LT| RU| EN
Shopping Cart:
empty
 

Wideangle lenses


Panasonic Lumix G 8-18mm f/2.8-4 Leica ASPH
Panasonic Lumix G 8-18mm f/2.8-4 Leica ASPH

Panasonic Lumix G 8-18mm f/2.8-4 Leica ASPH

1 098.00 €

1 198.00
Save: 100.00

Found cheaper? Suggest a price
Warranty: 24 month
Stock: E08018
Manufacturer: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Content:


Add to Cart Inquire







Žingsnis į dar platesnę išraišką

Šiame plataus kampo artinimo objektyve suderinamos LEICA vaizdo fiksavimo galimybės ir mobilumas. Pradedant itin plataus kampo 16 mm peizažais ir baigiant standartinėmis 36 mm nuotraukomis (35 mm fotoaparato atitikmuo), išskirtinės raiškos LEICA DG objektyvas perteikia itin aiškų vaizdą nuo kampo iki kampo. Čia taip pat naudojamas 67 mm filtras, kad galėtumėte kūrybiškiau fiksuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Net ir esant prastoms oro sąlygoms, šis patikimas, patogus ir kokybiškas objektyvas puikiai tinka fotografuojant lauke.

 

Objektyvas LEICA DG – geriausia optika

Pasirinkite LEICA DG objektyvą, ir gausite kokybiškiausią optiką ir didžiausią našumą. Šie objektyviai atitinka griežtus „Leica Camera AG“ kokybės standartus.

Nuotraukos, padarytos modernios konstrukcijos objektyvais, džiugins išskirtiniu ryškumu. Tuo pačiu metu jie yra apsaugoti nuo iškraipymų, todėl vaizdus galima atkurti tiksliai ir ryškiai. Tai tiesiog idealus įrankis profesionalaus lygio fotografijoms.

 

Paviršiaus nanodanga – aiškus vaizdas bet kokiu kampu

Atsikratykite nepageidaujamų šešėlių ir atspindžių – visi šios sistemos objektyvų paviršiai yra padengti nanodanga. Šią specialią, ypač ploną dangą pirmoji sukūrė „Panasonic“, kad sumažintų varginančius atspindžius visame šviesos spektre. Rezultatas: krištolo grynumo vaizdai, net fotografuojant šviesos šaltinį tamsoje.

 

Vaizdo kokybė – tobuli vaizdo įrašai

Vaizdo kokybės palaikymas – tai viskas, ko reikia filmuojant su LUMIX fotoaparatu. Jis ne tik sklandžiai pakeičia diafragmos nuostatas, kad nebūtų staigių ekspozicijos šuolių, bet ir tyliai veikia, kad geriau užfiksuotų siužeto garsus. Be to, neįtikėtinai efektyvus šio objektyvo AF leidžia įrašyti kokybiškus 4K vaizdo įrašus, kai tikslus fokusavimas yra labai svarbus.

 

Atsparus vandens lašams, dulkėms ir šalčiui – daugiau galimybių kūrybai

Stokite akis į akį su stichijomis – jums nebaisus beveik joks oras ar fotografavimo vieta. Šio objektyvo konstrukcija yra atspari vandens lašams, dulkėms ir šalčiui*, todėl yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų netgi negailestingas lauko sąlygas. Viduje esanti objektyvų sistema yra apsaugota nuo smėlio, lietaus ir kito išorės poveikio, todėl tobulai tinka fotografuoti sudėtingomis sąlygomis. Dabar jau niekas netrukdo kūrybiškai fotografuoti gamtą ar kraštovaizdžius.

* Objektyvas palaiko šią funkciją naudojant jį su vandens lašams, dulkėms ir šalčiui atspariais LUMIX fotoaparatais. Atsparumas vandens lašams – papildomas objektyvo apsaugos lygis, užtikrinantis apsauga nuo nedidelio drėgmės, vandens arba dulkių kiekio. Atsparumas vandens lašams negarantuoja, kad pavyks išvengti pažeidimų, jei įvyktų tiesioginis objektyvo kontaktas su vandeniu.

 

H-E08018

15 elementų 10 grupių:
– 1 asferinis itin mažo iškraipymo objektyvas (angl. „Extra-Low Dispersion“)
– 3 asferiniai lęšiai
– 2 itin mažo iškraipymo lęšiai
– 1 itin aukšto refrakcinio indekso lęšis

Naudojant asferinį (angl. ASPH) itin mažo iškraipymo (ang. ED) objektyvą sumažinamas dydis ir svoris, o didelės raiškos ir kontrasto vaizdai perteikiami nuo kampo iki kampo. Naudojant asferinius (ASPH) objektyvus sumažėja dydis ir svoris, taip pat apsisaugoma nuo sferinės aberacijos ir iškraipymo.

Itin mažų iškraipymų (angl. ED) lęšiai ištaiso chromatinę aberaciją, perteikdami ryškius, didelio kontrasto vaizdus su ryškiomis spalvomis per visą jų plotį.

Itin aukšto refrakcinio indekso (angl. UHR) objektyvas pagerina optinės įrangos technines charakteristikas, padeda sumažinti dydį ir svorį bei užtikrina vienodą vaizdo kokybę nuo vaizdo centro iki pakraščių.

 

H-E08018

MTF diagrama

Objektyvuose, kurie gali kompensuoti iškraipymą, MTF horizontalioji ašis rodo atstumą nuo pakoreguoto vaizdo centro.

Group:


 
 

Recomended items


Similar Products

 
Production

Useful information

Newsletter

Subscribe to our mailing list and be the first to know about new promotions, products and sales

Contact Us

Vilnius: 8 5 2394130
Kaunas: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Also find us