LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Sisteminiai fotoaparatai


Nikon Z5 Body
Nikon Z5 Body Nikon Z5 Body Nikon Z5 Body Nikon Z5 Body Nikon Z5 Body

Nikon Z5 Body + EU garantija 24 mėn.

1 048.00 €

1 348.00
Sutaupote: 300.00


Iki akcijos pabaigos liko:


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *nw23*tdin24*ns24
Gamintojas: Nikon

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį Teirautis  Kurkite nevaržomai

 

Viso kadro fotoaparatas „Nikon Z 5“ suteikia puikias galimybes dar labiau patobulinti įamžinamas nuotraukas ir filmus. Šis neveidrodinis fotoaparatas turi „Nikon“ Z jungtį – plačiausią iš visų esamų viso kadro objektyvo jungčių. Į fotoaparato jutiklį patenka daugiau šviesos, dėl to turite daugiau kūrybinių galimybių įamžinti detalius, tinkamo ryškumo gylio ir sodrių spalvų vaizdus.

 


Visame kadre įamžinti vaizdai

Kad ir ką fotografuotumėte ar filmuotumėte, nuotraukos ir vaizdo įrašai būs dar detalesni. Fotoaparatu „Nikon Z 5“ paprasta įgyvendinti kūrybines idėjas per visą kadrą, nes jame įtaisytas viso kadro jutiklis, galingas vaizdo procesorius EXPEED 6 ir labai tikslus EVF. Galite ney apkarpyti nuotraukas nesumažindami jų detalumo. Tai itin naudinga spaudiniams ir svetainėms.

 
 

Tiesiog kerintys kadrai


Sodrių tonų atspalvių portretai. Itin mažo ryškumo gylio filmai. Viso kadro 24,3 MP CMOS jutiklis išnaudoja visas itin plačios Z jungties šviesos įleidimo galimybes, kad pasiektumėte puikius rezultatus.

 

Tobuli rezultatai bet kokio apšvietimo sąlygomis

 

Kuo išmaniau išnaudokite galimybes prisitaikyti prie kintančio apšvietimo dėl plataus fotoaparato ISO diapazono – 100–51 200. Nereikia jaudintis dėl triukšmo: gaunami vaizdai aiškūs, o dinaminis diapazonas puikus, pasirinkus tiek aukštas, tiek žemas ISO reikšmes.

 
   

Itin stabilus virpesių mažinimas

 

Fotoaparate integruota efektyvi penkių ašių VR vaizdo stabilizavimo technologija suteikia galimybę fotografuoti pasirinkus iki penkių padalų lėtesnį užrakto greitį, nei įprastai būtų įmanoma. Nesvarbu, kurį NIKKOR Z objektyvą naudojate, nuotraukos išlieka ryškios, o vaizdo įrašai – stabilūs.

 

Nedidelis komplektas, didelis efektyvumas

Viso kadro fotoaparatas „Nikon Z 5“ yra patogus nešiotis ir itin efektyvus, kaip ir objektyvas „NIKKOR Z 24-50mm“, įtrauktas į pagrindinį Z 5 komplektą. Šis NIKKOR Z objektyvas yra mažiausias ir lengviausias esamas viso kadro kintamojo židinio objektyvas¹. Nuo įdomių plataus kampo vaizdų iki išraiškingų portretų – jis suteikia galimybę užfiksuoti kur kas daugiau iš bet kurios vietos.

  

 Tikslus fokusavimas

 

 

Mišri 273 taškų AF (automatinio fokusavimo) sistema veikia greitai, tiksliai ir itin sklandžiai. Objektai sufokusuojami ir lieka sufokusuoti, nepaisant to, kurioje kadro vietoje jie yra.

 Tobuli portretai

 

 

Nuostabūs žmonių, šunų ir kačių kadrai. Fotografuodami galite užsifiksuoti objekto akis ir išlaikyti jas sufokusuotas, net jei objektas juda.

  

 

 

Perteikite gylį ir detales taip, kaip dar niekada to nedarėte. Fotoaparatas „Nikon Z 5“ yra suderinamas su visais NIKKOR Z viso kadro objektyvais ir ši linija nuolat papildoma naujais gaminiais. Nuo itin plataus kampo fiksuoto židinio nuotolio objektyvų iki telefotografijos kintamojo židinio objektyvų – šie objektyvai neveidrodiniams fotoaparatams yra didesnės diafragmos, tylesni ir fiksuoja ryškiau. Objektyvas itin efektyvus tiek fotografuojant, tiek filmuojant.

 

Du kortelių lizdai


Du lizdai tinka sparčioms UHS-II SD kortelėms. Lengvai nustatykite lizdus, kad viena kortelė būtų naudojama fotografuojant ir filmuojant, o kita – darant atsargines kopijas. Be to, galite vienoje kortelėje įrašyti filmus, o kitoje – nuotraukas.

 

Tvirtas, bet lengvas


Tvirtas, bet lengvas magnio lydinio korpusas yra užsandarintas, kad būtų apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės. Ypač visų judančių objektyvo dalių ir mygtukų srityse.

 
   

„Nikon“ Z serijos ergonomiškumas


Nors šio viso kadro fotoaparato korpusas nėra itin mažas, jį vis tiek lengva valdyti. Gili rankena užtikrina saugumą, o pagrindiniai valdikliai išdėstyti reikiamose vietose.

Labai tikslus EVF

 

 

 


Gaunate būtent tokį kadrą, kokį matote šiame didelės raiškos 3 690 tūkst. taškų elektroniniame vaizdo ieškiklyje. Pagrindiniai nustatymai, pvz., ekspozicija, ISO ir baltos spalvos balansas, pritaikomi tikruoju laiku.

Filmuokite ir fotografuokite nesustodami

 

 

 


Fotoaparatą „Nikon Z 5“ galite įkrauti (išjungtą) arba prijungti prie maitinimo tinklo per USB². Tai patogu, jei norite ilgiau fotografuoti patalpose arba įrašant intervalų filmus.

 Pakreipkite, palieskite, perbraukitePakreipiamajame jutikliniame ekrane raskite reikiamus kampus ir palieskite, kad sufokusuotumėte vaizdą. Perbraukdami lengvai peržiūrėkite nuotraukas bei vaizdo įrašus, o dukart palietę peržiūrėkite konkrečios vaizdo srities 100 proc. vaizdą.

 Lengva būti kūrybingiems


 

Suasmeninkite savo nuotraukas ir vaizdo įrašus. „Nikon“ sistema „Picture Control“ suteikia galimybę taikyti unikalius kūrybinius filtrus ir peržiūrėti juos tikruoju laiku elektroniniame vaizdo ieškiklyje arba ekrane.

 

Sklandūs 4K filmai

 

Įprastas akimirkas įamžinkite lyg kino vaizdus. Naudojant fotoaparatą „Nikon Z 5“ įrašoma ryški 4K „Ultra HD“ filmuota medžiaga, o NIKKOR Z viso kadro objektyvai padeda gauti puikų ryškumo gylį. Galite kurti įspūdingus intervalų filmus neperkeldami jų iš fotoaparato ir fotografuoti filmuodami.

 
   

Visos prijungimo galimybės

 

Dėl integruoto „Wi-Fi®“ ir „Bluetooth®“ paprasta bendrinti kadrus, o „Nikon“ programėlė „SnapBridge“ gali paversti telefoną efektyviu priedu. Lengvai perkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus arba išmanųjį įrenginį paverskite nuotoliniu ekranu bei nuotolinio valdymo įtaisu.

 

 

Šaltinis: https://www.nikon.lt/lt_LT/product/digital-cameras/mirrorless/enthusiast/z-5

 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:25 mln. taškų
Jutiklio dydis ir tipas:Viso kadro (35.9 x 23.9 mm)
Maks. nuotraukų dydis:6048 x 4024
Santykis:1:1, 5:4, 3:2, 16:9
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:
Objektyvo tipas:
LCD ekranas:
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:±5
Užrakto darbo greitis:1/8000 - 30 sek.
ISO jautrumas:Auto, 100-51200 (praplečiant 50-204800)
Baltos spalvos balansas:
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:
Automatinės fotografavimo programos:
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:12 k/s
Filmavimas:3840 x 2160 @ 30p / 144 Mbps, MOV, H.264, Linear PCM
Vaizdo ieškiklis:100% vaizdo, 0,8x didinimas, 3,690,000 taškų
Blykstė:
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:-
Keičiama atmintis:SD, SDHC (suderinama su UHS-II), SDXC (suderinama su UHS-II)
Nesuspaustas formatas:RAW
Jungtys:USB 3.0, micro HDMI, mikrofono, ausinių lizdai
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:EN-EL15c
Įkroviklis:
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:
Korpuso spalva:
Svoris be akumuliatoriaus:590 g
Matmenys PxAxI:134 x 100.5 x 69.5 mm
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite