LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Atvyko naujasis Nikkor AF-P DX NIKKOR 18-55MM F/3.5-5.6G

2016-02-08 Atvyko naujasis Nikkor AF-P DX NIKKOR 18-55MM F/3.5-5.6G

Lengvas DX formato priartinantis objektyvas, kurį norėsite turėti su savimi kasdien.

Dėl priartinimo diapazono nuo plačiakampio iki įprastinio ir kompaktiškos konstrukcijos šį objektyvą itin patogu nešiotis. Turėkite jį su savimi ir būsite pasirengę fiksuoti įvairiausias kasdienybės akimirkas. Objektyvas fokusuoja greitai ir idealiai tinka filmuoti, taigi galėsite patogiai fiksuoti viską nuo atvirų portretų iki šeimos sporto pramogų ir HD filmų, kuriuose užfiksuoti visi nuotykiai.

Dėl supaprastintos konstrukcijos objektyvas yra kompaktiškas ir patogus nešiotis kasdien. Galite net įtraukti nenaudojamą cilindrą, kad objektyvą būtų ypač patogu nešiotis.

KOMPAKTIŠKAS IR LENGVAS 3,1 K. PRIARTINANTIS OBJEKTYVAS KIEKVIENAI DIENAI

Populiarus 18–55 mm židinio nuotolio diapazonas (35 mm atitikmuo: 27–82,5 mm) ir didžiausia diafragma f/3,5–5,6. Pradedant portretais ir baigiant peizažais – šis objektyvas puikiai tinka bet kokioms nuotraukoms fiksuoti. Jis taip pat idealus HD filmams.

SKLANDUS IR GREITAS AUTOMATINIS FOKUSAVIMAS: NIKON ŽINGSNINIS VARIKLIS

Naujasis Nikon žingsninis variklis greitai fokusuoja ir puikiai tinka filmuoti. Dėl naujojo žingsninio variklio šis objektyvas fokusuoja tyliau ir yra dar greitesnis nei jo pirmtakas. Norėdami fotografuoti, objektus galite priartinti akimirksniu ir visiškai tiksliai. Fiksuodami filmuotą medžiagą, su šiuo varikliu galite pereiti nuo vieno fokusuojamo objekto prie kito beveik be triukšmo.

NIKON KOKYBIŠKI VAIZDAI

Šis DX formato NIKKOR objektyvas specialiai sukurtas taip, kad galėtumėte visiškai išnaudoti savo Nikon DSLR fotoaparato didelį pikselių skaičių ir pažangų vaizdo jutiklį. Du asferinio objektyvo elementai sumažina sferinę aberaciją ir kitokius iškraipymus, kad galėtumėte kurti didelės skyros nuotraukas ir filmus su ryškiomis spalvomis ir kontrastu bei aiškiomis detalėmis.

SUPAPRASTINTAS VALDYMAS

Kaitaliokite automatinį fokusavimą ir rankinį fokusavimą naudodami fotoaparato meniu*. Ant paties objektyvo cilindro nėra jungiklių, todėl norint fotografuoti neįmanoma netyčia pakeisti nuostatų.

NEŠIOJAMAS OBJEKTYVAS, SKIRTAS NAUDOTI KASDIEN

Šį ypač kompaktišką ir lengvą objektyvą labai patogu nešiotis. Objektyvo korpusas sveria vos 195 g, be to, nenaudojamą objektyvą galima sustumti – tada jis bus tik 62,5 mm storio – tikrai patogu pasiimti su savimi, kad ir kur vyktumėte.

 

* Veikia tik su suderinamais fotoaparatais: D5500 / D5300 / D3300. Gali reikėti atnaujinti suderinamų fotoaparatų programinę aparatinę įrangą. 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite