LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Slapukų naudojimas


Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.


Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.


Kaip naudojame slapukus?

Kai kurie mūsų puslapiai naudoja slapukus, kad atsimintų:

  • vartotojo prisijungimą;
  • prekių krepšelio funkcionalumą;
  • ar sutikote, kad naudotume slapukus šioje svetainėje;

Be to, su kai kuriais mūsų puslapių vaizdo siužetais ar pačiuose puslapiuose naudojami slapukai, kad būtų galima anonimiškai gauti statistinių duomenų apie tai, kaip radote tą puslapį ir kokius vaizdo siužetus žiūrėjote.

 

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

 

Šių slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius rinkodaros pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuoti srautus, tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek Jūsų aptarnavimą, tiek FotoFoto.lt teikiamas paslaugas.

 

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

 

Third party cookies

„Facebook“, „Twitter“, „Youtube“ ir kitos socialinių tinklų svetainės gali nustatyti naudingus slapukus norint bendrinti turinį socialiniuose tinkluose arba rengti prisijungimo statistiką. Šių slapukų prieinamumas, skaičius ir statusas gali priklausyti nuo to, ar jūs naudojatės minėtomis platformomis prieš apsilankydami FotoFoto.lt svetainėje arba apsilankymo metu.


Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.


 
 

Akcijos

 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite