LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Informacija pirkėjamsDėmesio! Keičiama užsakymų priėmimo ir atsiėmimo tvarka karantino laikotarpiu


Informuojame, kad šiuo metu Jūsų užsakymus priimame ir išpildome tik nuotoliniu būdu, tai reiškia, kad turėdami užklausimų ir užsakymų, juos siųskite mums el. paštu vilnius@fotofoto.lt, internetu www.fotofoto.lt arba telefonu Vilniuje +37068215074, Kaune - +37068229047.

 

Apdorodami Jūsų užsakymą, atsiųsime visą su užsakymu susijusią informaciją, taip pat ir išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Po apmokėjimo, Jūsų užklausą apdorosime ir prekes išsiųsime Jums patogiu adresu.

 

Naujiena! Užsakymai nuo 50 € bus siunčiami nemokamai kurjeriais Venipak, taip pat pristatomi ir į Omniva paštomatus.


Dėl siuntų pristatymo į Omniva paštomatus


Nuo šiol siūlome galimybę Jūsų siuntas pristatyti ir į Omniva paštomatus. Pildydami savo užsakymą per mūsų svetainę, užsakymo krepšelyje, pasirinkite punktą „Pristatymas į Omniva paštomatą“. Užsakymo komentare nurodykite tikslų paštomato pavadinimą ir adresą - į šį punktą Jūsų užsakymą ir pristatysime.


Visą paštomatų sąrašą rasite Omniva svetainėje: https://www.omniva.lt/pastomatu_adresai


Pristatymo mokestis - 3,63 €, o užsakymai virš 50 € - pristatomi nemokamai.Informacija serviso klientams


Informuojame, kad serviso paslauga nėra stabdoma. Jūsų esami serviso užsakymai yra vykdomi, su Jumis bendrausime telefonu ir/arba el. paštu.

 

Turėdami foto įrangą, kurią norėtumėmte pateikti remontui, tą galite padaryti ją išsiųsdami mums paštu arba kurjeriu. Jeigu reikia pagalbos kviečiant kurjerį, susisiekite su mumis telefonu Vilniuje +37068215074 arba el. paštu vilnius@fotofoto.lt


Su servisu taip pat galite susisiekti telefonu +37061642567 arba el. paštu servisas@fotofoto.ltDėl nuotraukų spaudos užsakymų ir dokumentinių nuotraukų gamybos


Nuotraukų spausdinimo paslaugos taip pat nestabdome. Savo atrinktas ir paruoštas spausdinimui nuotraukas galite pateikti per bylų dalinimosi svetainę WeTransfer.com. Keldami nuotraukas, pasirinkite, kad norite gauti atsisiuntimo nuorodą („Get Transfer link“). Po nuotraukų įkėlimo, pateiktą nuorodą atsiųskite mums el. paštu vilnius@fotofoto.lt, nurodydami pageidaujamą formatą ir kitą informaciją, kartu su pristatymo informacija. Po Jūsų apmokėjimo, paruoštas nuotraukas išsiųsime kurjeriu arba pristatysime į Jums patogų Omniva paštomatą.


Dokumentinių nuotraukų spauda


Šiuo metu fotografavimo salone paslaugos neteikiame, tačiau Jūs galite atsiųsti portretinę nuotrauką, tiksliai nurodykite, kokiam dokumentui nuotrauka bus skirta - ją suredaguosime ir išsiųsime Jums nurodytu adresu arba pristatysime į Omniva paštomatą.


Paslaugų įkainius galite rasti mūsų paslaugų skyriuje: FotoFoto paslaugos

 

 Užsakymų pateikimas


www.fotofoto.lt interneto svetainė yra skirta supažindinti klientus su mūsų siūlomomis paslaugomis ir prekėmis. Prekės, kurios yra matomos puslapyje yra pateiktos prekių katalogo forma. www.fotofoto.lt nėra elektroninė parduotuvė: už prekes, kurios yra skelbiamos šiame puslapyje, atsiskaityti savarankiškai galimybės nėra. Jūsų pateiktos užklausos ar užsakymai yra apdorojami pardavimų vadybininkų ir prieš sąskaitos pateikimą, būsite supažindinami su tiekimo terminais ir kita svarbia informacija. Prieš apmokėdami pateiktą sąskaitą, turite galimybę išsiaiškinti Jus dominančius klausimus apie prekę ir gavimo terminus, jeigu prekės nėra prekybos vietoje.


Už prekes, esančias prekybos salonuose Vilniuje ir Kaune galite atsiskaityti vietoje grynais pinigais arba kortele.


Neturint galimybės atvykti į prekybos salonus, už prekę galite sumokėti pavedimu pagal pardavimų vadybininkų pateiktą išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Apie pristatymo galimybes daugiau informacijos rasite prekių pristatymo skiltyje.Asmens duomenų apsauga 

 

 

Visi Jūsų duomenys, kuriuos pateikiate per elektronines formas (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, adresas) šioje svetainėje yra renkami tik užklausų atsakymui ir tolimesniam užsakymo tvarkymui. Jokie Jūsų pateikti duomenys nėra ir nebus perduodami tretiesiems asmenims ar skirti reklaminei („SPAM“) informacijai siųsti be Jūsų sutikimo.Ginčų sprendimai, prašymų pateikimo būdai


Kiekvienas pirkėjas kilusius ginčus su pardavėju turi galimybę spręsti sekančiais būdais: 

  • Prašymą/skundą pateikti el. paštu: vilnius@fotofoto.lt;
  • Prašymą/skundą dėl įsigytos prekės ar paslaugos pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt);
  • Užpildyti prašymo formą EGS (Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo) platformoje http://ec.europa.eu/odr/;
  • Kreipdamasis į teismą.


Produktų žymėjimo ženklai

 ženklas žymi naujai įkeltą produktą į internetinį katalogą. Šis ženklinimas yra žymimas rankiniu būdu, nėra surištas su automatiniu laiko skaičiavimu nuo produkto įkėlimo į prekių katalogą arba pasirodymo prekyboje dienos.

 ženklas nurodo, kad produkto kaina sumažėjo. Akcijos būna laikinos (pvz. savaitės, mėnesio, sezono ir pan.) arba be konkretaus galiojimo laiko pabaigos.

 ženklas nurodo, kad šis produktas yra išparduodamas už nurodytą specialią kainą. Dėl nuolat besikeičiančių prekių kiekių, išparduodamų produktų prieinamumo ir likučių reikėtų teirautis vadybininkų (kontaktų skiltis). Išpardavimo prekių informacija kataloge yra atnaujinama rankiniu būdu, todėl jeigu Jūsų užsakymo metu išparduodamos prekės jau nebeturėsime, pasiūlysime naują kainą arba pasistengsime pasiūlyti alternatyvų produktą. 
 

Akcijos

 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite