
Image stabilization:
Lens Type:
LCD:
 
Focusing
Focus mode type:
Min. focus distance, the distance:
 
Exposure compensation
Exposure correction:
Shutter speed:
ISO:
White Balance:
 
Shooting Modes
Manual settings:
Auto shooting programs:
Continuous drive:
Videography:
Viewfinder:
Flash:
 
Memory
Delivered memory:
Replacing Memory:
Uncompressed format:
Connectivity:
 
Power supplies
Battery:
Charger:
Battery life in a single charge:
 
Physical Characteristics
Body:
Body color:
Weight without battery:
Dimensions WxHxD:
 
Accessories
Manufacturer's recommended accessories:
Additional comments:
Additions to the product:
The consultant's comment:

Panasonic Lumix DC-GH5S sisteminis fotoaparatas (Body);
DMW-BLF19 įkraunas ličio jonų akumuliatorius (7.2V, 1860mAh);
DMW-BTC10 baterijos įkroviklis;
Body apsauginis dangtelis;
USB laidas;
Fotoaparato dirželis;
Laido laikiklis 
 
 
Production

Useful information

Newsletter

Subscribe to our mailing list and be the first to know about new promotions, products and sales

Contact Us

Vilnius: 8 5 2394130
Kaunas: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Also find us