LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Sisteminiai fotoaparatai


Canon EOS R3 Body
Canon EOS R3 Body Canon EOS R3 Body Canon EOS R3 Body Canon EOS R3 Body Canon EOS R3 Body Canon EOS R3 Body

Canon EOS R3 Body

4 998.00 €

5 298.00
Sutaupote: 300.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *cn914*bp3
Gamintojas: Canon
Prekyboje: turime 2 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisPralenkite. Pranokite.


Pralekiančios akimirkos užfiksuotos fotoaparatu taip, kaip seniau atrodė tiesiog neįmanoma. Susipažinkite su „EOS R3“. Mūsų naujasis didelio našumo ir spartos beveidrodinis fotoaparatas yra sporto, laukinės gyvūnijos ir naujienų fotografų bei kūrybiškų operatorių naujos kartos simbolis.

 
 

Sprogstamas 30 k./s greitis.


„EOS R3“ branduolyje – visiškai naujas iš galo apšviestas keliasluoksnis jutiklis, kuris darniai veikia su mūsų pasaulinės klasės vaizdo procesoriumi DIGIC X. Kartu jie suteikia galimybę fotografuoti aukščiausios kokybės RAW failus įspūdinga 30 k./s sparta ir su visomis AF / AE sekimo funkcijomis.

 

Kvapą gniaužiantis fotoaparato naujo jutiklio greitis taip pat lemia naujas elektroninio užrakto galimybes. Naudojant išorines „Speedlite“ blykstes galima sinchronizuoti blyksnius ir greitai judančių objektų iškraipymo praktiškai nebelieka.

 
   

Vaizdas. Reakcija. Veiksmas.


Ar kada naudojote tokį pažangų fotoaparatą, kad atrodė, jog jis skaito jūsų mintis? Su unikalia akimi valdoma automatinio fokusavimo technologija „EOS R3“ sufokusuoja ten, kur jūs žiūrite. Dėl šios neprilygstamos AF kontrolės jūsų fotoaparatas gali reaguoti taip pat greitai, kaip jūs, ir akimirksniu suveikti pasikeitus vaizdui.

 

Prietemoje „EOS R3“ gali naudoti iki aštuonių padalų apsaugą nuo fotoaparato drebėjimo2, nes jame įdiegta mūsų naujoviška vaizdo stabilizatoriaus (IS) technologija. Paties fotoaparato jutiklio poslinkio IS veikia kartu su optiniu IS, kurį turi dauguma RF apsodo objektyvų, todėl galite fotografuoti laikydami fotoaparatą rankose net labai silpnoje šviesoje arba naudodami ilgą išlaikymą, kad tyčia sulietumėte judesį.

 

Sukurtas filmams.


„EOS R3“ puikiai tinka ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti. Jame yra daug funkcijų, kurias naudodami operatoriai gali pasiekti naują kūrybos lygį, ir jis gali įrašyti perdiskretizuotą 4K ar RAW vaizdo įrašą pačiame fotoaparate arba „CFexpress“ kortelėje. „Canon Log 3“ suteikia platesnį dinaminį diapazoną ir didesnes spalvų gradavimo galimybes.

 

Ir svarbiausia, kad tos pačios objektų atpažinimo funkcijos, kuriomis gali naudotis fotografai, veikia ir filmuojant, todėl galite visame kadre sekti judančius objektus, kad jie visada išliktų ryškūs.

 
   

Sukurta profesionalams.


„EOS R3“ yra sukurtas negailestingam kasdieniam profesionaliam naudojimui. Jo tvirtas magnio lydinio korpusas yra izoliuotas taip pat, kaip mūsų legendinių „EOS-1D“ serijos fotoaparatų, todėl sudėtingomis darbo sąlygomis jam nėra baisios dulkės ir vanduo. Fotoaparatas turi du kortelių lizdus, todėl vaizdo failus galima įrašyti į SD arba „Cfexpress“ laikmenas.

 

Energija gaunama iš LP-E19 baterijos – tokia pati baterija naudojama fotoaparate „EOS-1DX III“. Todėl „EOS R3“ pritaps šalia jūsų turimos įrangos ir jam galėsite naudoti jau turimas atsargines baterijas.

 

Tiesą sakant, jei bent kartą esate naudoję „EOS-1“ serijos fotoaparatą, dauguma „EOS R3“ valdiklių jums bus labai pažįstami. O jei dar nesate, tikrai pamėgsite instinktyviai pasiekiamus valdiklius ir ergonomišką jo rankeną.

Fotoaparatas turi įvairių valdiklių, o daugiafunkcis valdiklis ir išmanusis valdiklis instinktyviai pasiekiami jūsų nykščiu, kad galėtumėte visiškai intuityviai juos valdyti. Naudodami tris pritaikomus fotoaparato ratukus ir objektyvo valdymo žiedą ant kiekvieno RF apsodo objektyvo galite lengvai koreguoti išlaikymo trukmę, diafragmą, ISO ir ekspozicijos kompensavimą neatitraukdami vaizdo ieškiklio nuo akies. „EOS R3“ taip pat turi pakreipiamą ekraną, kad galėtumėte lengvai komponuoti kadrą iš unikalių perspektyvų.

 
 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:24 mln.
Jutiklio dydis ir tipas:Viso kadro, CMOS, 36x24 mm
Maks. nuotraukų dydis:6000x4000
Santykis:3:2
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:
Objektyvo tipas:
LCD ekranas:
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:+/- 3 EV (1/3 arba 1/2 žingsniu)
Užrakto darbo greitis:30-1/8000 s
ISO jautrumas:Auto, 100-102400 (išplečiant L:50, H1:204800)
Baltos spalvos balansas:
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:
Automatinės fotografavimo programos:
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:
Filmavimas:Maks. 6K RAW (59.97p/50p): apie 2600 Mbps
Vaizdo ieškiklis:Elektroninis, 5.76 mln. taškų (1600x1200)
Blykstė:
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:
Keičiama atmintis:1x CFExpress; 1x SD/SDHC/SDXC, UHS-II
Nesuspaustas formatas:
Jungtys:
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:LP-E19
Įkroviklis:LC-E19
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:
Korpuso spalva:
Svoris be akumuliatoriaus:822 g
Matmenys PxAxI:150 x 142.6 x 87.2 mm
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite