Tele fiksuoto židinio objektyvai
Sigma objektyvas 500mm f/5.6 DG DN OS Sports Sony E/FE
|
2 898.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 14036*sig25
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio objektyvas |
| Maksimalus kadro dydis: | |
| Židinio nuotolis: | 500mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | Sony E |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/5.6 |
| Siauriausia diafragma: | f/32 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 20 |
| Grupės: | 14 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 320 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.17x |
| Autofokusavimas: | |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 1.4 kg |
| Diametras: | 107.6 mm |
| Ilgis: | 236.6 mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 95 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)











































.jpg)



































































Vilniuje: +370 682 15074