LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Kompaktiniai fotoaparatai


Sony ZV 1 II body
Sony ZV 1 II body Sony ZV 1 II body Sony ZV 1 II body Sony ZV 1 II body Sony ZV 1 II body Sony ZV 1 II body

Sony ZV 1 II body

998.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Sony

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisViskas vaizdo tinklaraščiams

 

Pasaulį fiksuokite taip, kaip norite. Vaizdo tinklaraščių fotoaparatas ZV-1 II supaprastina filmavimą keliaujant, tad nuostabios kokybės vaizdo ir garso įrašus galite fiksuoti be jokios sudėtingos įrangos.

 

 

 

Užfiksuokite viską

 

Su vaizdo tinklaraščių fotoaparatu ZV-1 II galite fiksuoti viską – nuo grupinių asmenukių iki plačių miesto peizažų. Plataus kampo 18 mm objektyvas užfiksuoja platesnį matymo lauką nei žmogaus akis, tad kadre tilps viskas. Nesvarbu, ar esate lauke, ar patalpoje, plačiakampis objektyvas kasdienes scenas pavers dinamiškais įrašais.

   

Universalus įrėminimas

 

ZV-1 II yra su plačiakampiu kintamo židinio nuotolio objektyvu, tad kadrus galite komponuoti taip, kaip norite. 18 mm puikiai tinka asmenukėms, o 50 mm – portretams ir momentinėms nuotraukoms. Maksimali diafragma F1.8 esant plačiam kampui ir F4 pasirinkus teleobjektyvą sukuria tolygų „bokeh“ efektą fone ir reikiamą nuotaiką.

 

 

Kūrybiškos spalvos

 

Turint visus reikiamus vaizdus, įspūdingus vaizdo tinklaraščius galima kurti ir be patirties. „My Image Style“ leidžia paprastai pakoreguoti šviesumą ir spalvą pagal tai, ką filmuosite, ir net nereikia eiti į meniu. „Creative Look“ siūlo 10 išankstinių nuostatų, tad tiesiog pasirinkite atitinkančią jūsų viziją ir kūrybiškiau suteikite spalvų bei nuotaikos.

 

 

Lengvai nešiojama

 

Mažą ir lengvą vaizdo tinklaraščių fotoaparatą ZV-1 II galima pasiimti bet kur – visai kaip išmanųjį telefoną. Jis sveria vos 292 g, todėl lengvai fiksuokite kasdienį gyvenimą ir nepertraukiamai rinkite turinį.

   

Paprastas, intuityvus valdymas

 

Net vaizdo tinklaraščių naujokai gali iškart pradėti filmuoti su ZV-1 II – nereikia aiškintis jokių sudėtingų nustatymų. Jutiklinių funkcijų piktogramos, pvz., įrašymo ir automatinio laikmačio, rodomos ekrane, todėl valdyti paprasta. Tai puikiai tinka asmenukėms ar kitais atvejais, kai negalite pasiekti fizinių fotoaparato mygtukų.

   

Likite sufokusuoti

 

Naudojant „Touch Tracking“ ZV-1 II automatiškai užtikrina, kad visada būtumėte sufokusuoti. Jis atpažįsta žmogaus veidą ir akis, tad gali nenuklysdamas sekti pagrindinį objektą. Tiesiog palieskite objektą ekrane ir įjunkite funkciją. Akių AF net galima nustatyti sekti gyvūnų akis ir snukučius.

   

Išsiskirkite vos vienu bakstelėjimu

 

Su ZV-1 II bus lengviau kurti turinį. Aktyvinkite gaminio demonstraciją ir fotoaparatas automatiškai sufokusuos jūsų laikomą gaminį be jokių papildomų gestų. Taip pat galite naudoti „Bokeh“ jungiklį, kad sukurtumėte švelniai sulietą foną – tiesiog pasirinkite [Defocus], kad išsiskirtų objektas, arba [Clear], kad visas vaizdas liktų sufokusuotas.

   

Paprastas asmenukių fotografavimas

 

Leiskite ZV-1 II dirbti už jus, kad užfiksuotumėte puikių grupinių akimirkų. Kai darote asmenukes su dviem ar trimis žmonėmis, naudodami režimą „iAUTO“, fotoaparatas automatiškai sureguliuoja nustatymus, kad visų veidai liktų aiškūs ir ryškūs.

   

Visada atrodykite puikiai

 

Atrodykite puikiai bet kada. ZV-1 II tiksliai užfiksuos odos atspalvį, užtikrins sveiką ir natūralią išvaizdą be specialių nuostatų. Veido pirmenybės AE automatiškai pašviesina veidą, todėl nereikia jaudintis ir dėl apšvietimo. Odos tekstūrai koreguoti galima naudoti švelnios odos efektą, kurį galima išjungti arba nustatyti į mažą, vidutinį arba didelį.

   

Visada žinokite, kada įrašinėjate

 

Pamirškite laikus, kai netyčia praleisdavote veiksmą. Paspaudus mygtuką MOVIE arba palietus įrašymo piktogramą LCD ekrane, įrašymo lemputė įsižiebia raudonai ir ekrane pasirodo raudonas rėmelis, todėl iškart žinote, kad fiksuojate vaizdą. Ekraną galima pasukti ir vaizdą įrašinėti bet kuriuo kampu.

 

Filmavimo rankenėlė palengvins vaizdo įrašų kūrimą

 

Vaizdo tinklaraščius paprasčiau ir patogiau kurti su papildoma GP-VPT2BT belaidžio filmavimo rankenėle, kuri padeda fiksuoti stabilesnius kadrus ir veikia kaip trikojis. Priartinimo svirtis ir įrašymo mygtukas yra rankenėlės pusėje, tad pagrindinių valdymo mygtukų nereikės siekti aplink fotoaparatą.

   

Paprastas prisijungimas prie išmaniojo telefono

 

Per mobiliąją programėlę „Creators’ App“ fotoaparatą ir išmanųjį telefoną lengva sujungti kaip niekada iki šiol. Duomenų perdavimas tęsiamas fone net telefono ekranui užmigus arba paleidus kitą programą. Be to, išmanųjį telefoną ar kompiuterį galite paversti nuotolinio valdymo pultu ir valdyti fotoaparatą per atstumą.

 

Paprastas transliavimas vienu kabeliu

 

Transformuokite ZV-1 II į kokybišką internetinę kamerą, tiesiog prijungdami suderinamą įrenginį per USB. Didelis 1.0 tipo jutiklis ir „Creative Look“ išankstinės nuostatos užtikrins ryškias nuotraukas.

 

Aukštos kokybės vaizdai

 

Kompaktiškas ZV-1 II pasižymi galingomis specifikacijomis ir siūlo įspūdingą vaizdo kokybę. Dėl didelio 1.0 tipo vaizdo jutiklio galima įrašyti profesionalaus lygio medžiagą: XAVC S formatu iki 30p ir 4K raiška, arba iki 120p „Full HD“ raiška, filmuojant iki 5 k. sulėtintą vaizdą. Palaikomas tarpinis įrašymas tuo pačiu metu palengvina įrašų redagavimą.

   

Aukštesnio lygio garso kokybė

 

Prijunkite išorinių mikrofonų ir išgaukite dar geresnės kokybės garsą kurdami vaizdo tinklaraštį. Pvz., ECM-G1 aiškiai fiksuoja garsą fotoaparato priekyje, o jį galima prijungti be laido. Taip pat galite pasirinkti iš plataus „Sony“ asortimento, pritaikyto įvairiai paskirčiai.

 

 

Apžiūrėkite ZV-1 II

ZV-1 II yra idealus ir universalus vaizdo tinklaraščių fotoaparatas. Plačiakampis kintamo židinio nuotolio objektyvas universaliai komponuoja kadrus, 1.0 tipo vaizdo jutiklis užtikrina puikią vaizdo kokybę, o išmanusis mikrofonas įrašo aiškų garsą.

 

 

 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:
Jutiklio dydis ir tipas:
Maks. nuotraukų dydis:
Santykis:
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:
Objektyvo tipas:
LCD ekranas:
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:
Užrakto darbo greitis:
ISO jautrumas:
Baltos spalvos balansas:
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:
Automatinės fotografavimo programos:
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:
Filmavimas:
Vaizdo ieškiklis:-
Blykstė:
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:-
Keičiama atmintis:
Nesuspaustas formatas:
Jungtys:
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:
Įkroviklis:
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:
Korpuso spalva:
Svoris be akumuliatoriaus:
Matmenys PxAxI:
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite