Standartiniai objektyvai
Tamron objektyvas 17-28mm F2.8 Di III RXD (Sony FE)
|
798.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 60 mėn.
Prekės kodas: 15905*tc2210*t2025*ts2025
Gamintojas: Tamron
Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Artinantis objektyvas |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 17–28 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 13 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | Fluoro danga |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.19 m |
| Maksimalus priartinimas: | |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 420g |
| Diametras: | |
| Ilgis: | 99mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | Extending |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | Nėra |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)




_4.jpg)



![Sigma objektyvas 28-70mm f/2,8 DG DN [C] (L-Mount)](/static/uploads/cache/122xn117//1614151349_1624216.jpg)






![Sigma objektyvas 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] L-mount](/static/uploads/cache/122xn117//1634631630_1667228.jpg)












































































.jpg)

















Vilniuje: +370 682 15074