LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Video apšvietimas


Godox MF-R76S Macro Ring for Sony
Godox MF-R76S Macro Ring for Sony   Godox MF-R76S Macro Ring for Sony   Godox MF-R76S Macro Ring for Sony   Godox MF-R76S Macro Ring for Sony

Godox MF-R76S Macro Ring for Sony

274.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: GODOX
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisVisuose pasaulio kampeliuose vyksta nuostabūs dalykai. Tačiau juos ne visada lengva pastebėti. Makro fotografija yra raktas į šių stebuklų, laukiančių, kol juos stebėsite ir fotografuosite, atradimą. Todėl "Godox" pristato žiedinę makro blykstę MF-R76S, kurioje įdiegta TTL blykstės automatika, HSS ir patogi vartotojo sąsaja. Dėl to nuostabus makrofotografijos pasaulis tampa prieinamas ir pradedantiesiems.

 

Kadangi žiedinė blykstė turi tą pačią optinę ašį kaip ir objektyvas, TTL blykstė MF-R76S generuoja šviesą nemesdama šešėlio, todėl puikiai užfiksuoja visas detales ir tolygiai apšviečia fotografuojamą objektą. MF-R76S taip pat turi 2.4G belaidžio ryšio funkciją, ji gali veikti su "Godox 2.4G X-system" belaidžiais blykstės įrenginiais, kad būtų galima sukurti daugybę apšvietimo konfigūracijų ir pasiekti įvairių apšvietimo efektų. 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite