LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Veidrodiniai fotoaparatai


Canon EOS 5DS R Body
Canon EOS 5DS R Body Canon EOS 5DS R Body

Canon EOS 5DS R Body

Dėl kainos teirautis

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Canon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Teirautis
Apdovanojimai

   Naudokite spartų, instinktyvų DSLR valdymą kartu su 50,6 megapikselio raiška ir užfiksuokite įspūdingas kiekvienos akimirkos detales. „EOS 5DS R“ pakeis jūsų požiūrį į pasaulį.

Fiksuokite nepakartojamai detalius vaizdus

50,6 megapikselio raiškos viso kadro CMOS jutiklis yra pajėgus fiksuoti nepakartojamai detalų vaizdą. Itin didelė raiška leidžia kurti įvairiam karpymui tinkamus atvaizdus ir vis tiek užtikrina stulbinančią jų kokybę. Net ir įtaisytieji 1,3 k. ir 1,6 k. apkarpyto fotografavimo režimai leidžia kurti atitinkamai 30,5 ir 19,6 megapikselio raiškos failus.

Spausdinkite meninės kokybės atvaizdus A0 ir didesniais formatais

Aukštos kokybės dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia spausdinti didelio, A0 ar dar didesnio formato itin didelės raiškos atvaizdus su mažu triukšmu, tikroviškais odos atspalviais ir stulbinančiomis, tiksliai atkurtomis spalvomis.

Dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia mėgautis sparčiu vaizdo apdorojimu ir dideliu fotoaparato jautrumu net ir turint omenyje tuos didelius duomenų kiekius, kuriuos fiksuoja 50,6 MP raiškos jutiklis. Nepralenkiamas gebėjimas fiksuoti 50,6 raiškos atvaizdus 5 k./s sparta padės neatsilikti nuo veiksmo, o USB 3.0 jungtis leidžia sparčiai ir kokybiškai fotografuoti per sąsają ir valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.

Pažangus objektų sekimas ir atpažinimas

EOS išmanaus sekimo ir atpažinimo („iTR“) automatinio fokusavimo technologija naudoja spalvų ir veidų informaciją atpažinti ir sekti kadre judantiems objektams. AF jautrumą galima tinkinti paprastu įrankiu, kuris reguliuoja fokusuojančio sekimo nuostatas pagal aplinkos ir objekto pobūdį, kad trumpam priešais fotografuojamą objektą pasirodę kiti objektai nesutrikdytų fokusavimo eigos.

61 taško plačios apimties automatinis fokusavimas

Naudodami 61 taško automatinio fokusavimo sistemą galite fokusuoti sparčiai ir tiksliai net ir prietemoje. 41 kryžminio tipo fokusavimo taškas, tarp kurių yra penki padidinto jautrumo dvigubo kryžminio tipo taškai, suteikia daugiau tikslumo.

AF taškų pasirinkimas

Galite naudoti visus 61 AF taškus kartu arba grupuoti juos į keičiamos padėties zonas, dengiančias ne centre esančius objektus. Taip pat galite pasirinkti vos vieną AF tašką ir tiksliai fokusuoti tam tikrą vaizdo vietą.

Lauko sąlygoms skirtas uždoris

Vandeniui ir dulkėms atsparių sandarių valdiklių ir tvirtos magnio lydinio konstrukcijos dėka galite nesijaudindami fotografuoti bet kokiomis sąlygomis.

Dvigubi atminties kortelių lizdai

„CompactFlash“ ir SD atminties kortelių lizdai leidžia fotografuojant automatiškai kurti atsargines failų kopijas, taigi palengvina failų bendrinimą su klientais ir padidina saugojimo talpą.

Didelio dinaminio diapazono apdorojimas

Išsaugokite detales apšviestose ir šešėliuotuose vietose naudodami didelio dinaminio diapazono vaizdo apdorojimą. Jis puikiai tinka daryti kraštovaizdžių ir natiurmortines nuotraukas, nes sujungia tris skirtingų ekspozicijų atvaizdus: standartinį, per mažos ekspozicijos ir per didelės ekspozicijos.

Dauginė ekspozicija

Kurkite stulbinančius sudėtinius atvaizdus fotoaparate naudodami dauginės ekspozicijos režimą, kuris užkloja atvaizdus vieną ant kito ir leidžia pasirinkti įvairias automatinio dauginės ekspozicijos valdymo parinktis.

„Full HD“ EOS filmai

Darykite „Full HD“ raiškos EOS filmus, rankiniu režimu kūrybiškai valdydami atvaizdo ir garso parametrus.

Fotografavimo su laikmačiu funkcijos

Kurkite puikius sulėtinto vaizdo vaizdo įrašus naudodami įtaisytąjį iš anksto užprogramuojamą intervalų laikmatį. Jei norite užsiimti fotografija su itin ilga ekspozicija, užraktą nustatytam laikui galima užfiksuoti lemputės režime.

Itin detalus atvaizdo stilius

Naudodami itin detalaus atvaizdo „Picture Style“ nuostatą galite suteikti pirmenybę didelės raiškos jutiklio užfiksuotoms gradacijoms bei detalėms; ši nuostata taip pat leidžia naudoti tokius fotoaparate nustatomus reguliuojamus ryškumą didinančius parametrus kaip JPEG failų slenkstis ir kokybės lygis, tad galėsite pateikti paveikius atvaizdus tiesiai iš fotoaparato.

Žemų dažnių filtras

Įprastiniuose DSLR įrenginiuose prieš fotoaparato jutiklį naudojamas žemų dažnių filtras, apsaugantis nuo tokių skaitmeninių liekamųjų darinių kaip muaro efektas ir netikros spalvos. Tokie filtrai šiek tiek sužvelnina atvaizdus, todėl „EOS 5DS R“ įrenginiuose, siekiant ryškiausio galimo atvaizdo, žemų dažnių filtravimo efektas panaikinamas. Tai sukelia nedidelę liekamųjų darinių riziką, todėl „EOS 5DS “ yra geras pasirinkimas fotografuojant lauke arba valdomomis sąlygomis studijoje, o kitiems tikslams galbūt geriau tinka „EOS 5DS“.

 

 

Vartotojo vadovas atsisiuntimui (lietuvių k.):https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/cameras/digital_slr/eos_5ds_r.html?type=manuals&language=lt

 

Vartotojo vadovas atsisiuntimui (anglų k.):https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/cameras/digital_slr/eos_5ds_r.html?type=manuals&language=en

 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:51
Jutiklio dydis ir tipas:35mm ,(36 x 24 mm)
Maks. nuotraukų dydis:8688 x 5792
Santykis:3:2, 16:9
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:-
Skaitmeninis didinimas:-
Maks. diafragma:-
Vaizdo stabilizavimas:-
Objektyvo tipas:-
LCD ekranas:integruotas 3.2″, 1,040,000 taškų
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:automatinis, rankinis
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:-
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:±5
Užrakto darbo greitis:1/8000 s
ISO jautrumas:Auto, 100-6400 (su praplėtimu 50-12800 )
Baltos spalvos balansas:8
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:A,P,S,M
Automatinės fotografavimo programos:Auto
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:5 k/s
Filmavimas:1920 x 1080 (30p, 25p, 24p), 1280 x 720 (60p, 50p), 640 x 480 (30p, 25p)
Vaizdo ieškiklis:optinis, padengimas 100%
Blykstė:nėra
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:-
Keičiama atmintis:SD/SDHC/SDXC, CF
Nesuspaustas formatas:RAW
Jungtys:mini HDMI
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:LP-E6N
Įkroviklis:LC-E6
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:700
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:magnio lydinys,plastinkas
Korpuso spalva:juoda
Svoris be akumuliatoriaus:930 g.
Matmenys PxAxI:152 x 116 x 76 mm
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:BG-E11, LP-E6N, LC-E6, RC-6, RS- 80
Papildomos pastabos:-
Priedai prie produkto:-
Konsultanto komentaras:-

Akumuliatorius Canon LP-E6N

Įkroviklis Canon LC-E6

USB kabelis 3.0

Eyecup Canon EG

Fotoaparato dangtelis Canon RF-3

Dirželis ant kaklo Canon EW-EOS5DSR

CD Canon EOS Digital solution 
 

Susijusios prekės

Tele objektyvai (9)        Standartiniai objektyvai (5)        Tele fiksuoto židinio objektyvai (18)        Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai (4)        Makro objektyvai (2)        Selektyvaus fokuso objektyvai (4)        Plačiakampiai objektyvai (4)        Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai (7)        Apsauginiai ekranai (0)        Valymo priemonės (42)        Blykstės (26)        Video apšvietimas (5)        Skaitymo įrenginiai (3)        SD kortelės (14)        CF kortelės (3)        Standartiniai objektyvai (1)        Plačiakampiai objektyvai (2)        Tele fiksuoto židinio objektyvai (2)        Tele objektyvai (2)        Kiti priedai (1)       

Panašios prekės

 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite