LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias

2015-07-30 NIKKOR 16-80mm f/2.8-4 jau VilbraFoto salonuose

 

AF-S DX NIKKOR 16-80mm f/2.8-4E ED VR

Apžvalga

Ypač efektyvus DX priartinantis objektyvas su 16–80 mm diapazono židinio nuotoliu ir ryškia f/2,8–4 diafragma. Šis kompaktiškas ir patogus nešiotis objektyvas, kuriame pritaikytos naujausios technologijos, įtiks ir nusimanantiems fotografams.

Universali 5 k. priartinimo galimybė teikia 24–120 mm židinio nuotolį viso kadro formatu. Fotografavimo galimybes praplečia ir sparčiai nustatoma diafragma. Įspūdinga Nikon virpesių mažinimo sistema užtikrina, kad vaizdai bus ryškūs. Elektromagnetinė diafragma užtikrina tikslią ekspoziciją, kai fotografuojama pasirinkus didelį kadrų greitį. Lengvo korpuso objektyvas yra sukurtas tiems fotografams, kurie daug tikisi iš savo įrangos – jis puikiai išlaiko pusiausvyrą, kai yra primontuotas prie fotoaparato, taip pat turi apsauginę fluoro dangą.

 

Pagrindinės funkcijos

Ypač efektyvus 5 k. priartinantis objektyvas: platus 16–80 mm židinio nuotolio diapazonas (FX formato atitikmuo: 24–120 mm) ir sparti diafragma, kurios didžiausia reikšmė – f/2,8–4. Objektyvas, kurį galima nustatyti kaip plačiakampį ar teleobjektyvą, yra lengvai pritaikomas daugeliui objektų, pradedant tolyn nusidriekusiais kraštovaizdžiais ir baigiant iš arti fotografuojamais portretais.

Lengvas ir kompaktiškas: nuostabus ir universalus kelioninis objektyvas. Šio kompaktiško objektyvo korpusas tesveria 480 g, o jį pritvirtinus prie fotoaparato, šio svorio centras nepakinta.

Sparti diafragma: leis tolygiai sulieti foną, pašviesinti prieblandoje užfiksuotus kadrus ir objektą išskirti iš fono. Pasiekiama f/2,8 diafragma, esant 16 mm židinio nuotoliui (FX formato atitikmuo: 24 mm) ir f/4, esant 80 mm (FX formato atitikmuo: 120 mm).

Virpesių mažinimas (VR): sumažinamas fotoaparato drebėjimo poveikis ir galima rinktis net keturiais žingsniais lėtesnį užrakto greitį. VR funkcija veikia tyliai net filmuojant.

Pažangi optikos konstrukcija: keturi ED stiklo ir trys asferinio objektyvo elementai užtikrina vaizdų detalumą ir ryškumą.

Nanometrinė kristalinė danga:sumažinamas vaizdo dvejinimasis ir blyksniai net esat foniniam apšvietimui, todėl užfiksuojami aiškesni vaizdai.

Silent Wave variklis (SWM): užtikrina sklandų, tylų ir tikslų automatinį fokusavimą.

Elektromagnetinė diafragma: ekspozicija yra nuosekli ir tikslesnė, ypač kai fotografuojama pasirinkus didelį kadrų greitį.

Fluoro danga: beveik nelieka vandens žymių, nesikaupia dulkių ir nešvarumų, todėl vaizdo kokybė išlieka nepriekaištinga. Ši danga užtikrina didesnį patvarumą, todėl valydami stiklą jo nesubraižysite.

Mažiausias fokusavimo atstumas: 0,35 m.

Bajoneto dangtelis: pridėtas.

 

Techniniai duomenys

Židinio nuotolis 16–80 mm
Didžiausia diafragma f/2,8–4
Mažiausia diafragma f/22–32
Objektyvo konstrukcija 17 elementų 13 grupių (įskaitant 4 ED stiklo elementus, 3 asferinio objektyvo elementus ir objektyvo elementus su nanometrine kristaline danga) ir 1 apsauginio stiklo elementas (su fluoro danga)
Apžvalgos kampas 83–20°
Mažiausias fokusavimo atstumas 0,35 m
Didžiausias atkūrimo santykis 0,22 k.
Diafragmos elementų skaičius 7 (užapvalinti)
Filtro tvirtinamojo žiedo dydis 72 mm
Skersmuo x ilgis (atstumas nuo objektyvo stovo) maždaug 80 mm x 85,5 mm (atstumas nuo fotoaparato objektyvo tvirtinimo įtvaro, kai objektyvas įtrauktas)
Svoris maždaug 480 g
Komplekte esantys priedai 72 mm užsifiksuojantis priekinis objektyvo dangtelis LC-72, galinis objektyvo dangtelis LF-4, bajoneto dangtelis HB-75
 


 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite