LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Veidrodiniai fotoaparatai


Canon EOS 7D Mark II body
Canon EOS 7D Mark II body

Canon EOS 7D Mark II body

Dėl kainos teirautis

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Canon

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Teirautis
Apdovanojimai

   Užfiksuoti tikrąją fotografinę akimirką

Sukurtas tiems, kas išties mėgsta greitį. Būkite pirmieji, užfiksavę tai, kas neįprasta, ir išsaugokite tas akimirkas, kurias praleidžia kiti fotografai. Nesvarbu, ar darote nuotraukas, ar vaizdo įrašus, dabar galite kaip niekad lig šiol išreikšti savo kūrybiškumą.

Neatsilikite net ir nuo greičiausiai besirutuliojančio veiksmo

Užfiksuokite pageidaujamą akimirką, kad ir kaip greitai viskas vyktų

Fotografuokite iki 10 kadrų per sekundę serijomis naudodami visiškai automatinį fokusavimą ir automatinę ekspoziciją. Jautrus valdymas leidžia užfiksuoti tą taip trokštamą sekundės dalį tetrunkantį vaizdą, o talpus buferis – fotografuoti nesustojant, bet ir neprarandant kokybės.

 

Pagaukite svarbiausią akimirką

„EOS 7D Mark II“ naudoja du DIGIC 6 vaizdo procesorius, kurie užtikrina greitą fotoaparato veikimą. Minimalus vėlavimas fotografuojant leidžia itin tiksliai fiksuoti pro šalį lekiančias akimirkas.

65 taškų plačios apimties automatinis fokusavimas

Itin tiksliam fokusavimui užtikrinti „EOS 7D Mark II“ naudoja 65 fokusavimo taškus, leidžiančius sekti greitai judančius objektus. Visi fokusavimo taškai yra „kryžminio tipo“, tad gali sparčiai ir tiksliai užfiksuoti tiek horizontalias, tiek vertikalias detales. „7D Mark II“ pritaikytas fotografuoti ir didelėje prietemoje, ir gali fokusuoti net mėnesienoje, kai šviesumo lygis nukrenta net iki -3EV.

* Galimų naudoti AF taškų, kryžminio tipo taškų ir dvigubų kryžminio tipo AF taškų skaičius priklauso nuo objektyvo

AF taškų pasirinkimas

Galite naudoti visus 65 AF taškus kartu arba grupuoti juos į keičiamos padėties zonas, dengiančias ne centre esančius objektus. Taip pat galite pasirinkti vos vieną AF tašką ir tiksliai fokusuoti tam tikrą vaizdo vietą.

Pažangus „iTR“ fokusavimas

„EOS 7D Mark II“ naudojama „iTR AF“ fokusavimo sistema atpažįsta ir seka kadre judančius objektus pagal spalvą ir veido informaciją. AF jautrumą galima tinkinti paprastu įrankiu, kuris reguliuoja fokusuojančio sekimo nuostatas pagal aplinkos ir objekto pobūdį, kad trumpam priešais fotografuojamą objektą pasirodę kiti objektai nesutrikdytų fokusavimo eigos.

Parodos lygio kokybės spaudiniai

Naujo dizaino 20,2 megapikselio jutiklis pasiekia parodos vertų rezultatų fotografuojant viską nuo laukinės gamtos iki lenktynių sporto ar gatvės įvykių. Net ir esant silpnam apšvietimui „EOS 7D Mark II“ daro detalių kupinas nuotraukas ir vaizdo įrašus.

150 000 pikselių matavimo jutiklis su infraraudonųjų spindulių aptikimo funkcija

Siekiant pastovaus ir tikslaus ekspozicijos matavimo, „EOS 7D Mark II“ naudoja 150 000 pikselių jutiklį, padalinantį vaizdą į 252 sritis. Kiekviena šių sričių išanalizuojama, kad būtų automatiškai nustatytos arba fotografui parekomenduotos tinkamos ekspozicijos nuostatos. Siekiant didesnio tikslumo esant sudėtingam apšvietimui, kartu su šviesa matomoje spektro dalyje matuojami ir infraraudonieji spinduliai.

Aukščiausia kokybė prietemoje

Net ir nukritus apšvietimo lygiui galite fotografuoti nevaržydami savo kūrybiškumo. „EOS 7D Mark II“ užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę esant jautrumui iki ISO 16 000 (galima padidinti iki ISO 51 200 atitikmens), o tai suteikia puikias galimybes fotografuoti gatvėje, užfiksuoti veiksmą sudėtingomis sąlygomis ir netgi užsiimti makrofotografija nuo rankos.

Mirgėjimo aptikimas

Mirganti šviesa, kokią skleidžia, pavyzdžiui, fluorescentinės lemputės, fotografuojant gali nulemti nepastovų šviesumo lygį ir spalvas. Siekiant nuoseklių rezultatų, „EOS 7D Mark II“ gali nustatyti esant tokias fotografavimo sąlygas ir suplanuoti kiekvieną kadrą taip, kad jis būtų fiksuojamas esant didžiausiam bliksinčio šviesos šaltinio skleidžiamos šviesos intensyvumui.

Įvairiapusiškas EOS dizainas

„EOS 7D Mark II“ puikiai susitvarkys su bet kokia fotografine situacija nuo gatvės iki studijos. Dėl didelės spartos ir tikslumo jis puikiai tinka fotografuoti sportą ir veiksmą, o dėl galimybės dirbti prietemoje ir įtaisytos GPS įrangos jis puikiai tinka kelionių fotografams. Tereikia atsakyti į vieną klausimą – kaip naudosite savąjį?

Lauko sąlygoms skirtas uždoris

Net ir žymiai suprastėjus sąlygoms, galite drąsiai fotografuoti toliau. Nuo klimato poveikio užsandarinti valdikliai apsaugo „EOS 7D Mark II“ nuo vandens ir dulkių, o magnio lydinio konstrukcija suteikia šiam fotoaparatui daugiau tvirtumo.

Įtaisyta GPS įranga

„EOS 7D Mark II“ gali žymėti nuotraukas ir vaizdo įrašus GPS informacija, nurodančia tikslią jūsų buvimo pasaulyje vietą. Galite įrašyti ilgumą, platumą, aukštį ir kompaso kryptį bei pasaulinį koordinuotąjį laiką.

Didelio dinaminio diapazono (HDR) režimas

Fotografuojant kontrastingomis sąlygomis, HDR režimas padeda išsaugoti detales tamsiuose šešėliuose ir ryškiai apšviestose vietose. „EOS 7D Mark II“ sparčiai vieną po kitos padaro tris nuotraukas su skirtinga ekspozicija, o tada sulieja jas į vieną, taip fotoaparate sukurdamas natūraliai atrodantį atvaizdą.

 
 

Dvigubi atminties kortelių lizdai

„EOS 7D Mark II“ turi dvigubus atminties kortelių lizdus, tad fotografuodami galite kurti atsargines failų kopijas, o taip pat turite daugiau vietos failams saugoti.

Pažangios filmų kūrimo priemonės

Pakylėkite savo filmavimo projektų lygį naudodami visuotinai standartinėmis laikomas funkcijas. Mėgaukitės darydami sulėtintus „Full HD“ įrašus 60 k./s sparta, ir patys reguliuokite garso įrašymą pasinaudoję mikrofono bei ausinių lizdais.

 

Vartotojo vadovas atsisiuntimui (lietuvių k.):https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/cameras/digital_slr/eos_7d_mark_ii.html?type=manuals&language=lt


Vartotojo vadovas atsisiuntimui (anglų k.):https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/cameras/digital_slr/eos_7d_mark_ii.html?type=manuals&language=en

 

 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:20 milijonų
Jutiklio dydis ir tipas:APS-C (22.4 x 15 mm), CMOS
Maks. nuotraukų dydis:5472 x 3648
Santykis:3:2, 16:9
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:Yra, Optinis
Objektyvo tipas:Keičiamas
LCD ekranas:3 colių, 1,040,000 taškų
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:Contrast Detect (sensor), Phase Detect, Multi-area, Center, Selective single-point, Tracking, Single, Continuous, Face Detection, Live View
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:±5 (1/3 EV, 1/2 EV žingsniu)
Užrakto darbo greitis:1/8000 sek.
ISO jautrumas:Auto, ISO 100-16000 (51200 praplėsta)
Baltos spalvos balansas:Auto 8 parinktys, rankinis
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:Yra
Automatinės fotografavimo programos:Yra
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:10.0 fps
Filmavimas:MPEG-4, 1920 x 1080 (59.94, 50. 29.97, 25, 24, 23.98 fps), 1280 x 720 (59.94, 50, 29.97, 25 fps), 640 x 480 (29.97, 25 fps)
Vaizdo ieškiklis:Optinis, 100%, 1×
Blykstė:Yra
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:
Keičiama atmintis:CompactFlash, SD/SDHC/SDXC
Nesuspaustas formatas:RAW
Jungtys:USB 3.0 (5 GBit/sec), HDMI mini
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:Lithium-Ion LP-E6N
Įkroviklis:Yra
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:670
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:Atsparus oro sąlygoms ir dulkėms
Korpuso spalva:Juoda
Svoris be akumuliatoriaus:910 g
Matmenys PxAxI:149 x 112 x 78 mm
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 

Susijusios prekės


Panašios prekės

 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite