Prekių palyginimas
Samyang objektyvas 16mm f/2 ED AS UMC CS (Fujifilm X)
Kaina: 345.00 €
Kaina: 345.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C / DX |
| Židinio nuotolis: | 16 mm |
| Stabilizacija: | nėra |
| Bajoneto jungtis: | Fujifilm X |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 8 |
| Optika | |
| Elementai: | 13 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 1 ED glass element, 1 aspheric element, 1 hybrid aspheric element |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.20 m (7.87″) |
| Maksimalus priartinimas: | - |
| Autofokusavimas: | Nėra |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | - |
| Atstumo skalė: | Yra |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 583 g (1.29 lb) |
| Diametras: | 83 mm (3.27″) |
| Ilgis: | 89 mm (3.52″) |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | - |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 77 mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)
































































































.jpg)








Vilniuje: +370 682 15074