LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Baterijos ir krovikliai


Jupio įkroviklis Tri-Charge for BLK22
Jupio įkroviklis Tri-Charge for BLK22 Jupio įkroviklis Tri-Charge for BLK22 Jupio įkroviklis Tri-Charge for BLK22 Jupio įkroviklis Tri-Charge for BLK22 Jupio įkroviklis Tri-Charge for BLK22

Jupio įkroviklis Tri-Charge for BLK22

95.90 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 36 mėn.
Prekės kodas: JTC-BLK22
Gamintojas: Jupio

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisVienu metu galite įkrauti iki trijų baterijų, taip sutaupydami laiko ir užtikrindami, kad visada būsite pasiruošę veikti.
"Tri-Charge" transformuojasi į nešiojamąjį energijos banką, todėl galite panaudoti fotoaparato akumuliatoriuose sukauptą energiją. Tiesiog prijunkite USB įrenginius, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, naudodami pridedamą USB-C kabelį ir atgaivinkite juos keliaudami.
Greitas įkrovimas: Jei norite įkrauti dar greičiau, susiekite "Tri-Charge" su bet kuriuo USB-C "Power Delivery" (PD) įkrovikliu. Patirkite neprilygstamą greitį ir efektyvumą, kad mažiau laiko praleistumėte laukdami, o daugiau - fiksuodami nepamirštamas akimirkas.
Ryškūs LED indikatoriai: keturios ryškios oranžinės spalvos LED lemputės, kurios aiškiai informuoja apie akumuliatorių įkrovimo būseną. Būkite informuoti iš pirmo žvilgsnio!

 

 

 

  
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite