LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Mūsų salonuose - Sony FE 20-70mm F4 G!

2023-02-28 Mūsų salonuose - Sony FE 20-70mm F4 G!

 

Kompaktiškas, lengvas. Priartinimas: nuo itin plataus 20 iki 70 mm

 

 

Iš naujo apibrėžiama standartinio priartinimo kategorija – židinio nuotolio diapazonas nuo itin plataus 20 mm iki 70 mm ypač kompaktiškame, lengvame viso kadro objektyve, kurio didžiausia pastovi diafragma yra F4.


 

 

 

Atnaujintas priartinimas: nuo itin plataus 20 mm iki 70 mm

 

Šis universalus ir našus E tipo objektyvas pasižymi nuo itin plataus 20 mm iki 70 mm priartinimo diapazonu kompaktiškame, lengvame modelyje, kuris buvo kruopščiai suprojektuotas taip, kad nenukentėtų vaizdo kokybė, AF veikimas ar filmavimo funkcija.


 

Išskirtinė G serijos objektyvo vaizdo kokybė

 

Du AA (pažangūs asferiniai) elementai ir trys ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementai vienu metu koreguoja chromatinę ir sferinę aberaciją, kad būtų užtikrintas didelis optinis našumas iki pat vaizdo kraštų – nuo itin plataus 20 mm iki 70 mm. Gilus, švelnus suliejimo efektas sustiprintas 9 ašmenų apvalia diafragma ir optimaliai suderinta sferine aberacija gražiems, įsimintiniems vaizdams kurti.


 
   

Didžiausias AF našumas fotografuojant ir filmuojant

 

Du XD (itin dinamiški) linijiniai varikliai užtikrina didelę trauką greitam, tyliam, sklandžiam fokusavimui užtikrinti. Dėl geresnės traukos iki 60 % padidėjo AF greitis, o sekimo našumas padidėjo net du kartus, todėl sekimas yra patikimas ir tikslus. Judantys subjektai patikimai sekami fotografuojant iki 30 fps, o didelio kadrų dažnio filmai fiksuojami sklandžiai.


 

Rafinuoti filmų vaizdai

 

Pažangi technologija sumažina fokusavimo pulsavimą bei fokusavimo ir ašies poslinkį priartinant, kad būtų kuo mažiau vaizdo poslinkių. Be to, šis objektyvas filmuojant veikia tyliai dėl XD linijinių variklių ir naujai sukurtos diafragmos, kurie smarkiai sumažina triukšmą ir vibravimą. Taip pat palaikoma kvėpavimo kompensavimo funkcija suderinamuose „α“ serijos korpusuose.


 
   

Aukšto lygio funkcijos ir patikimumas bet kokioje aplinkoje

 

Objektyvas yra atsparus dulkėms ir drėgmei, o jo fluoru dengtas priekinis elementas saugo nuo teršalų. Visi valdikliai, įskaitant fokusavimo užlaikymo mygtukus ir atskirus fokusavimo, priartinimo bei diafragmos žiedus, pasižymi sklandžiu, universaliu valdymu fotografuojant ar filmuojant. Fokusavimo režimo jungikliu lengvai perjungiama tarp automatinio ir rankinio fokusavimo.


 

Objektyvo konfigūracija

 

Puikus „Sony“ G serijos dizainas pabrėžia didelės raiškos ir fono suliejimo pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.
[1] Pažangusis asferinis objektyvas (AA objektyvas) [2] Asferinis objektyvas [3] ED (itin mažos dispersijos) asferinis objektyvas [4] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

 
   

MTF diagrama

 

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai atkuriamos smulkios detalės – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo optinio objektyvo centro (mm)
[3] Esant 20 mm / maks. diafragmai [4] Esant 20 mm / F8 diafragmai
[5] Esant 70 mm / maks. diafragmai [6] Esant 70 mm / F8 diafragmai
[7] Erdvinis dažnis [8] 10 eilučių porų / mm [9] 30 eilučių porų / mm
[10] Radialinės reikšmės [11] Tangentinės reikšmės


 

 

Žiūrėti kataloge

  

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite