Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full frame |
| Židinio nuotolis: | 24-200 |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony E |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F5.6 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 18 |
| Grupės: | 14 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 Asferiniai lęšiai, 1 mažos sklaidos lęšis, 1 ypatingai mažos sklaidos lęšis |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 19.05cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.32x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | micro variklis |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Varikliukas |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 575.5g |
| Diametras: | 74mm |
| Ilgis: | 116.8mm |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67mm (Priekis) |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)






_3.jpg)



























































.jpg)







































Vilniuje: +370 682 15074