LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Naujasis Sony FE 50mm F1.4 GM jau prekyboje!

2023-03-28 Naujasis Sony FE 50mm F1.4 GM jau prekyboje!Patogus 50mm F1.4 G Master™


 

 

„Sony“ naujausia objektyvo technologija užtikrina nuostabią raišką ir „bokeh“ efektą kompaktiškame, lengvame objektyve. Nuostabus AF, tolygus veikimas ir didelis patikimumas yra puikūs paskutiniai šio didelės diafragmos novatoriško standartinio fiksuoto židinio nuotolio objektyvo potėpiai.

 

 

 

 

 Kvapą gniaužianti „G Master“ kokybė iki pat kadro kraštų

 

Du XA (ekstremalūs asferiniai) objektyvo elementai ištaiso iškraipymus ir daugumą aberacijos tipų. Naujoje optinėje konstrukcijoje naudojamas ED (ypač mažos dispersijos) stiklo elementas chromatinei aberacijai slopinti. Dėl originalios „Nano AR Coating II“ ant objektyvo paviršiaus itin sumažėja vidinių atspindžių, galinčių sukelti blyksnius ir dvejinimą.


 

 

 Naujoviška optika ir F1.4 diafragma užtikrina „bokeh“ efektą

 

Naujoviška optika ir F1.4 maksimali diafragma užtikrina nuostabų „bokeh“ efektą. Gilus, kreminis fonas ir priekinis „bokeh“ efekto planas, esant F1.4, idealiai tinka norint išryškinti portretą aplinkoje. Funkcijos, užtikrinančios puikią „bokeh“ efekto kokybę, apima XA (ekstremalius asferinius) elementus, kurie saugo nuo sluoksniuoto „bokeh“ efekto, ir kruopštų sferinės aberacijos optimizavimą projektuojant ir kuriant.


   

 Lengvas ir kompaktiškas bei neįtikėtinai našus objektyvas

 

Inovatyvūs XA (ekstremalūs asferiniai) elementai, išdėstyti pagal naują dizainą, didelės traukos XD linijiniai varikliai ir kompaktiškas žiedinės diafragmos blokas sukuria didelės raiškos ir aukštos skiriamosios gebos objektyvą, kurio išorinis skersmuo yra tik 80,6 mm, ilgis – 96,0 mm, o svoris – tik 516 g. Mobilumo ir silpno apšvietimo derinys – idealus pasirinkimas fotografuojant nuo portretų iki momentinių nuotraukų.


 

 

 Tikslus, tylus AF, sekimas fotografuojant ir filmuojant

 

Objektyvo fokusavimo grupę valdo didelės traukos XD linijiniai varikliai ir valdymo algoritmas, užtikrinantis sklandų fokusavimą. Triukšmas ir vibracija sumažinami, todėl automatinis fokusavimas veikia tyliai – didelis privalumas filmuojant. Filmuojami objektai sklandžiai užfiksuojami ir stebimi net ir filmuojant 120 kadrų per sekundę ar kitu dideliu dažniu.


   

 Intuityvumas perteikia kūrėjo viziją

 

„Linear Response MF“ užtikrina fokusavimą, prilygstantį mechaniniams objektyvams, ir yra jautrus bei leidžia fokusuoti filmus. Diafragmos užrakto jungiklį galima užfiksuoti ir diafragmos žiedą užrakinti A padėtyje, kad nebūtų pokyčių, arba rankiniu būdu nustatyti nuo F1.4 iki F16. Pritaikomi du fokusavimo palaikymo mygtukai ir AF/MF fokusavimo jungiklis suteikia papildomų galimybių.


   

Išskirtinis patikimumas pritaikomas bet kokioje aplinkoje

 

Priekinis objektyvo elementas padengtas fluoro danga, atstumiančia pirštų atspaudus, dulkes, vandenį, alyvą bei kita ir leidžia lengviau nuvalyti prie objektyvo paviršiaus prikimbančius teršalus. Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija suteikia papildomo patikimumo naudojant lauke sudėtingomis sąlygomis.


   

Objektyvo konfigūracija

 

„G Master“ serijos objektyvai atveria neregėtas vaizdų atkūrimo ir išraiškos galimybes, nes juose puikiai dera didelė raiška ir pamažu švelnėjantis fono „bokeh“ efektas.

 

[1] Itin asferinis objektyvas (XA) [2] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

   

MTF diagrama

 

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai atkuriamos smulkios detalės – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

 

[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Maks. diafragma [4] F8 diafragma [5] Erdvinis dažnis [6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm [8] Radialinės vertės [9] Tangentinės vertės


 

Žiūrėti kataloge 

  

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite