LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Panasonic LUMIX GX7 - jau greit prekyboje

2013-09-06 Panasonic LUMIX GX7 - jau greit prekyboje

Klasikinis dizainas ir kitokia fotografavimo patirtis

 

„Panasonic LUMIX GX7“ keičiamo objektyvo fotoaparatas, kurio dizainas primena senuosius klasikinius fotoaparatus, o pažangios ir kūrybinės funkcijos užtikrina naują fotografavimo patirtį. Elegantiško dizaino fotoaparatas leidžia pasijusti lyg klasikinės fotografijos amžiuje, todėl jis puikiai tinka stilingiesiems fotografijos entuziastams, kurie su juo nesiskirs nė dienai. Su fotoaparatu „LUMIX GX7“, kuris išsiskiria fotografavimo greičiu, kokybe ir lankstumu, kasdienius vaizdus galite paversti išskirtiniais savo pasaulio atspindžiais.


Ypatybės: 

• Išskirtinės kokybės nuotraukos: „LUMIX GX7“, kuriame yra 16 mln. taškų vaizdo jutiklis („Live MOS Image Sensor“) ir aukštos klasės vaizdo apdorojimo procesorius („Venus Engine“), leidžia gauti išskirtines nuotraukas net ir fotografuojant naktį.
• Stilingas, itin nedidelis ir lengvas: klasikinio dizaino „LUMIX GX7“ puikiai papildys fotografijos entuziastų įrangos arsenalą. Kadangi su baterija ir SD kortele fotoaparatas tesveria 402 g, jį paprasta visur nešiotis. 
• Padeda kurti: „LUMIX GX7“ pasižymi ne tik gražiu klasikiniu dizainu, bet ir parastu intuityviu valdymu bei pažangesnėmis funkcijomis, todėl fotografuodami galėsite pasiekti geresnius rezultatus. Du atskiri režimų pasirinkimo ratukai – priekinėje ir galinėje fotoaparato korpuso dalyje – suteikia galimybę fotografuojant rankiniu būdu funkcijas rinktis intuityviai. Kūrybiniai režimai – kūrybinė panorama („Creative Panorama“), sulėtintas fotografavimas („Time Lapse Shot“), sustabdyto kadro animacija („Stop Motion Animation“) ir estetinis retušavimas („Aesthetic Retouch“) – leidžia rinktis ne tik iš 22 filtro efektų, bet ir siūlo keletą papildomų filtrų – grubų vienspalvį („Rough Monochrome“), lygų vienspalvį („Silky Monochrome“) ir vienspalvį („Monochrome“). 
• Tylus fotografavimas: pasirinkę visiškai begarsio užrakto režimą galite užfiksuoti nuostabųjį gatvės fotografijos vaizdą nė kiek netrikdydami objekto.
• Pažangesnis sujungimas: dar niekada nebuvo taip paprasta akimirksniu pasidalyti nuotraukomis naudojant keičiamo objektyvo fotoaparatą „LUMIX GX7“. Jame įdiegta „Wi-Fi®“ jungtis ir artimo lauko duomenų perdavimo technologija („Near Field Communication“). Labai paprasta įkelti nuotraukas ir jomis dalytis, nes savo fotoaparatą su išmaniuoju telefonu arba planšete galite sujungti vos vienu judesiu. Be to, galite išmanųjį telefoną arba planšetę naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį ir suteikti sau daugiau kūrybinės laisvės. 


 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite