LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
„Canon“ pinigų grąžinimo akcija!!!

2024-04-02 „Canon“ pinigų grąžinimo akcija!!!

Pinigų grąžinimas už „Canon“ (2024-04-01 - 2024-07-31)

 

Kaip galiu dalyvauti akcijoje?Norėdamas dalyvauti pinigų grąžinimo akcijoje, dalyvis turi įsigyti reklaminį produktą akcijos laikotarpiu IR pateikti galiojančią internetinę paraišką nuo 2024 m. balandžio 1 d. imtinai iki 2024 m. liepos 31 d..

 

Visi Dalyviai turi būti fiziniai asmenys, sulaukę 18 metų ir gyvenantys Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje.


Prašymai turi būti teikiami išsamiai ir teisingai užpildant (nurodant galiojantį gaminio serijos numerį) formą internete, adresu https://canon-dream-big-nordic.sales-promotions.com/sv/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=10. Dalyviai turės nuskenuoti, įkelti ir prie internetinės prašymo formos pridėti čekio kopiją arba užsakymo internetu patvirtinimo kopiją. Tada dalyviai gaus el. laišką, patvirtinantį, kad jų prašymas gautas.

 

Akcijos produktai bus prieinami, kol bus atsargų. „Canon“ nebus atsakinga už tai, kad mažmenininkai neįvykdys Akcijos gaminių užsakymų Akcijos laikotarpiu.

 

„Canon“ nesvarstys paraiškų pateiktų po 2024 m. rugpjūčio 14 d. vidurnakčio. „Canon“ nelaikys programų, kurios, jos nuomone, yra neišsamios arba neįskaitomos. „Canon“ neatsako už pavėluotas arba nepristatytas programas.

 

Vienam įsigytam Akcijos gaminiui galima pateikti tik vieną prašymą.

 

Per akcijos laikotarpį kelis kartus perkant tą patį akcijos produktą, vienam dalyviui leidžiama pateikti ne daugiau kaip 5 paraiškas. Pinigų grąžinimo galima reikalauti už visus išvardytus kampanijos produktus, nepriklausomai nuo to, ar jie įsigyti atskirai, ar kaip rinkinio, ar kaip paketo dalis.

 

Šia akcija negalima pasinaudoti kartu su jokia kita.

 

 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Dalyviams už įsigytus Akcijos gaminius bus grąžinta nurodyto dydžio pinigų suma.

 

Gavusi ir patikrinusi prašymą, „Canon“ pasirūpins tiesioginiu BACS pervedimu į Dalyvio banko sąskaitą. Jokie alternatyvūs susitarimai nesudaromi ir grynieji pinigai ar čekiai neteikiami.

 

„Canon“ stengsis atlikti pervedimą BACS per 4–6 savaites nuo išsamaus ir galiojančio prašymo gavimo.

Vienam galiojančiam prašymui bus atliekamas tik vienas BACS mokėjimas.

 

 

Objektyvų sąrašas: https://www.fotofoto.lt/paieska?s=*cal24 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite