Valiuta:    
LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Motorizuoti stabilizatoriai


Zhiyun-Tech WEEBILL LAB Stabilizatorius
Zhiyun-Tech WEEBILL LAB Stabilizatorius Zhiyun-Tech WEEBILL LAB Stabilizatorius Zhiyun-Tech WEEBILL LAB Stabilizatorius

Zhiyun-Tech WEEBILL LAB Stabilizatorius

298.00 €

578.00
Sutaupote: 280.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Zhiyun

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisNors pats sveria mažiau nei 1 kg, jis geba susitvarkyti su įranga kuri sveria iki 3 kg ir tai leidžia naudoti daugumą DSLR ir sisteminių fotoaparatų bei jų objektyvų kombinacijų esančių rinkoje.

Bet Weebill nėra tik mažas ir galingas stabilizatorius, jis suteikia naujus būdus kaip išnaudoti stabilizatorių ir padidiną universalumą. Laikykite jį vertikaliai arba pritvirtinkite jo trikojį kaip rankeną, kad naudoti žemai nuleidus. Tai suteiks jums galimybę patogiai filmuoti iš žemo kampo. 

Bevielis valdymas telefonu

Weebill Lab leidžia tiesiogiai prijungti jūsų telefoną arba planšetę bevieliu būtų ir paversti jį judesio davikliu. Tiesiog judindami telefoną, jūs valdote stabilizatorių realiuoju laiku. Telefono ekranas taip pat naudojamas kaip monitorius realiuoju laiku, kad matyti kompoziciją ir keisti fotoaparato nustatymus. Dabar galite matyti kompoziciją ir filmuoti bet kuriuo kampu! Jungiamumas su telefonu leidžia maksimaliai išnaudoti Weebill universalumą. 

Lengvas balansavimas

Weebill Lab turi tvirtą, guma dengtą rankeną su integruotu trikoju, kas suteikia puikią vartotojo patirtį ir didelį universalumą. Tačiau svarbiausia yra naują balansavimo sistemą 2.0, kuri turi fiksatorių ant kiekvienos ašies, kas leidžia ypatingai lengvai susibalansuoti, nesgi pradedantiesiems. Jūs galite užrakinti konkrečias ašis, kol balansuojate kitas ir išsaugoti esamus nustatymus kitam kartui.

Dėka naujos balansavimo sistemos ir dvigubų Arca-Swiss greito nuėmimo plokštelių, galite greitai susikurti tobulą stabilizavimo sistemą ir išsaugoti ją ateičiai. Tai yra tobula įranga filmų kūrėjams, nes ją galima visada turėti šalia ir greitai pradėti filmuoti visur ir visada. 

Intuityvus OLED ekranas

Intuityvi sąsaja padedama OLED ekrano, kuris rodo prisijungimo būseną, baterijos lygį, valdymo režimą ir skirtingus fotoaparato nustatymus, jums suteikia visų smulkmenų valdymą. 

10 valdų veikimas 

Turėdamas du standartinius 18650 įkraunamus akumuliatorius, Weebill Lab gali veikti iki 10 valandų nepertraukiamai viena įkrova. Stabilizatorius taip pat suteikia galimybę nuo jo įkrauti fotoaparatą filmavimo metu

 

Specifikacijos

Pan kampas (°): 360°
Roll Angle Range: 360°
Kam skirta: Video, Mirrorless, DSLR
Maks. Temperatūra: (°C)45 °C
Maks. Apkrova (g): 3000 g
Minimali temperatūra (°C):-10 °C
Maks. Veikimo trukmė (h):10 h
Pakreipimo kampas (°): 360°
Minimali apkrova (g): 300 g
Svoris (g): 970 g


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite