LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Pagaukite svarbiausią akimirką su EOS 7D Mark II

2014-11-07 Pagaukite svarbiausią akimirką su EOS 7D Mark II

 


Neatsilikite net ir nuo greičiausiai besirutuliojančio veiksmo, EOS 7D Mark II jau mūsų salonuose!

150 000 pikselių matavimo jutiklis su infraraudonųjų spindulių aptikimo funkcija

Siekiant pastovaus ir tikslaus ekspozicijos matavimo, „EOS 7D Mark II“ naudoja 150 000 pikselių jutiklį, padalinantį vaizdą į 252 sritis. Kiekviena šių sričių išanalizuojama, kad būtų automatiškai nustatytos arba fotografui parekomenduotos tinkamos ekspozicijos nuostatos. Siekiant didesnio tikslumo esant sudėtingam apšvietimui, kartu su šviesa matomoje spektro dalyje matuojami ir infraraudonieji spinduliai.

 

Aukščiausia kokybė prietemoje

Net ir nukritus apšvietimo lygiui galite fotografuoti nevaržydami savo kūrybiškumo. „EOS 7D Mark II“ užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę esant jautrumui iki ISO 16 000 (galima padidinti iki ISO 51 200 atitikmens), o tai suteikia puikias galimybes fotografuoti gatvėje, užfiksuoti veiksmą sudėtingomis sąlygomis ir netgi užsiimti makrofotografija nuo rankos.

 

Išmanusis vaizdo ieškiklis II

Per „EOS 7D Mark II“ vaizdo ieškiklį galite mėgautis natūraliu vaizdu; ieškiklio aprėptis yra apie 100 procentų, didinimo geba – 1,0 k. Skaidriame LCD ekrane perdengiama fokusavimo ir fotografavimo informacija, o taip pat dviejų ašių elektroninis lygio matuoklis, padedantis nustatyti tiesią horizonto liniją.

 

Automatinis fokusavimos pagal jūsų pomėgius

„EOS 7D Mark II“ automatinio fokusavimo sistemą galima pritaikyti konkrečiam fotografuojamam objektui ir fotografavimo sąlygoms. O jeigu reikia skubėti, tiesiog pasirinkite vieną iš šešių išankstinių automatinio fokusavimo nustatymų kombinacijų, pagal kurią bus pakoreguota fotoaparato veiksena.

 

Lauko sąlygoms skirtas uždoris

Net ir žymiai suprastėjus sąlygoms, galite drąsiai fotografuoti toliau. Nuo klimato poveikio užsandarinti valdikliai apsaugo „EOS 7D Mark II“ nuo vandens ir dulkių, o magnio lydinio konstrukcija suteikia šiam fotoaparatui daugiau tvirtumo.

 

pirkti dabar 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite