LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Jau gavome pirmuosius Canon EF 50mm f/1.8 STM!

2015-05-29 Jau gavome pirmuosius Canon EF 50mm f/1.8 STM!

EF 50mm f-1.8 STM

Nebrangus aukštos kokybės objektyvas, puikiai tinkantis daryti kūrybiškus portretus ir fotografuoti prietemoje. Suliekite foną, kad jūsų fotografuojamas žmogus išsiskirtų, o darydami vaizdo įrašus mėgaukitės sklandžiu, beveik begarsiu STM fokusavimu.


Pranašumai

  • Fantastiškas objektyvas portretams
  • Spartus, beveik begarsis fokusavimas
  • Puikus pagalbininkas fotografuojant prietemoje
  • Itin ryškūs atvaizdai
  • Kompaktiškas dizainas, tinkamas neštis bet kur

Ypatybės išsamiai

Fantastiškas objektyvas portretams

EF 50mm f/1,8 STM sulieja foną už jūsų fotografuojamų žmonių, kad jie aiškiai išsiskirtų. Jis taip pat padės jums užpildyti kadrą neinant nepatogiai arti, todėl bus lengviau išgauti natūralią fotografuojamo žmogaus veido išraišką.

Naudojant jį su viso kadro EOS fotoaparatu, EF 50mm f/1.8 STM veikia kaip standartinis objektyvas, suteikiantis panašią į žmogaus akies perspektyvą, kuri puikiai tinka aukštos kokybės kasdienei fotografijai.

 

Spartus, beveik begarsis fokusavimas

Beveik begarsė STM technologija darant nuotraukas labai sparčiai fokusuoja, todėl spėsite sureaguoti į greit prabėgančias akimirkas. Darant vaizdo įrašus, fokusavimas yra sklandesnis ir lėtesnis, tad jūsų nufilmuota medžiaga bus panaši į profesionalų kiną.

 

Puikus pagalbininkas fotografuojant prietemoje

EF 50mm f/1.8 STM įleidžia daug šviesos, tad galite fotografuoti net ir ėmus temti. Užfiksuokite akimirkos nuotaiką pasinaudodami esama atmosferine šviesa – rezultatai jus nustebins!

 

Itin ryškūs atvaizdai

Šis fiksuotas, nepriartinantis objektyvas kuria aukščiausios kokybės atvaizdus tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Siekiant natūralesnio rezultato, jis padidina ryškumą, suteikia daugiau kontrasto ir sumažina iškraipymus.

EF 50mm f/1.8 STM naudojami stiklo elementai padengti pagal „Canon“ užsakymą sukurta „Super Spectra“ danga, kuri fotografuojant šviesoje apsaugo nuo blyksėjimo ir dvejinimosi.

 

Kompaktiškas dizainas, tinkamas neštis bet kur

Mažasis EF 50mm f/1.8 STM sveria vos 160 g ir yra vos 40 mm ilgio, tad jam visada užteks vietos jūsų krepšyje. Liečiamąjį rankinio fokusavimo žiedą lengva rasti ir naudoti neatitraukiant fotoaparato nuo akies.
 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite