LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias

2015-05-11 Perkantiems PENTAX K-S2 - DOVANA FITBIT CHARGE AKTYVUMO ASISTENTAS

 

Perkant PENTAX K-S2 DOVANA: PENTAX marškinėliai, FITBIT CHARGE aktyvumo asistentas, Rollei vaizdo registratorius


Fitbit charge fizinio aktyvumo asistentas su ekranėliu. Jis skaičiuos jūsų nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, užliptus aukštus, o naktimis stebės miego kokybę. Taip pat LED ekranėlyje skambinančio į telefoną informaciją. Be išvardintų funkcijų jis tarnaus ir kaip laikrodis. Savo dienos fizinio aktyvumo informaciją galėsite stebėti asmeninė Fitbit paskyroje, kurioje Jūsų duomenis bus nusiųsti automatiškai beviliu būdu per kompiuteri arba išmanųjį telefoną. Aktyvumo asistento akumuliatoriaus tarnavimo laikas iki 7 dienų.


Bendras dienos fizinis aktyvumas

Fitbit chage fiksuos tikslius jūsų dienos fizinio aktyvumo duomenis: nueiti žingsniai, įveiktas atstumas, užlipti aukštai, sudegintos kalorijos, aktyvios minutės.

 

Pranešimai

Ši funkcija praneš jums apie skambučius į mobilųjį telefoną. Ypač naudingą susitikimo metu, kai telefonu naudotis negalite, tačiau norite nepraleisti svarbių skambučių.

 

Miego stebėjimas ir žadintuvas

Laikrodis automatiškai įjungs miego rėžimą, kai užmigsite ir stebės Jūsų miego kokybę, ir miego kokybės informaciją pateiks asmeninėje paskyroje. Taip pat laikrodis turi „tylųjį“ žadintuvą, kurio dėka jus pažadins nustatytu laiku švelniai vibruodamas ir nežadindamas, pavyzdžiui, šalia miegančio partnerio. Fitbit Charge apyrankė uždėta ant jūsų riešo stebi judesius, o nurimus bent valandai traktuoja kaip miego pradžią ir įjungią miego stebėjimą. Kai atsikeliate miego rėžimas išsijungia ir galite peržiūrėti per kiek laiko užmigote, kokiu laiku buvote prabude ar kaip dažnai nakti vartėtes.

 

Automatinis bevielis sinchronizavimas

Tam, kad visą jūsų sukauptą informaciją perduotų į asmeninę paskyrą nereikia jokių laidų, tai įvyks automatiškai bevieliu būdų per Jūsų kompiuterį arba išmanųjį telefoną.

 

Asmeninė paskyra

Visą per dieną sukauptą informaciją galite peržiūrėti telefone (Fitbit programėle) arba asmennėje paskyroje www.fitbit.com.

 

Akcija galioja iki 2015-05-17


pirkti dabar 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite