LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Blykstės


Nikon LED žibintas LD-1000
Nikon LED žibintas LD-1000 Nikon LED žibintas LD-1000

Nikon LED žibintas LD-1000

79.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Nikon

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisStilingas LED žibintas Universalus nuolatinis šviesos šaltinis, puikiai tinkantis fotografuojant arba filmuojant iš arti, be to, jį paprasta naudoti. Žibintas yra mažas ir lengvas, todėl jį galite be vargo pritvirtinti prie fotoaparato arba nuimti ir naudoti atskirai. 

Šiuo LED žibintu labai patogu kurti įspūdingas nuotraukas, be to, jį lengva reguliuoti, net jei naudojate pritvirtinę prie fotoaparato. Kitaip nei naudojant blykstę, neteks laukti, kol padarysite nuotrauką, kad sužinotumėte, ar pavyko įgyvendinti su apšvietimu susijusius sumanymus. Prieš fotografuodami nuolatinio šviesos šaltinio efektą galėsite stebėti fotoaparato LCD ekrane arba vaizdo ieškiklyje.

 

Nešiojamasis nuolatinis šviesos šaltinispuikiai tinka fotografuojant iš arti, be to, jį galima naudoti kaip patogų papildomą šviesos šaltinį filmuojant stambiu planu. Jis padeda nuotraukose sukurti erdvės įspūdį, sušvelninti šešėlyje esančias sritis, kompensuoti foninio apšvietimo efektą arba išgauti sodresnes spalvas.

 

Universalus: lengva reguliuoti šviesos kritimo kampą, net jei žibintas pritvirtintas prie fotoaparato, arba naudoti jį atskirai, kad galėtumėte dar tiksliau nustatyti šviesos kritimo aukštį ir atstumą iki fotografuojamo objekto.

 

Gaunate tai, ką matoteprieš fotografuodami galite pamatyti LED žibinto sukuriamą efektą LCD ekrane arba vaizdo ieškiklyje. Taigi bus nesunku sureguliuoti žibinto padėtį, kol pasieksite norimą efektą.

 

Sklaidytuvas: LED langelyje yra sklaidytuvas, langelyje yra sklaidytuvas, padedantis sukurti švelniai ir natūraliai pereinančius šešėlius bei sumažinti atspindžius nuo fotografuojamų blizgių objektų.

 

Stilinga, patogi nešiotis konstrukcija: šis stilingas, mažas ir lengvas žibintas be vargo tilps į bet kokį krepšį. Siūlomas baltos ir juodos spalvų pasirinkimas; puikiai pritaikytas Nikon 1 fotoaparatų korpusams.

 

Paprasta naudoti: reguliuojant žibinto užpakalinėje dalyje esantį jungiklį galima nustatyti didelį arba mažą šviesos ryškumą, taip pat įjungti arba išjungti žibintą. Žibintą galima pritvirtinti prie fotoaparato trikojo lizdo arba atjungti nuo fotoaparato ir naudoti atskirai.

 

Suderinamas su bet kokiu fotoaparatu, kuriame yra trijų kontaktų lizdas. Puikiai tinka naudoti su Nikon 1 sistemos fotoaparatais ir COOLPIX kompaktiškais skaitmeniniais fotoaparatais. 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite