LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Sisteminiai fotoaparatai


Sony A7C R body juodas (ILCE7CR)
Sony A7C R body juodas (ILCE7CR) Sony A7C R body juodas (ILCE7CR) Sony A7C R body juodas (ILCE7CR) Sony A7C R body juodas (ILCE7CR) Sony A7C R body juodas (ILCE7CR) Sony A7C R body juodas (ILCE7CR)

Sony A7C R body juodas (ILCE7CR)

3 398.00 €

3 698.00
Sutaupote: 300.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: ILCE7CRB.CEC
Gamintojas: Sony
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisAtraskite Alpha 7C R


Neprilygstama raiška kompaktiškame ir lengvame korpuse

Visi jūsų lūkesčiai bus viršyti. Nuostabus „Exmor R™“ 61,0 MP viso kadro jutiklis, kaip ir mūsų pripažintame „α7R V“, dabar naudojamas „α7C“ serijos kompaktiškame korpuse. Nepraleiskite nė vienos detalės su visur pritaikomu „α7CR“.

 

 

 

 

Viso kadro 61,0 megapikselio „Exmor RTM“ vaizdo jutiklis

 

Dėl iš galo apšviesto jutiklio triukšmo mažinimo, luste esančių objektyvų be tarpų, nuo atspindžio apsaugančios optinės dangos, optinio žemo dažnio filtro, kuris paprastai būna priešais jutiklį, pašalinimo ir kitų originalių technologijų užtikrinama didelė raiška, didelis jautrumas, mažas triukšmas ir platus dinaminis diapazonas.

 

 

BIONZ XRTM vaizdo apdorojimo modulis

 

Naujausias BIONZ XR vaizdo apdorojimo modulis sumažina apdorojimo delsą ir padidina filmų bei nuotraukų apdorojimo galią, užtikrina natūralią gradaciją, tikroviškas spalvas, mažą triukšmo lygį, puikią vaizdo kokybę ir greitą meniu atsaką.

 
   

Didelis jautrumas, didelis dinaminis diapazonas ir mažas triukšmas

 

Pažangi technologija nustato jautrumą nuo ISO 100 iki ISO 32000 nuotraukoms ir filmams. Dinaminis diapazonas esant mažesniam jautrumui yra platus – 15 žingsnių, todėl sklandžiai ir tikroviškai pereinama nuo šešėlių iki šviesių sričių.

 

Nuolat tiksli ekspozicija ir spalvų atkūrimas

 

Pažangus DI procesorius užtikrina tikslų baltos spalvos balansą net šešėlyje. Odos atspalviai, lapija ir kitos medžiagos atkuriamos natūraliomis spalvomis beveik bet kokiame apšvietime, o portretuose – tikroviškos gradacijos, pvz., šviesių sričių perėjimai.

 
   

Pažangus optinis penkių ašių vaizdo stabilizavimas

 

Tikslus vaizdo stabilizatorius, pažangūs giroskopiniai jutikliai ir optimizuoti vaizdo stabilizavimo algoritmai aptinka ir ištaiso sujudinimą, tad tai didelis 7,0 žingsnių pliusas fotografuojant iš rankų.


[1] Pokrypis [2] Posvyris [3] Polinkis

 

„Pixel Shift Multi Shooting“ reaguoja į kintamas sąlygas

 

„Pixel Shift Multi Shooting“ naudoja tikslią vaizdo stabilizavimo sistemą, kad užfiksuotų kelis pasislinkusių pikselių vaizdus, kurie vėliau komponuojami kompiuteryje, kad viename vaizde būtų pasiekta didžiulė raiška. Iš duomenų, kurie atitinka maždaug 963,2 mln. pikselių, galima sukurti 16 vaizdų kompozitus su maždaug 240,8 mln. pikselių (19008 x 12672 pikselių).

 
   

Platesnio objektų spektro atpažinimas

 

DI procesorius atpažįsta daugiau objektų tipų, įskaitant dar įvairesnių gyvulių ir mažų gyvūnų bei paukščių akis. Dėl naujojo jungtinio gyvūnų ir paukščių nustatymo išvengiama perjungimo. Taip pat atpažįstamos visos arba priekinės automobilių, traukinių ir lėktuvų dalys bei vabzdžių galvos.

 

Žmogaus pozos įvertinimas naudojant skeletu pagrįstą modelį

 

Naudodamas naujovišką DI procesorių, „α7CR“ tiksliai atpažįsta judesius pagal objekto formos duomenis, todėl ženkliai pagerėja žmogaus akių atpažinimas. Žmogaus laikysenos įvertinimo technologija labai tiksliai atpažįsta ne tik akių, bet ir kūno bei galvos padėtį. Dėl to galima užfiksuoti ir sekti objektą, kuris yra nusisukęs nuo fotoaparato arba kurio veidą iš dalies dengia, pavyzdžiui, šalmas ar akiniai nuo saulės.

 
   

Platus, didelio tankio AF patikimai fiksuoja objektus

 

Dėl BIONZ XR variklio ir atnaujintų algoritmų ypač pagerėjo spartaus hibridinio AF veikimas. Iki 693 fazės aptikimo taškų aprėpia maždaug 79 % vaizdo ploto, todėl galima tiksliai sufokusuoti net mažus objektus. „α7CR“ yra ir fazės aptikimo, ir kontrasto aptikimo AF, kad būtų užtikrintas greitas ir stabilus fokusavimas net ir vienu AF (AF-S) režimu.

 

AF/AE nuolatinis fotografavimas iki 8 kadr./s sparta

 

Nepertraukiamai fotografuoti su AF/AE sekimu galima iki 8 kadr./s greičiu naudojant mechaninį užraktą arba 7 kadr./s greičiu fotografuojant tyliai, todėl užfiksuojami net staigūs judesiai ar išraiškos pokyčiai. BIONZ XR procesorius leidžia nepertraukiamai fotografuoti daugiau kaip 1000 JPEG vaizdų ir užfiksuoti kiekvieną akimirką.

 

 

 

 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:60 megapixeliai
Jutiklio dydis ir tipas:Full frame (35.6 x 23.8 mm)
Maks. nuotraukų dydis:9504 x 6336
Santykis:1:1, 4:3, 3:2, 16:9
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:taip, 5-axis (įmontuotas fotoaparate)
Objektyvo tipas:
LCD ekranas:
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:Contrast Detect (sensor), Phase Detect, Multi-area, Center Selective, single-point Tracking, Single Continuous, Touch, Face Detection, Live View
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:±7 (at 1/3 EV, 1/2 EV steps)
Užrakto darbo greitis:1/4000 sec, 1/8000 sec elektroninis užraktas
ISO jautrumas:Auto, 100-51200 (išsiplečia iki 50-204800)
Baltos spalvos balansas:7 presetai, rankinis nustatymas
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:taip
Automatinės fotografavimo programos:taip
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:10.0 fps
Filmavimas:3840 x 2160 @ 60p / 600 Mbps, XAVC S, MP4, H.264, Linear PCM 3840 x 2160 @ 25p / 100 Mbps, XAVC S, MP4, H.264, Linear PCM 3840 x 2160 @ 24p / 100 Mbps, XAVC S, MP4, H.264, Linear PCM
Vaizdo ieškiklis:Elektroninis; 2,360,000 t.
Blykstė:ne
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:SD/SDHC/SDXC card (UHS-II supported)
Keičiama atmintis:taip
Nesuspaustas formatas:RAW
Jungtys:
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:NP-FZ100
Įkroviklis:
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:520
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:
Korpuso spalva:juodas, sidabrinis
Svoris be akumuliatoriaus:509 g
Matmenys PxAxI:124 x 71 x 60 mm
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite