Standard prime lens
Pentax SMC DA 50mm f/1.8
|
138.00 €
|
Warranty: 24 month
Stock: 12045*
Manufacturer: Pentax
Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Content: | ![]() |
![]() |
Add to Cart
Inquire
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Serija | smc DA |
| Ekvivalentas 35 mm formatu | 50mm (Equivalent 76.5mm in 35mm format) |
| Maksimali diafragma | F1.8 |
| Minimali diafragma | F22 |
| Diafragmos lapelių skaičius | 7 |
| Matymo kampas | 31.5° |
| Konstrukcija | 6 elements in 5 groups |
| Mažiausias atstumas iki objekto | 0.45m |
| Didinimas | 0.15X |
| Filtro dydis | 52mm |
| Svoris | 122g |
| Matmenys (Ilgis x skersmuo) | 63mmx38.5mm |

Reflectors and Umbrellas (219)







![Sigma objektyvas 50mm F2 DG DN [Contemporary] for Sony E-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1864.jpg)
























.jpg)










































































Vilnius: +370 682 15074