LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Naujieji Canon EOS R7 ir R10 jau prekyboje.

2022-09-20 Naujieji Canon EOS R7 ir R10 jau prekyboje.

 

Naujieji Canon EOS R7 ir R10 jau prekyboje!

 

 

 

 

Canon EOS R7


EOS R technologija, sujungta su nedidelio, spartaus ir galingo įrenginio APS-C dizainu – būtent toks yra šis hibridinis beveidrodinis fotoaparatas.

 

Ko imsitės toliau?


Neprilygstamų EOS 7D serijos fotoaparatų įpėdinio EOS R7 naujosios kartos beveidrodiame EOS R serijos korpuse apjungiamas moderniausių technologijų našumas ir fantastiškas greitis.

 

EOS R naujovių ir APS-C dizaino derinys


EOS R7 konstrukcijos esminė dalis yra APS-C dydžio jutiklis, todėl objektyvais galima pasiekti 1,6 karto toliau nei naudojant lygiavertį židinio nuotolį viso kadro fotoaparate. Pasijusite, tarsi būtumėte prie pat savo fotografuojamo objekto, ir galėsite užfiksuoti visą kadrą užpildančius gyvūnų portretus bei įspūdingas veiksmo nuotraukas.

 

Gaminio pristatymo pasiūlymas su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS R


Lengvai pereikite nuo DSLR prie šio gaminio, kurio pristatymo pasiūlyme pateikiamas „Canon“ tvirtinimo adapteris EF-EOS R. Naudokite turimus DSLR fotoaparato EF ir EF-S objektyvus ir palaikykite tą pačią kokybę, našumą ir funkcionalumą su EOS R7. Jei jų turima tik EOS R7 ir EOS R10 pristatymo metu.

Sukurtas greitai reaguoti


Fotoaparato DIGIC X procesorius užtikrina greitą, gyvybingą valdymą bei praktiškai pašalina vaizdo ieškiklio delsą, todėl fotografavimas ir filmavimas yra išties reaktyvus. Viena 30 k./s greičio vaizdų serija galima užfiksuoti iki 42 RAW ir 126 JPEG formato failų.

 

Sklandūs judesiai puikiai užfiksuoti vaizdo įrašuose


Filmuojant 4K formatu galima pasirinkti kadrų dažnį iki 60p, o filmuojant „Full HD“ – iki 120 p. Judantys objektai užfiksuojami neįtikėtinai tiksliai, o postprodukcijoje sukuriami itin sklandūs sulėtinto veiksmo efektai.

 

Lūkesčius pranokstanti vaizdo kokybė


Nuotraukos yra itin detalios, spalvingos ir plataus dinaminio diapazono, o maksimalus ISO 32 000 jautrumas užtikrina tai net esant silpnam apšvietimui. Galima filmuoti itin aukštos kokybės 4K vaizdo įrašus perdiskretizuojant 7K jutiklio medžiagą, o „Canon Log 3“ užtikrina platų dinaminį diapazoną bei daugybę galimybių postprodukcijoje.

 
   

APS-C privalumai


EOS R7 konstrukcijos esminė dalis yra APS-C dydžio jutiklis, todėl objektyvais galima pasiekti tolimesnius objektus nei naudojant tą patį židinio nuotolį viso kadro fotoaparate. Dėl mažesnio jutiklio formato EOS R7 yra portatyvesnis – tai puiki savybė keliaujant po laukinę gamtą, fotografuojant aviacijos šventes arba sportines trasas.

 

Integruokite ir išplėskite


O kalbant apie objektyvus, ant EOS R7 fotoaparato galite uždėti visus esamus EF ir EF-S objektyvus, naudodami „Canon“ tvirtinimo adapterius, ir jie veiks būtent taip, kaip prisimenate, o gal net geriau – visa tai geresnio EOS R sistemos funkcionalumo dėka.

 

Galite pritaikyti EOS R7 tiksliai pagal savo poreikius. Pritaikomi ratukai ir mygtukai papildo pasirinktinius fotografavimo režimus ir programuojamą „My Menu“ ekraną.

 
   

Naujas ryšio suvokimas.

Bendrinkite, siųskite, transliuokite ir apdorokite

 

EOS R7 fotoaparatą galima sujungti su kitais įrenginiais ir naudoti kartu su jūsų išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar kompiuteriu per „Canon Camera Connect“ programą. Mažai energijos eikvojanti „Bluetooth“ technologija palaiko ryšį su jūsų išmaniuoju įrenginiu, kad galėtumėte naršyti, atsisiųsti ir bendrinti originalaus dydžio arba sumažintas nuotraukas ir vaizdo įrašus per Wi-Fi – kad ir kur būtumėte. EOS R7 fotoaparate taip pat yra „Made for iPhone“ priemonė, tad galite sujungti įrenginius sparčiuoju USB-C kabeliu.

 

Pateikite naujienas apie tuo metu vykstančius įdomius gyvenimo įvykius socialinių tinklų stebėtojams arba siųskite nuotraukas tiesiai klientams, jei tai darote darbo tikslais Naudojant EOS R7 netgi galima tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus į „YouTube“.

Canon EOS R10


Fotoaparatas toks universalus, kad gali susidoroti su praktiškai bet kokiomis užduotimis. Tai tobulas palydovas kelionėse. Puikus hibridinio turinio kūrimo įrankis. Jūsų kūrybiškos saviraiškos būdas.

 
 

Ryškesni vaizdai

 

EOS R10 fotoaparatas turi žymiąją „Dual Pixel CMOS AF II“ fokusavimo sistemą, suprogramuotą naudojant giliojo mokymosi dirbtinio intelekto technologiją, kuri pasižymi pažangiu objektų atpažinimu.

 

Daugiau greičio

 

Reaguokite instinktyviai ir užfiksuokite trumpas akimirkas fotografuodami dideliu greičiu – fotoaparatas idealiai tinka laukinės gamtos ir sporto fotografijai.

 
   

Daugiau lankstumo


Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, ar fiksuojate vaizdus abiem būdais, EOS R10 kaskart perteikia puikios kokybės vaizdus.

 

Paprastas ir malonus naudoti


Vos paėmę EOS R10 į rankas pajusite ryšį, tarsi fotoaparatas būtų jumyse slypinčio kūrėjo dalis.

 
 

Geresnis sujungiamumas


EOS R10 belaidžiu būdu sujungiamas su jūsų išmaniuoju telefonu, kad galėtumėte dalintis savo kūryba su draugais ir stebėtojais.

 

Pakuotės turinys

Viskas, ko reikia, tobulinant fotografavimo ir filmavimo įgūdžius.
EOS R10 fotoaparato korpusas
Fotoaparato apmovas R-F-5
Fotoaparato dirželis ER-R10
Priedėlio dangtelis ER-SC2
Akumuliatoriaus įkroviklis LC-E17E
Akumuliatorius LP-E17
Baterijų komplekto dangtelis
KS kabelis
Naudotojo vadovo rinkinys
 

 

 

Žiūrėti kataloge
Žiūrėti kataloge


 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite