LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Naujas Canon objektyvas - Canon 10-18mm

2014-11-04 Naujas Canon objektyvas - Canon 10-18mm

Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM mūsų salonuose, kviečiame išbandyti.

Sutalpinkite į kadrą daugiau vaizdo

 

Šis kompaktiško, lengvo, puikiai kelionėms pritaikyto dizaino, itin plataus kampo EF-S priartinantis objektyvas leidžia į kadrą sutalpinti daugiau vaizdo ir daryti dramatiškas ir išraiškingas kraštovaizdžio bei architektūros nuotraukas

 

Pranašumai

  • Šis itin plataus kampo priartinantis objektyvas leidžia nuotraukose sutalpinti daugiau vaizdo
  • Paprasta nešiotis dėl lengvo, kompaktiško dizaino
  • Džiaukitės sklandžiu, beveik begarsiu automatiniu fokusavimu darydami vaizdo įrašus
  • Stabilios nuotraukos ir vaizdo įrašai naudojant 4-ių padalų vaizdo stabilizatorių
  • Priartėkite prie objektų 0,22 m mažiausio fokusavimo atstumo dėka

Ypatybės išsamiai

Kompaktiškas, lengvas itin plataus kampo priartinantis objektyvas

Šis kompaktiškas ir lengvas (240 g), puikiai kelionėms pritaikyto dizaino, itin plataus kampo 10–18 mm priartinantis objektyvas leidžia net ir tada, kai esate arti objekto, į kadrą sutalpinti daugiau vaizdo, tad galėsite aprėpti daugiau neatsitraukdami. Objektyvas sukurtas EOS DSLR fotoaparatams su APS-C dydžio jutikliais, tad sustiprina kraštovaizdžių, miestovaizdžių ir dangovaizdžių daromą įspūdį, o taip pat leidžia be keblumų fotografuoti plačius interjerus bei architektūrą.

Sklandus, beveik begarsis STM fokusavimas vaizdo įrašuose

Naudojant STM (žingsninio variklio techonologiją) daryti visada aiškiai sufokusuotus vaizdo įrašus yra visai nesudėtinga. Ši technologija užtikrina beveik begarsį nepertraukiamą fokusavimą, tad jūsų vaizdo įrašai bus sklandūs, o garso takeliuose girdėsis tik aplinkos garsai, bet ne fokusavimo variklio skleidžiamas triukšmas. Vaizdo stabilizatorius kompensuoja fotoaparato judėjimą, kai vaizdo įrašai daromi nuo rankos.

Ryškūs vaizdai naudojant 4-ių padalų vaizdo stabilizatorių

EF-S 10–18 mm f/4.5–5.6 IS STM užtikrina stabilumą visose situacijose, o ypač fotografuojant nuo rankos prietemoje. Objektyve naudojamas 4-ių padalų optinis vaizdo stabilizatorius, leidžiantis prietemoje daryti aukščiausios kokybės nuotraukas ir stabilesnius vaizdo įrašus.

Puiki vaizdo kokybė

Specialiai skaitmeninei fotografijai sukurtame objektyve naudojami asferiniai ir UD objektyvo elementai, koreguojantys visus atvaizdus sugadinti galinčius sferinius bei spalvinius iškraipymus. Objektyve taip pat naudojama „Super Spectra“ danga, kuri padeda palaikyti tikslų spalvų balansą bei didelį kontrastingumą, o taip pat pašalina blyksnius bei šešėlius, leisdama daryti nuostabius vaizdus esant bet kokiam apšvietimui. Pasirinktinai įsigyjamas aukščiausios klasės objektyvo gaubtas gali dar labiau sumažinti blyksnių skaičių.

0,22 m mažiausias fokusavimo atstumas

Vos 0,22 m fokusavimo atstumas leidžia prisiartinti prie objektų ir vis tiek džiaugtis itin plačiu regos lauku.

Perimkite valdymą rankinio fokusavimo žiedu

Atskleiskite savo kūrybiškumą naudodami atskirą rankinio fokusavimo valdymo žiedą, leidžiantį valdyti fokusavimą visiškai rankiniu būdu net ir darant vaizdo įrašus ar naudojant filtrą.

Fono suliejimas

7-ių ašmenų žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimą fotografuojant plačia diafragma. Tai puikiai tinka norint sukurti gylio pojūtį ir išskirti fotografuojamą objektą iš bendro fono.

 

 

pirkti dabar 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite