LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Fujifilm „X-T1“ sisteminis fotoaparatas jau prekyboje

2014-02-26 Fujifilm „X-T1“ sisteminis fotoaparatas jau prekyboje

XT1_920x265_Static_with_explore_04.jpg (920×265)

Fujifilm „X-T1“ sisteminis fotoaparatas jau prekyboje

 

X-T1 išsiskiria patogiu SLR fotoaparatams būdingu valdymu, mechaniniu režimo ratuku ir atsparumu oro sąlygoms*, taip pat ir visais X klasei būdingais privalumais: kompaktiškumu, mobilumu ir greitu veikimu. Naujasis elektroninis vaizdo ieškiklis turi itin greitą vaizdo atkartojimą ir yra beveik neatskiriamas nuo optinio vaizdo ieškiklio.
* kai naudojamas kartu su oro sąlygoms atspariu X objektyvu

 

Ypač greitas naujasis elektroninis vaizdo ieškiklis yra beveik neatskiriamas nuo optinio vaizdo ieškiklio. Ryškūs ir detalūs fotografuojami vaizdai, matomi pro 2.36 mln. raiškos taškų OLED ekranėlį, įtraukia fotografą į siužetą, o grafinė vartotojo sąsaja suteikia visai naujų fotografavimo patirčių – ne tik aiškų vaizdą, bet ir itin patogų nustatymų pateikimą. Galimi keturi ekranėlio režimai: „FULL” – maksimalus vaizdo padidinimas, „NORMAL” – vaizdas su nustatymais, „DUAL” – į dvi dalis padalintas vaizdas, sukurtas specialiai rankiniam fokusavimui ir „PORTRAIT” – skirtas naudoti fotoaparatą laikant vertikaliai.

 

Fotoaparatas „X-T1” pasižymi greitu veikimu: vos 0.08 sek. automatiniu fokusavimu, 0.5 sek. pasiruošimo fotografuoti laiku, 0.05 sek. užrakto vėlavimu ir 0.5 sek. fotografavimo intervalu. Fotoaparatas yra suderinamas su „SDXC UHS-II” atminties kortelėmis, todėl duomenų įrašymo greitis nenutrūkstamo fotografavimo metu padidėja beveik du kartus. Net šeši individualiems poreikiams pritaikomi funkcijų mygtukai ir du režimų ratukai užtikrina, kad bet kuris nustatymas bus pasiekiamas akimirksniu.

 

Kuriant „X-T1” labai daug dėmesio buvo skiriama korpuso sandarumui. Fotoaparatas yra atsparus dulkėms ir vandeniui, todėl jis nebijo nei purvo, nei drėgmės. Fotoaparatas taip pat yra atsparus šalčiui (iki -10°C), o grūdinto stiklo LCD ekranas užtikrina dar didesnę apsaugą fotografuojant lauke.

 

x-t1

 

Fujifilm X-T1 Body

pirkti dabar

Fujifilm X-T1 + 18-55mm

pirkti dabar

  

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite