LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Nuotolinis valdymas


Belaidis mobilusis adapteris WU-1a
Belaidis mobilusis adapteris WU-1a

Belaidis mobilusis adapteris WU-1a

69.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisBelaidžio ryšio su mobiliaisiais prietaisais adapteris „WU-1a“ yra USB raktas, leidžiantis sukurti belaidį ryšį tarp D3200 ir išmaniojo mobiliojo įrenginio. Adapterį galite naudoti nuotraukoms ir filmams perkelti tiesiai į išmanųjį telefoną arba planšetę ar išmaniuoju įrenginiu valdyti SLR fotoaparatą nuotoliniu būdu.

 

Kad ir kur būtumėte, naudodami adapterį vaizdus galėsite perkelti visiškai paprastai: nereikės prisijungti prie išorinio „Wi-Fi“ prisijungimo taško, o maitinamas tiekiamas iš fotoaparato. Nesvarbu, ar norite į išmanųjį prietaisą siųsti nuotraukas ir filmus, kad juos galėtumėte bendrinti, ar perkelti vaizdus, kad atlaisvintumėte daugiau vietos fotoaparato atminties kortelėje, visa tai galite atlikti lengvai.

 

Be to, naudodami adapterį SLR fotoaparatą galėsite valdyti nuotoliniu būdu. Tai sumanus priedas, kurį patogu naudoti norint nusifotografuoti arba peržiūrėti vaizdus didesniame planšetės ekrane prieš fotografuojant.

 

Pagrindinės funkcijos

 

Kompaktiškas D-SLR belaidžio ryšio su mobiliaisiais prietaisais adapteris su integruota „Wi-Fi“ prisijungimo galimybe. Sukuria tiesioginį ryšį tarp „Nikon“ D-SLR fotoaparato ir išmaniojo telefono arba planšetės.

Maitinamas iš fotoaparato: nereikia akumuliatoriaus.

Lengvas perkėlimas: geros kokybės nuotraukas ir filmus iš fotoaparato galima siųsti tiesiai į išmanųjį įrenginį ir nesunkiai juos bendrinti socialinėje terpėje, perkelti į nuotraukų bendrinimo ir saugojimo svetaines arba siųsti elektroniniu paštu.

Nuotolinis fotoaparato valdymas: jei fotoaparatą norite valdyti išmaniuoju įrenginiu, galite naudoti „WU-1a“. Idealus pasirinkimas norint nufotografuoti save ir žmonių grupes.

Peržiūrėkite arba komponuokite vaizdus išmaniojo įrenginio ekrane: naudokite išmanųjį telefoną ar planšetę vaizdams peržiūrėti, jei fotografuojate nuotoliniu būdu, arba pasinaudokite didesnio planšetės ekrano teikiamais pranašumais ir sukomponuokite sudėtingesnius kadrus.

Lengvas atsarginių kopijų kūrimas: atlaisvinkite daugiau vietos fotoaparato atminties kortelėje, nuotraukas ir filmus išsaugodami išmaniajame įrenginyje.

Suderinamumas: „WU-1a“ dabar palaiko „Android OS“ 2.3 arba naujesnę išmaniesiems telefonams skirtą versiją, taip pat „Android OS“ 3.0 arba naujesnę planšetėms skirtą versiją.

Programinė įranga: „Wireless Mobile Adapter Utility“ programėlę į išmanųjį įrenginį galima atsisiųsti iš „Android Market“.

Paprastas būdas atnaujinti integruotą programinę įrangą: integruotą programinę įrangą nesunku atnaujinti per išmanųjį įrenginį.

Suderinamumas

Belaidis mobilusis adapteris WU-1a tinkamas naudoti su Nikon D3200, D5200, D7100

Grupė:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite