LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Sisteminiai fotoaparatai


Panasonic Lumix DC-G9M2 Body
Panasonic Lumix DC-G9M2 Body Panasonic Lumix DC-G9M2 Body Panasonic Lumix DC-G9M2 Body Panasonic Lumix DC-G9M2 Body Panasonic Lumix DC-G9M2 Body

Panasonic Lumix DC-G9M2 Body

1 798.00 €

1 898.00
Sutaupote: 100.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: DC-G9M2E
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisDC-G9M2

 

Užfiksuokite svarbias akimirkas


Naujas jutiklis ir naujas variklis. Išskirtinės fotografavimo savybės ir pirmasis LUMIX G serijos fotoaparatas su PDAF. Itin sparčiai veikiantis ir patogus nešiotis modelis flagmanas skirtas fotografuoti – užfiksuokite įsimintiną akimirką.

 

 

Nuotraukų kūrimas su LUMIX

 

Didžiausiu tikslumu užfiksuokite svarbiausią akimirką ir ją išreikškite savo unikaliu būdu. LUMIX G9II siūlo daugybę parinkčių, įskaitant LEICA monochrominį vaizdą ir REAL TIME LUT, taip pat naujausią vaizdo jutiklį ir vaizdo apdorojimo variklį.

 

Užfiksuokite akimirką

 

LUMIX G9II yra visiškai sukomplektuotas – nuo pirmojo LUMIX G serijos aut. fokusavimo režimo „Phase Hybrid AF“ iki 60 kadr./sek. AFC fotografavimo serijomis režimo ir neįtikėtino sulėtinto vaizdo režimo.

 
   

Neprilygstamas mobilumas

 

Kompaktišką ir lengvą sistemą paprasta naudoti keliaujant, o vaizdo stabilizatorius leidžia fotografuoti laikant aparatą rankose net esant prastam apšvietimui ar naudojant teleobjektyvą. Intuityvus, ergonomiškas išdėstymas ir 8 krypčių svirtelė leidžia lengvai nykščiu pasirinkti fokusavimo sritį.

 

LUMIX siekis tobulinti fotografavimą

 

Fotografuodami RAW režimu mėgaukitės sodresnėmis tonų gradacijomis ir nepriekaištingais šešėliais. Naujasis LUMIX G9II 25,2 MP „Live MOS“ jutiklis su fazės aptikimo aut. fokusavimo režimu „Phase Detection AF“ ir naujausias vaizdo apdorojimo variklis užtikrina, kad visam laikui būtų įamžinta kiekviena gražiausia akimirka.

 
   

Greitai ir tiksliai užfiksuokite akimirką

 

Pirmasis LUMIX G serijoje fazės hibridinis aut. fokusavimo režimas „Phase Hybrid AF“ užtikrina nepertraukiamo fotografavimo greitį ir tikslumą, o itin pažangus LUMIX G9II aut. fokusavimo režimas leidžia greičiau užfiksuoti sporto ir laukinės gamtos akimirkas, taip pat automobilius bei motociklus.

 

Tiesiog fiksuokite vaizdus toliau

 

Fotoaparatu naudotojai gali fotografuoti 60 kadr./sek. serijomis su AFC,* taip pat fotografuoti serijomis iki maždaug 3 sekundžių, o vaizdo ieškiklis išlieka neužtemdytas. Be to, LUMIX G9II išankstinio fotografavimo serijomis funkcija leidžia atsukti laiką atgal. Jūs jau pasirengę užfiksuoti šią tobulą akimirką.

 
   

LEICA Monochrome

 

Bendrovė „Leica“ yra gerai žinoma dėl išskirtinai puikios vaizdo kokybės, o vartotojai visame pasaulyje ją vertina dėl išskirtinių vaizdavimo ir išraiškos galimybių. Kartu kurdami L2 technologiją susipažinome su „Leica“ per ilgą istoriją susikurta nuotraukų kūrimo filosofija ir sukūrėme šį režimą kaip vieną iš naujų LUMIX fotoaparato išraiškos priemonių. Juo sukuriami ryškūs juodos ir baltos spalvų kontrastai.

 

LUT REALIUOJU LAIKU

 

Užfiksuokite akimirką su galutiniu vaizdu dar prieš redagavimą. Naudodami fotoaparatą LUMIX G9II galite įrašyti nuotraukas ir vaizdo įrašus su pritaikyta LUT paieškos lentele, kad galėtumėte atlikti norimą spalvų gradaciją. Naudodamiesi vien tik fotoaparatu gerokai išplėskite savo išraiškos galimybes.

 
   

Tikrų vaizdo įrašų kūrimo pradžia

 

Išskirtines akimirkas su LUMIX G9II dabar galite užfiksuoti pasitelkę neįtikėtiną sulėtinto vaizdo režimą (C4K / 4K 10 bitų 120p / 100p). Vaizdo įrašus kurkite lengviau ir paprasčiau nei bet kada anksčiau.

 
 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:
Jutiklio dydis ir tipas:
Maks. nuotraukų dydis:
Santykis:
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:
Objektyvo tipas:
LCD ekranas:
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:
Užrakto darbo greitis:
ISO jautrumas:
Baltos spalvos balansas:
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:
Automatinės fotografavimo programos:
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:
Filmavimas:
Vaizdo ieškiklis:
Blykstė:
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:
Keičiama atmintis:
Nesuspaustas formatas:
Jungtys:
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:
Įkroviklis:
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:
Korpuso spalva:
Svoris be akumuliatoriaus:
Matmenys PxAxI:
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite