LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Tele fiksuoto židinio objektyvai


Panasonic Leica DG Elmarit 200mm f/2.8 POWER O.I.S.
Panasonic Leica DG Elmarit 200mm f/2.8 POWER O.I.S. Panasonic Leica DG Elmarit 200mm f/2.8 POWER O.I.S. Panasonic Leica DG Elmarit 200mm f/2.8 POWER O.I.S. Panasonic Leica DG Elmarit 200mm f/2.8 POWER O.I.S.

Panasonic Leica DG Elmarit 200mm f/2.8 POWER O.I.S.

2 498.00 €

2 798.00
Sutaupote: 300.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: H-ES200
Gamintojas: Panasonic
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisLengvai valdomas greitis

Lengvas, kompaktiškas didelės spartos teleobjektyvas – geriausias pasirinkimas, jei fotografuojate laikydami fotoaparatą rankose. 200 mm (35 mm fotoaparato atitikmuo: 400 mm) teleobjektyvas ir F2,8 ryškumas užtikrina atstumą ir greitį, kuris būtinas fotografuojant paukščius ir kitus gyvūnus arba išskirtines sporto akimirkas. 

Kartu pateikiamas 1,4 k. telekonvertavimo įrankis* padidina židinio nuotolį iki 280 mm (35 mm fotoaparato atitikmuo: 560 mm). Naudodamiesi jungikliais fokusuosite sklandžiai, o dėl vandens nepraleidžiančio korpuso galėsite fotografuoti bet kokioje aplinkoje. 

* 1,4 k. telekonvertavimo įrankis (DMW-TC14) parduodamas atskirai, kaip papildomas priedas.

 

Objektyvas LEICA DG – geriausia optika

Pasirinkite LEICA DG objektyvą ir gausite kokybiškiausią optiką ir didžiausią našumą. Šie objektyviai atitinka griežtus „Leica Camera AG“ kokybės standartus. 

Nuotraukos, padarytos modernios konstrukcijos objektyvais, džiugins išskirtiniu ryškumu. Tuo pačiu metu jie yra apsaugoti nuo iškraipymų, todėl vaizdus galima atkurti tiksliai ir ryškiai. Tai tiesiog idealus įrankis profesionalaus lygio fotografijoms.

 

Paviršiaus nanodanga – aiškus vaizdas bet kokiu kampu

Atsikratykite nepageidaujamų šešėlių ir atspindžių – visi šios sistemos objektyvų paviršiai yra padengti nanodanga. Šią specialią, ypač ploną dangą pirmoji sukūrė „Panasonic“, kad sumažintų varginančius atspindžius visame šviesos spektre. Rezultatas: krištolo grynumo vaizdai, net fotografuojant šviesos šaltinį tamsoje.

 

POWER O.I.S. – ypač ryškios nuotraukos

Fotografuokite be rūpesčių ir įamžinkite netikėtus kadrus. Objektyve integruota optinio vaizdo stabilizavimo (angl. O.I.S.) technologija užtikrina, kad nuotraukos atrodytų puikiai ir visas vaizdas būtų ryškių ir neišsiliejusių kontūrų. 

Papildydama itin populiarius MEGA O.I.S objektyvus, ši pažangi technologija iškart kompensuoja net smarkų fotoaparato drebėjimą ir virpesius, kurių gali atsirasti fotografuojant. Todėl tikroviškus siužetus galima fotografuoti net be trikojo. Galiausiai belieka tik mėgautis rezultatu – nuostabiai ryškiomis nuotraukomis.

 

Atsparus vandens lašams, dulkėms ir šalčiui – daugiau galimybių kūrybai

Stokite akis į akį su stichijomis – jums neturės įtakos beveik joks oras ar fotografavimo vieta. Šio objektyvo konstrukcija yra atspari vandens lašams, dulkėms ir šalčiui*, todėl yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų netgi negailestingas lauko sąlygas. Viduje esanti objektyvų sistema yra apsaugota nuo smėlio, lietaus ir kito išorės poveikio, todėl tobulai tinka fotografuoti sudėtingomis sąlygomis. Dabar jau niekas netrukdo kūrybiškai fotografuoti gamtą ar kraštovaizdžius.

*Objektyvas palaiko šią funkciją naudojant jį su vandens lašams, dulkėms ir šalčiui atspariais LUMIX fotoaparatais. Atsparumas vandens lašams – papildomas objektyvo apsaugos lygis, užtikrinantis apsauga nuo nedidelio drėgmės, vandens arba dulkių kiekio. Atsparumas vandens lašams negarantuoja, kad pavyks išvengti pažeidimų, jei įvyktų tiesioginis objektyvo kontaktas su vandeniu.

 

Vaizdo kokybė – tobuli vaizdo įrašai

Vaizdo kokybės palaikymas – tai viskas, ko reikia filmuojant su LUMIX fotoaparatu. Jis ne tik sklandžiai pakeičia diafragmos nuostatas, kad nebūtų staigių ekspozicijos šuolių, bet ir tyliai veikia, kad geriau užfiksuotų siužeto garsus. Be to, neįtikėtinai efektyvus šio objektyvo AF leidžia įrašyti kokybiškus 4K vaizdo įrašus, kai tikslus fokusavimas yra labai svarbus.

 

1,4 k. telekonverteris (komplektuojamas priedas)

Su DMW-TC14 fiksuokite nutolusius objektus iš arti. Židinio nuotolis padidinamas nuo 200 mm iki 280 mm (35 mm fotoaparato atitikmuo: 400 mm iki 560 mm), tik pritvirtinus jį prie galinės objektyvo dalies.

 

2,0 k. telekonverteris (parduodamas atskirai)

DMW-TC20 židinio nuotolis padidinamas nuo 200 mm iki 400 mm (35 mm fotoaparato atitikmuo: 400 mm iki 800 mm), tik pritvirtinus jį prie galinės objektyvo dalies. Dirbant su viso kadro modeliais trikojui reikalingas 800 mm židinio nuotolis, tačiau ši kombinacija leidžia lengvai fotografuoti fotoaparatą laikant rankose.

 

H-ES200

15 elementų 13 grupių: 

– 2 itin mažo iškraipymo lęšiai

Itin mažų iškraipymų (angl. UED) lęšiai ištaiso chromatinę aberaciją, perteikdami ryškius, didelio kontrasto vaizdus su ryškiomis spalvomis per visą jų plotį.

 

H-ES200

MTF diagrama 

Objektyvuose, kurie gali kompensuoti iškraipymą, MTF horizontalioji ašis rodo atstumą nuo pakoreguoto vaizdo centro.

 
Pagrindiniai parametrai
Objektyvo tipas:
Maksimalus kadro dydis:
Židinio nuotolis:200mm
Stabilizacija:Yra
Bajoneto jungtis:MFT
 
Diafragma
Plačiausia diafragma:F2.8
Siauriausia diafragma:F22
Diafragmos valdymo žiedas:
Diafragmos lapelių kiekis:
 
Optika
Elementai:
Grupės:
Specialūs elementai / padengimai:
 
Fokusavimas
Minimalus fokusavimas:
Maksimalus priartinimas:
Autofokusavimas:Yra
Variklio tipas:
Rankinio ryškumo patikslinimas:Yra
Fokusavimo metodas:
Atstumo skalė:nėra
FG skalė:
 
Fiziniai duomenys
Svoris:1245 g.
Diametras:
Ilgis:
Izoliavimas:
Spalva:Juoda
Priartinimo metodas:-
Priartinimo variklis:-
Priartinimo užrakinimas:-
Filtro diametras:
Blendos modelis:
Trikojo laikiklis:
 
Kita
Komplektacija:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite