LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Informacija pirkėjams


Užsakymų pateikimas


www.fotofoto.lt interneto svetainė yra skirta supažindinti klientus su mūsų siūlomomis paslaugomis ir prekėmis. Prekės, kurios yra matomos puslapyje yra pateiktos prekių katalogo forma. www.fotofoto.lt nėra elektroninė parduotuvė: už prekes, kurios yra skelbiamos šiame puslapyje, atsiskaityti savarankiškai galimybės nėra. Jūsų pateiktos užklausos ar užsakymai yra apdorojami pardavimų vadybininkų ir prieš sąskaitos pateikimą, būsite supažindinami su tiekimo terminais ir kita svarbia informacija. Prieš apmokėdami pateiktą sąskaitą, turite galimybę išsiaiškinti Jus dominančius klausimus apie prekę ir gavimo terminus, jeigu prekės nėra prekybos vietoje.


Už prekes, esančias prekybos salonuose Vilniuje ir Kaune galite atsiskaityti vietoje grynais pinigais arba kortele.


Neturint galimybės atvykti į prekybos salonus, už prekę galite sumokėti pavedimu pagal pardavimų vadybininkų pateiktą išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Apie pristatymo galimybes daugiau informacijos rasite prekių pristatymo skiltyje.Asmens duomenų apsauga 

 

 

Visi Jūsų duomenys, kuriuos pateikiate per elektronines formas (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, adresas) šioje svetainėje yra renkami tik užklausų atsakymui ir tolimesniam užsakymo tvarkymui. Jokie Jūsų pateikti duomenys nėra ir nebus perduodami tretiesiems asmenims ar skirti reklaminei („SPAM“) informacijai siųsti be Jūsų sutikimo.Ginčų sprendimai, prašymų pateikimo būdai


Kiekvienas pirkėjas kilusius ginčus su pardavėju turi galimybę spręsti sekančiais būdais: 

  • Prašymą/skundą pateikti el. paštu: [email protected];
  • Prašymą/skundą dėl įsigytos prekės ar paslaugos pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. [email protected], tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt);
  • Užpildyti prašymo formą EGS (Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo) platformoje http://ec.europa.eu/odr/;
  • Kreipdamasis į teismą.


Produktų žymėjimo ženklai

 ženklas žymi naujai įkeltą produktą į internetinį katalogą. Šis ženklinimas yra žymimas rankiniu būdu, nėra surištas su automatiniu laiko skaičiavimu nuo produkto įkėlimo į prekių katalogą arba pasirodymo prekyboje dienos.

 ženklas nurodo, kad produkto kaina sumažėjo. Akcijos būna laikinos (pvz. savaitės, mėnesio, sezono ir pan.) arba be konkretaus galiojimo laiko pabaigos.

 ženklas nurodo, kad šis produktas yra išparduodamas už nurodytą specialią kainą. Dėl nuolat besikeičiančių prekių kiekių, išparduodamų produktų prieinamumo ir likučių reikėtų teirautis vadybininkų (kontaktų skiltis). Išpardavimo prekių informacija kataloge yra atnaujinama rankiniu būdu, todėl jeigu Jūsų užsakymo metu išparduodamos prekės jau nebeturėsime, pasiūlysime naują kainą arba pasistengsime pasiūlyti alternatyvų produktą.

Prekyboje:“ - nurodoma informacija apie produktų buvimą prekyboje. Rodomi produktų likučiai yra informacinio pobūdžio, informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis tiek gali būti rodomas, todėl dėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais. 
 

Akcijos

 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite