Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C |
| Židinio nuotolis: | 18-135mm |
| Stabilizacija: | Taip |
| Bajoneto jungtis: | EF-S |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F3.5 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 16 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.39mm |
| Maksimalus priartinimas: | 0,28x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Ultra Sonic |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Varikliukas |
| Atstumo skalė: | Taip |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 480g |
| Diametras: | 76.6mm |
| Ilgis: | 96mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | EW-73 |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)































.jpg)





































































Vilniuje: +370 682 15074